Як народити дівчинку – найефективніші методи зачаття

В житті є ситуації, коли природа править бал і від бажання людини мало що залежить. До таких ситуацій належить і стать майбутньої дитини. Але людина не опускає рук і всіма силами намагається контролювати цей процес. І хоч офіційна медицина не вважає можливим контролювати стать дитини, і не має обґрунтованих відповідей на питання: як народити дівчинку або хлопчика, все-таки деяким майбутнім батькам вдається зачати дитину бажаної статі. Випадковість це чи закономірність — розберемося в статті.

Трохи про зачаття — особливості сперматозоїдів

Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаттяЖіночий організм характеризується виробленням виключно Х-хромосом. А ось сперматозоїди чоловіка можуть містити як Х, так і Y-хромосоми. При злитті жіночої Х-хромосоми з чоловічою Х-хромосомою в матці почне розвиватися дівчинка (ХХ). Якщо відбудеться злиття жіночої Х-хромосоми з Y-хромосомою чоловіки — буде народжений хлопчик. Прийнято вважати, що Y-сперматозоїди більш спритні, але швидко гинуть в жіночому організмі. А X-хромосоми в насінної рідини навпаки — повільні, але більш життєздатні.

Всім відомо, що запліднює яйцеклітину той сперматозоїд, який швидше добереться до неї. Звідси можна зробити висновок, що все залежить тільки від швидкості сперматозоїдів. Але це не зовсім так. Існують деякі особливості, які визначаються не тільки швидкістю.

 • Відправна точка, звідки сперматозоїди починають свій шлях — це піхву. Його кисле середовище є для них несприятливою, тому головне завдання в цей момент — як можна швидше потрапити в матку. Щоб цього домогтися, сперматозоїд повинен бути стійким до кислому середовищі і швидко пересуватися. Х і Y — хромосоми у складі сперми в різній мірі можуть володіти всіма перерахованими якостями, так і одним з них.
 • Потрапляючи в матку, швидкі і стійкі до кислоти сперматозоїди виявляються в лужному середовищі. На цьому етапі фактор кислотоустойчивости втрачає своє значення. Якщо до моменту їх попадання в матку вже відбулася овуляція, то до яйцеклітини добереться той сперматозоїд, який швидше за всіх пересувається. А якщо овуляція ще не відбулася? У цьому випадку вони залишаються чекати. Життєздатність у кожного з них різна. В середньому 3-5 днів. Отже, в такому разі запліднити яйцеклітину не найшвидший, а найбільш життєздатний сперматозоїд.
 • Виживаність і максимально можлива тривалість збереження життєздатності залежить від генів майбутньої матері, її харчування, загального стану імунної системи організму, стадії менструального циклу. Звідси випливає, що планування і підготовка повинні охоплювати максимально великі сфери факторів, що впливають на стать дитини.

  Як народити дівчинку по овуляції

  Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаттяОвуляцією називається вихід статевозрілої клітини в статеві шляхи жінки. Якщо в цей момент відбувся статевий контакт, то не варто чекати народження дівчинки. Гамети з набором Y — хромосом швидше потраплять в матку і зіллються з яйцеклітиною. Тому якщо ви хочете дитину жіночої статі, вам потрібно буде розрахувати дні овуляції і працювати над зачаттям дівчинки за кілька днів до овуляції або після (не раніше 3-4 дні) того, як статевозріла яйцеклітина вийде з яєчників.

  Щоб самостійно визначити день овуляції, необхідно запастися календарем. У ньому потрібно щомісяця відзначати перші числа початку кров’яних виділень. Один або два місяці не дадуть повної картини, тому систематичне спостереження повинно тривати не менше 6 місяців. Це говорить про те, що потрібно планувати завчасно.

  Після того, як ми отримаємо дані про днями початку менструацій, потрібно розібратися в фазах циклу, щоб розрахувати овуляцію.

  • фолікулярна фаза. В цей час утворюється фолікул, який поступово зростає. Коли він досягне 22-24 мм – значить, сформувалася статевозріла клітка;
  • овуляционная фаза — це час виходу клітини в маткову трубу (те, що нам потрібно дізнатися);
  • лютеїнова — час підготовки матки до прийняття ембріона. Якщо цього не сталося — клітина гине.

  Для обчислення дня овуляції спочатку потрібно від довжини циклу відняти 14 днів. Так ми визначаємо величину фолікулярної фази. Потім від числа початку менструації віднімаємо отриманий показник і отримуємо день овуляції.

  Приклад: перший день кров’янистих виділень припав на 7 число. Довжина циклу у дівчини становить 28 днів. Тепер від 28 віднімаємо 14 днів (незмінне число). Вийшло 14. Відраховуємо 14 днів від 7 числа (початку менструації) і отримуємо цифру 21. Значить 21 числа у жінки можливий день овуляції. Зачати дівчинку можна буде з 19 по 20 або з 24 по 26 число.

  Важливо! Якщо у жінки не регулярний, нестабільний цикл і присутні запальні захворювання, то правильно вирахувати день овуляції неможливо. Відповідно, зачати дівчинку по овуляції не вийде.

  Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаттяПланування вагітності за овуляції можливо лише в тому випадку, якщо у жінки немає запального процесу

  В яких позах можна зачати дівчинку

  Тим батькам, які хочуть, щоб народилася дівчинка, потрібно вибирати позу найменшого проникнення. Це обумовлено тим, що чим довше гамети чоловіки будуть досягати мети, тим більше ймовірність народження дівчинки, адже більш стійкі і життєздатні саме сперматозоїди з жіночим набором хромосом. Рекомендовані пози для зачаття дівчинки:

  • класична поза «чоловік зверху», коли чоловік лежить на жінці;
  • місіонерська поза, при якій жінка сидить зверху;
  • «ззаду на боці», коли чоловік знаходиться позаду жінки, яка лежить на боці;
  • статевий контакт «обличчям до спини», при якому дружина лежить на животі, а чоловік розташовується зверху неї.

  Зверніть увагу! Досягнення оргазму жінки при зачаття дівчинки з допомогою добору поз вкрай протипоказано. Оргазм у багато разів прискорює процес досягнення яйцеклітини сперматозоїдами. Прискорене просування плюс спритні Y — хромосоми не залишать шансів для народження дівчинки.

  Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаття

  Найефективніші способи зачати і народити дівчинку

  Існують і інші методи, інформують батьків про способи зачаття дитини певної статі. Це розрахунки по групі крові, екстракорпоральне запліднення, спеціальні таблиці, де головними критеріями є: вік матері, її група крові або місяць зачаття. З усіх перерахованих способів науково обґрунтованим з медичної точки зору є тільки один — екстракорпоральне запліднення. Проте він використовується нечасто і має певні показання. Але результат (народження дівчинки) буде стовідсотковим. До іншим методам медицина ставиться скептично. Тим не менше, статистика, заснована на практичному досвіді батьків, чиїм бажанням було зачаття дівчинки, говорить про 40-50% позитивних результатів. Найбільшу ймовірність дає використання декількох методик одночасно. Далі представлена більш детальна інформація про перераховані вище методи.

  Спосіб 1 — по крові

  Дана методика заснована на оновлення крові батьків. У жінок оновлення відбувається раз на 4 роки, у чоловіків — раз в 3 роки. Ідея така — у кого на момент зачаття сама молода кров, та статева приналежність буде у малюка. Існує спеціальний розрахунок для визначення віку крові. Його потрібно вирахувати і для батька, і для матері. Як це зробити?

 • Вік матері ділимо на 4. До отриманої відповіді додаємо кількість місяців, які минули з дня народження матері до моменту зачаття.
 • Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаттяПриклад: мамі 22 роки, ділимо на 22 4. Отримуємо число 5,5. Запам’ятовуємо число після коми (у нас 5). Жінка народилася у квітні, а зачаття дитини відбулося в липні, тобто проміжок 4 місяці. Тепер до числа 5 (цифра, яку ми запам’ятовували) додаємо 4. Отримуємо 9 — це вік мами по крові.

 • Таким же чином обчислюємо татів вік по крові (тільки вік потрібно ділити на 3). Отримуємо, наприклад, 12.
 • Робимо висновок, що велика ймовірність народження дівчинки, т. к. мати по крові молодша за батька.
 •  

  Спосіб 2 — екстракорпоральне запліднення

  Для звичайної людини цей метод більше відомий під абревіатурою ЕКО. Справа в тому, що при такому способі зачаття проводиться передімплантаційна генетична діагностика. Процес виглядає так:

  • береться зріла яйцеклітина матері і поміщається в спеціальну ємність;
  • відбувається запліднення генетичним матеріалом чоловіки;
  • через 4 дні ембріон вже готовий до обстеження на наявність патологій і статеву приналежність.

  Незважаючи на позитивні сторони процесу ЕКО, воно не може бути використано для планування статі майбутньої дитини. По-перше, процедура дорога, по-друге, не всі країни практикують цю процедуру, вважаючи її неетичною.

  Спосіб 3 — з таблиці

  Планування статі малюка за таблицями засноване на нумерології. В обчисленнях немає нічого складного, потрібно лише зіставити особисті дані матері або батька з критеріями таблиці і зробити висновок. Найбільш популярними і інформативними вважаються китайська і японська таблиці. За даними деяких досліджень, правильність отриманих результатів не перевищує 75%, хоча багато джерел стверджують, що в 80% випадків результат сходиться. Отже, що являє собою кожна таблиця, і як з ними працювати?

  Китайська таблиця

  Походження цього засоби планування народження немовлят певної статі точно не відомо. За легендою таблицю знайшли в одному з поховань Стародавнього Китаю, і вона визначає пряму залежність народження дівчинки або хлопчика від віку матері і місяця зачаття. Для цього потрібно у вертикальній колонці знайти вік матері, а в горизонтальній колонці, що відповідає місяцю зачаття, вибрати той, де стоїть літера «Д» (найбільша ймовірність зачаття дівчинки).

  Важливо! У Китаї вік вважається від дня зачаття. Тому якщо мамі 24 роки, в китайській таблиці він буде відповідати 25.

  Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаття

  Японська таблиця

  Японська техніка розрахунку за народженням малюка бажаної статі заснована на двох таблицях. У першій представлені місяці народження мами (по вертикалі) і папи (по горизонталі). На перетині місяців народження батьків стоїть цифра, вона знадобиться у другій таблиці. Запам’ятовуємо це число.

  У другій таблиці знаходимо його у верхній горизонтальній рядку. Ця таблиця має посередині два стовпця з назвою «хлопчик», «дівчинка», в яких позначення X (ймовірність невелика) до ХХХХХХХХХ (найбільша ймовірність). Під числом, отриманим з першої таблиці, шукаємо найбільша кількість знаків X для дівчинки і дивимося місяць. Зачав дитину в цей період, є шанс народити дівчинку.

  Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаття

  Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаття

  Інші способи зачаття дівчинки

  Народження дівчинки можна запланувати, користуючись і іншими методами. Вони можуть ґрунтуватися на психологічної складової, на народних радах, спеціальній дієті, календарних даних. Наукових підтверджень немає ні одним з перерахованих способів, але спробувати варто. Особливо, якщо поєднувати досвід китайських і японських таблиць, вирахувати день овуляції, використовувати метод по крові і при цьому орієнтуватися на нижченаведені методи планування народження дівчинки.

  Крім того, батькам потрібно позбутися від шкідливих звичок і вести активне життя.

  Спосіб 4 — психологічний настрій і візуалізація

  Правильний психологічний настрій повинен бути присутнім не тільки весь період вагітності, але і до цього. Якщо ви хочете, щоб народилася дівчинка, уявляйте собі саме цей результат. Психологи стверджують, що візуалізуючи в підсвідомості свою майбутню доньку, ви посилаєте сигнал в мозок, налаштовуючи себе на народження дитини бажаної статі. Уявляйте, як вона народиться, як буде виглядати, у що ви її будете одягати, як грати. Інша сторона цього способу – посил імпульсу у Всесвіт, за допомогою візуалізації народження своєї майбутньої дочки.

  Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаттяЧималу роль в очікуванні появи дитини відіграє психологічний настрій

  Спосіб 5 — народні способи і прикмети

  У народі кажуть, що народити дівчинку можна, якщо ініціатива статевого акту буде виходити від жінки і відбуватися це буде в парні дні місяця. Народні прикмети свідчать про те, що секс вдень веде до народження малюка жіночої статі, а ввечері і вночі — чоловічого. Ймовірність такого способу планування сумнівна, але в сукупності з іншими методами може і спрацювати.

  Спосіб 6 — технологія обліку віку майбутньої матусі

  Облік віку мами, яка запланувала народити дівчинку, простежується в декількох методиках:

 • Перша — це китайська таблиця, де від віку матері і місяця зачаття залежить стать дитини.
 • Друга — це методика Ванги, яка також склала таблицю і бачила залежність віку жінки від місяця, в якому відбулося запліднення.
 • Третьою системою, де простежується облік віку, є метод оновлення крові. Тільки там враховується вік крові батька і матері.
 • Якщо провести обчислення за всіма трьома методиками, що враховують вік, можна з більшою ймовірністю народити дівчинку.

  Спосіб 7 — за місячним календарем

  Розрахунок за місячним календарем ґрунтується на збігу фаз Місяця народження майбутньої мами. Коли місячний цикл збігається з тим, в якому народилася мама, — є шанс народити дівчинку. Для цього мама повинна звернутися до місячним календарем і визначити фазу місяця при своєму народженні. Для полегшення розрахунків розроблені спеціальні онлайн-програми. Місяць у знаку Скорпіона, Риб, Діви, Козерога, Раку і Тельця визначає жіноче начало. При цьому варто враховувати, що місяць перетинає кордон кожного сузір’я в середньому дві доби. Тому важливо ознайомитися з місячним календарем і визначити найбільш сприятливі дні для зачаття заздалегідь.

  Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаттяБагато хто вважає, що можна дізнатися стать дитини за Місячним календарем

  Спосіб 8 — слов’янської методикою

  Слов’янський метод обчислення заснований на нумерології. Суть така — вік матері складають з номером місяця передбачуваного зачаття. Для народження дівчинки потрібно, щоб отримане число було парним. Те ж саме стосується і днів, в які слов’янської методикою можна зачати дівчинку. Статевий акт повинен відбутися в парних числах місяця.

  Спосіб 9 — за методикою Еріксона

  Цей спосіб ґрунтується на відділенні необхідної сперми. При цьому швидких представників насінної рідини відокремлюють від повільних. Щоб цього досягти, лабораторна трубка обробляється всередині клейкою рідиною, потім в неї поміщають сперматозоїди. Верхня фракція з більш повільними сперматозоїдами, відповідними дівчинці, відбирається. Далі яйцеклітину запліднюють саме цими сперматозоїдами.

  Як бачимо, це лабораторний метод, але гарантованих результатів він не дає. Більш того, в нашій країні він не використовується.

  Спосіб 10 — спеціальне харчування, щоб народити дівчинку

  Як народити дівчинку  найефективніші методи зачаттяДля народження дівчинки варто ввести в свій раціон якомога більше фруктів і овочів

  Не варто акцентувати увагу на тому, що харчування в момент планування дитини і всю вагітність має бути правильним і різноманітним. Причому як у жінки, так і чоловіки. Це зрозуміло. Але ймовірність народження дівчинки збільшить вуглеводна дієта. Мама повинна буде скоротити вживання м’яса, копченостей, картоплі і солі. Залишити певні продукти в межах денної норми. Для народження дівчинки акцент варто робити на овочі, особливо огірки, буряку, моркви та цибулі. Корисна буде зелень. Організм мами, готується до народження дівчинки повинен отримувати кальцій і магній. Тому молочні продукти, риба, яйця і фрукти повинні бути обов’язково.

  Висновок

  Таким чином, ми ознайомилися з самими популярними методами планування статі дитини. Незважаючи на те, що тільки декілька з них є науково обґрунтованими, є практичні результати, що доводять, що вони працюють. Бажаючи народити дівчинку, використовуйте якомога більше розрахунків і рекомендацій, тоді ймовірність народження дочки буде вище в кілька разів. Зрозуміло, що бувають і похибки, але спробувати варто. Запланований дитина – завжди бажаний, а це головне. Нехай ваші бажання і плани природи співпадуть!

  Моя довідка - Корисні поради