Які колеса краще для коляски надувні, гумові і гелеві: плюси і мінуси

При виборі коляски для дитини необхідно враховувати кілька параметрів. Зокрема, потрібно підібрати максимально зручний засіб, що відрізняється хорошою маневреністю і надійністю. Однак перед покупкою важливо визначити, які колеса є кращими для коляски. Від цих компонентів залежить зручність користування дитячим візочком.

Види коліс для коляски

На російському ринку представлений широкий перелік дитячих засобів пересування. Коляски відрізняються між собою за кількістю і типом коліс, матеріалів, комплектації, розмірами та іншими ознаками. При виборі засобів пересування для новонароджених рекомендується звертати увагу на наступні показники: надійність конструкції, маневреність, прохідність, рівень безпеки.

Колеса коляски, залежно від матеріалу виготовлення, поділяються на такі типи:

  • надувні;
  • гумові;
  • гелеві.

У недорогих моделях, створених переважно для літніх прогулянок, використовуються пластикові колеса.

Надувні

Плюси і мінуси таких моделей обумовлені особливостями конструкції надувних коліс. Останні складаються з камери, заповненої повітрям і приховані гумовою покришкою. Для цієї продукції характерні наступні особливості:

  • хороший хід по снігу;
  • м’яко проходять по купинах та інших нерівностей;
  • важче застрягли в багнюці.

Які колеса краще для коляски надувні, гумові і гелеві: плюси і мінуси

З недоліків надувних моделей виділяють необхідність періодично підкачувати камеру. Крім того, вартість такої продукції вище, ніж камерної. На ринку представлені також коляски з цельнорезиновыми колесами, позбавленими внутрішньої камери.

Гумові

Коляски з колесами з спіненої гуми коштують дешевше надувних, важать менше і відрізняються хорошою амортизацією. Моделі цього типу вільно маневрують на рівній поверхні, бруду і снігу. У холодну пору року проявляються недоліки спіненої гуми. Матеріал, при низьких температурах, погано забезпечує зчеплення з дорогою, а під час руху видає неприємний шум.

Які колеса краще для коляски надувні, гумові і гелеві: плюси і мінуси

Гелеві

Такі колеса складаються з диска з шиною, всередині якої, замість камери, використовується технологічний гель, що відрізняється підвищеною стійкістю до зношування. Продукція цього типу забезпечує плавний хід коляски за рахунок хорошої амортизації, скрадывающей» нерівності.

При цьому, на відміну від камери, гелевий наповнювач переносить навіть прямий прокол і не вимагає періодичної підкачки.

Оптимальні розміри коліс

Оптимальний розмір «шестерень» визначається зоною переважної експлуатації. Якщо батьки гуляють з дитиною, в основному, по рівній поверхні, то потрібно маневрена коляска. Цю особливість забезпечують невеликі пластикові або гумові колеса. Великі «шестерні» підходять для їзди по складно прохідність місцевості.

Які колеса краще для коляски надувні, гумові і гелеві: плюси і мінуси

Для міських умов можна купувати коляски з 10-дюймовими «шестернями». При цьому потрібно враховувати особливості дорожнього покриття.

Що краще вибрати?

Вибір коляски визначається зоною переважного використання (міські вулиці, бездоріжжя) та бюджетом батьків. Не менш важливо враховувати, в який час року використовується дитяча «віз». Зокрема, для зими рекомендується купувати великі коляски з люлькою, в якій можна вкрити дитини. Влітку використовують прогулянкові моделі компактного розміру і невеликої ваги.

Зазначені особливості визначають і тип «шестерень», застосовуваних протягом конкретного часу року. Демисезонными можна назвати гелеві моделі, які об’єднали в собі переваги продукції інших видів.

Які колеса краще для коляски надувні, гумові і гелеві: плюси і мінуси

Для зими

Взимку рекомендують використовувати надувні моделі. Ця продукція відрізняється хорошою прохідністю по снігу і бруду, не застряє і не прослизає на льоду. Гума витримує вплив низьких температур, з часом не псується.

При покупці моделей з таким оснащенням слід звернути увагу на спиці і кріплення.

Додаткові конструкції з металу незначно збільшують вагу коляски. Але застосування спиць підвищує міцність всієї конструкції, а кріплення на підшипниках надійніше аналогів на втулках.

Які колеса краще для коляски надувні, гумові і гелеві: плюси і мінуси

Для літа

За умови експлуатації дитячих «возів» переважно в теплу пору року варто віддати перевагу конструкціям з спіненої гуми або пластику. Перший матеріал володіє перевагами, характерними для камерних моделей. Але, на відміну від останніх, спінену гуму не можна проколоти.

Аналогічні особливості властиві пластикових колесах. Цей тип конструкції порівняно швидко зношується і не «приховує» нерівності.

Для міжсезоння

Для осені і весни підійдуть ті типи дитячих «возів», які використовуються взимку. Такий вибір обумовлений тим, що в міжсезоння погода швидко змінюється, і краще заздалегідь убезпечити себе.

Моя довідка - Корисні поради