Як зачати і народити хлопчика – ТОП-7 найбільш ефективних способів

«Мій спадкоємець народився!» Як часто можна почути подібні слова тріумфування від батьків хлопчиків. «Але адже стать дитини не вгадаєш» — нарікають дружини. Як народити чоловікові хлопчика? Ще з давніх часів чоловіки завжди мріють про сина, і вимагали від своїх коханих народити їм спадкоємця. Сімейні пари пробували різні способи планування статі дитини, і деякі з них користуються популярністю до цих пір.

Зачаття дитини – як важливі хромосоми

Як зачати і народити хлопчика  ТОП 7 найбільш ефективних способівНа майбутній стать дитини безпосередньо впливає хромосомний набір батьків

Навіть школярі вивчають, що пряму роль у зачатті дитини відіграє хромосомний набір. При заплідненні яйцеклітини X-хромосомою, на світ з’явиться дівчинка, якщо у процес втрутилася хромосома y, то народиться дитина чоловічої статі.

Коли до яйцеклітини швидше добирається сперматозоїд з X-хромосомою, то виходить набір жіночих хромосом (XX), тому при зачатті виходить дівчинка, якщо домінує Y-хромосома, то жінка буде виношувати хлопчика, так як в результаті виходить такий набір — XY.

Знаючи даний фактор, у клініки багатьох країн звертаються жінки з проханням штучно запліднити яйцеклітину за допомогою введення потрібних сперматозоїдів. При такому методі ймовірність зачаття дитини чоловічої статі підвищується в рази.

Фахівці в області дітородіння дотримуються думки, що перед вагітністю дуже важливі хороше планування і підготовка. Наприклад, шкідлива звичка тютюнопаління сильно впливає на процес зачаття. Вважається, що якщо жінка вживає тютюн, то народити їй хлопчика навряд чи вийде.

Щоб народився хлопчик, слід повністю відмовитися від шкідливих звичок, і добре харчуватися, що в принципі вимагається від усіх, які планують стати матір’ю.

Медичні наукові методи зачаття хлопчика

Як зачати і народити хлопчика  ТОП 7 найбільш ефективних способівІснує ряд способів, завдяки яким можна запланувати народження хлопчика

Всім відомий один науковий факт: сперматозоїди, що несуть жіночу хромосому, можуть прожити до декількох діб, але вони рухаються дуже повільно, а чоловіча клітина, яка відповідає за зачаття хлопчика, рухається набагато швидше, але і гине раніше.

Слідуючи науці, народження хлопчика можна передбачити, використовуючи такі способи:

 • Розрахувати, коли відбудеться оновлення крові.
 • Вирахувати день овуляції.
 • Вдатися до запліднення штучним методом.

Всі способи хороші для різних категорій жінок, але, на жаль, стовідсоткової гарантії не дасть жоден. Але наука зробила крок вперед, і на просторах інтернету, і в медичних установах пропагуються різні методи впливу на організм, щоб народити виключно хлопчика.

Слід розглянути детально кожен з наведених способів, зважити всі плюси і мінуси, і вибрати індивідуально для себе найоптимальніший з них.

Однак дослідники в області генетики і запліднення стверджують, що шанси народити малюка чоловічої статі вище у наступних категорій жінок:

 • Ті, хто не зловживає шкідливими звичками.
 • Мають достатню масу тіла (більше 55 кг.).
 • Намагаються зачати дитину вже тривалий час.
 • Проживають в хорошій психологічній обстановці.
 • Враховуючи всі фактори, можна досягти поставленої мети!

  По групі крові (Спосіб 1)

  Даний метод дуже поширений серед російських жінок. Наступна таблиця наочно покаже, як правильно визначити стать дитини по групі крові.

  Група крові Батько
  Мати I II III IV
  I Д М Д М
  II М Д М Д
  III Д М М М
  IV М Д М М

  Значну роль при зачатті може зіграти і резус-фактор батьків. Так, якщо у мами і батька протилежні резус-фактори, то ймовірність народити малюка чоловічої статі підвищується.

  Дуже відомим і популярним методом є высчитывание статі дитини по оновленню крові. Процес оновлення чоловічої крові відбувається 1 раз за 4 роки, а жіноча кров оновлюється раз на 3 роки. Стать малюка буде в цьому випадку залежати від того, чия кров оновилася останньої. Вираховують оновлення крові по наступній формулі: вік батьків ділиться на 3 або 4 відповідно, потім отримані залишки порівнюються, у кого він менший, той підлогу і переміг.

  Важливо! Оновлення крові вважається з народження, але якщо мали місце крововтрати у великих обсягах (операції, пологи), то відлік слід проводити від останнього події втрати крові.

  Як зачати і народити хлопчика  ТОП 7 найбільш ефективних способівРозрахувати стать дитини можна по групі крові батьків

  З дня овуляції (Спосіб 2)

  Не менш відомий спосіб народити саме хлопчика – высчитывание з дня овуляції. Сьогодні в аптеках продається безліч засобів для виявлення сприятливого періоду для зачаття. Щоб у боротьбі за запліднення перемогла чоловіча хромосома, бажано мати інтимну близькість в самий перший день овуляції, так як на стінках піхви створюється більш сприятливе середовище для просування сперматозоїдів. Так і чоловічі клітини, що носять хромосому Y, швидше досягнуть своєї мети.

  Радиться також утриматися від близькості за кілька днів до початку овуляції, так як можуть почати переважати хромосоми, що сприяють зачаттю дівчинки, якщо близькість була незадовго, які живуть більш тривалий термін.

  Поза при інтимній близькості відіграє теж важливу роль. Вважається, що поза «чоловік ззаду», допоможе народити хлопчика, так як сперматозоїди безпосередньо наздоганяють яйцеклітину.

  Штучне запліднення (Спосіб 3)

  Даний метод може дати стовідсотковий результат. Заснований він на примусове відділенні чоловічих хромосом від жіночих, що сприяє вибрати бажану стать дитини. Коли мати хоче народити саме хлопчика, вона дає згоду на запліднення екз, і їй вводять відібрані чоловічі хромосоми. Згодом це приводить до бажаної вагітності хлопчиком.

  Часто цей метод сприяє прикріпленню відразу декількох ембріонів, в результаті настає багатоплідна вагітність.

  На замітку! Еко – дуже дорога процедура і виконується, якщо пара тривалий час не може зачати і народити малюка природним шляхом.

  Як зачати і народити хлопчика  ТОП 7 найбільш ефективних способівШтучне запліднення — єдиний стовідсотковий спосіб спрогнозувати стать дитини

  Як зачати хлопчика по таблиці? (Спосіб 4)

  На просторах інтернету наведено найрізноманітніші способи планування вагітності. І серед них безліч таблиць, що відображають фактори, що впливають на зачаття хлопчика або дівчинки.

  У різних народах і національності придумували свої методи зачаття дитини: одні спонукали займатися цим в повний місяць, інші — при сході сонця, треті – клали під подушку певні предмети, щоб народився хлопчик.

  Стародавні народи придумували різні таблиці для визначення статі майбутньої дитини, які популярні й донині. Найбільш часто використовувані таблиці – це китайська та японська.

  Всі таблиці засновані на порівнянні чисельних значень і высчитывании з ним статі малюка.

  Звичайно, це не найбільш достовірні способи зачати і народити малюка чоловічої статі, але багато здавна користувалися таблицями, так як це був єдиний метод визначення статі дитини. Не було тоді апарату УЗД, не знали про метод визначення статі по крові і овуляції, тому користувалися тим, що придумували люди, що жили задовго до нас.

  Китайська таблиця зачаття

  Стародавні китайці дуже давно склали таблицю, щоб дати можливість жінкам народити хлопчика. В таблиці зіставляється вік майбутньої матері, а також планований місяць зачаття. При користуванні даною таблицею жінка знаходить число, рівне її віком, і додає до нього 1 (так як китайці ведуть відлік віку з самого зачаття, а не від народження). Потім знаходиться планований місяць зачаття, і на перетині значень стоїть буква, що позначає стать майбутньої дитини.

  На замітку!Якщо ґрунтуватися на відгуках матерів, які порівнювали стать своїх вже народжених дітей з цієї таблиці (тобто намагалися вирахувати стать дитини заднім числом), то результати розходяться дуже багато людей підтверджують правдивість таблиці, але також є й ті, хто вважає цей спосіб повною нісенітницею.

  Як зачати і народити хлопчика  ТОП 7 найбільш ефективних способів

  Японська таблиця

  Ще одна давня таблиця, що використовується для вираховування сприятливих місяців для того, щоб народити бажаного сина.

  Ця таблиця зіставляє роки народження батьків майбутньої дитини. Для розрахунку використовуються 2 таблиці. В одній з них вказані календарні місяці. Необхідно відзначити місяць народження матері, потім батька, на перетині стоїть відповідне число (1-12). Отримане число необхідно знайти у 2 таблиці, і подивитися, який місяць найбільш сприятливий для того, щоб зачати хлопчика. Це можна зрозуміти з допомогою зазначених хрестиків. Місяць, навпроти якого відзначено найбільше хрестиків, є найбільш благополучним для планування хлопчика.

  Як зачати і народити хлопчика  ТОП 7 найбільш ефективних способів

  Як зачати і народити хлопчика  ТОП 7 найбільш ефективних способів

  Інші способи

  Крім способів, перевірених медициною і наукою, існують так відомі народні методи, що допомагають народити сина. Серед них:

  • Спеціальні дієти. За народними спостереженнями помічено, що певні продукти харчування впливають негативно, а інші навпаки підштовхують організм чоловіки, наприклад, до вироблення сперматозоїдів з хромосомою Y.
  • Метод вираховування за календарем. За даним методом багато жінок змогли успішно народити бажаного хлопчика, але такий спосіб не знайшов визнання у науці. Для планування дитини певної статі за даного способу необхідно, щоб у жінки був стабільний цикл менструації, без збоїв, і вона точно знала дні овуляції.
  • Інші народні прикмети.

  Щоб благополучно народити саме хлопчика, важливо мати сприятливий психологічний настрій. В родині повинен дотримуватися принцип верховенства, тоді чоловік буде мати сильне бажання зачати спадкоємця.

  Здавна народи використовували багато різних методів планування статі дитини, і успішно досягали позитивного результату. У давнину не були відомі наукові та медичні засоби народження хлопчика, застосовувані сьогодні, тому жінки застосовували досвід, отриманий у предків.

  Спеціальна дієта, щоб народити хлопчика (Спосіб 5)

  Як зачати і народити хлопчика  ТОП 7 найбільш ефективних способівДотримуючись певної дієти можна спрогнозувати стать дитини

  Коли батьки хочуть сина, їм дуже важливо збалансувати свій раціон харчування.

  Вважається, що вживання таких продуктів допоможе у плануванні дитини чоловічої статі:

 • М’ясо будь-яких сортів.
 • Ковбаси.
 • Гарячі напої (кава, чай).
 • Холодні напої у вигляді різноманітних соків з фруктів (переважно соки з яблук).
 • Крупи (рис, манка, гречка).
 • Молочні продукти.
 • Бобові культури.
 • Хлібобулочні вироби.
 • Свіжі фрукти (банани, апельсини, персики, яблука).
 • Шоколад.
 • Рибні страви.
 • Різна зелень (шпинат, петрушка).
 • Сухофрукти.
 • Свіжі овочі (кабачки, брокколі, гарбуз).
 • Дотримуватися спеціальної дієти необхідно в обов’язковому порядку обом батькам. Особливо чоловік потребує коригування харчування, так як стать дитини залежить більшою мірою від батька.

  Календарний метод (Метод 6)

  Даний метод заснований на высчитывании сприятливих днів для планування хлопчика за календарем.

  До календарному методу часто застосовується і китайська таблиця, так як з неї вираховується сприятливий час зачаття хлопчика. У ній на кожен вік жінки припадає свій сприятливий місяць для зачаття дитини потрібного статі.

  В давнину широко застосовували ще один спосіб, де вік майбутньої мами впливав на місяць зачаття. Якщо вік жінки — це парне число, то слід вибирати непарні місяці для планування хлопчика, і навпаки.

  Сьогодні календарним методом користуються ті жінки, які чітко знають свій цикл і дні овуляції. Тоді можна дуже точно потрапити в ціль. Якщо у жінки регулярний менструальний цикл, то найбільш ймовірно зачаття хлопчика в день овуляції.

  Є багато різних календарних способів, в основі яких лежить місяць народження батьків або їх вік, день овуляції.

  Народні прикмети та методи (Спосіб 7)

  Як зачати і народити хлопчика  ТОП 7 найбільш ефективних способівВважається, що неповна Місяць -найкращий час для зачаття хлопчика

  Народні прикмети допомогли деяким батькам благополучно народити саме хлопчика. Ось деякі з них:

 • Сприятливий час для зачаття сина – неповна місяць.
 • Приміщення, в якому планується сексуальний акт, має бути спекотним.
 • Під подушку слід покласти предмети, використовувані чоловіком в побуті.
 • Перед тим, як приступати до зачаття, батькам слід наситити свій організм м’ясом, картоплею, бобовими культурами.
 • Чоловікові варто бути більш активним під час статевого акту.
 • Статевий акт не повинен бути здійснений у середу, п’ятницю або неділю.
 • Переважно поза, коли жінка розташовується головою на північ.
 • Застосовуючи дані прикмети та методи в давнину, жінки вважали, що мав народитися хлопчик.

  Робимо висновки — чи можна «замовити» стать дитини?

  Звичайно, ні медичних, ні наукових, ні народні методи не дадуть повної гарантії майбутнім батькам, що народиться хлопчик. Проте спробувати варто. І кожна жінка вибирає оптимальний для себе і свого партнера метод планування статі малюка.

  Якщо сімейна пара довіряє тільки фахівцям, то вони можуть вдатися до наукових методів зачаття хлопчика:

  • Метод по групі або оновлення крові.
  • З дня овуляції.
  • ЕКО.

  Якщо майбутні батьки не проти поекспериментувати, то можна звернутися до таблиць Стародавнього Китаю і Японії, де враховується вік батьків або місяць народження, а також сприятливий місяць для зачаття.

  Є й ті, хто довіряє виключно народові, тому зачати сина вони намагаються, використовуючи прикмети.

  Народити хлопчика – мрія багатьох сімей, особливо думають про спадкоємця майбутні батьки. І вони готові піти на багато чого, щоб народився хлопчик «за замовленням».

  Отже, можна «замовити» стать дитини? Як показує досвід багатьох батьків, так. Для початку необхідно добре зібрати інформацію про можливі способи і методи планування статі дитини, та вибрати кращий! Але також пам’ятайте, навіть якщо Ви дуже сильно хочете сина, жоден із способів не дасть 100%-ної гарантії, так і радіти треба все-таки дитині будь-якої статі, адже бути батьками – це велике щастя, а найголовніше – це здоров’я дитини!

  Моя довідка - Корисні поради