Куди сходити з дітьми в Геленджику: огляд кращих місць для відвідування 2019 року

Геленджик – привабливе місце для відпочинку. Але деякі туристи, плануючи поїздку в Геленджик, не знають, куди сходити з дітьми в цьому місті, щоб змістовно провести час. У пропонованому матеріалі наводиться короткий огляд місцевих визначних пам’яток і рекомендацій з приводу кращого маршруту відвідування для відпочиваючих з дітьми всіх вікових груп.

Куди можна піти і на що подивитися в Геленджику з малюком

Вирішуючи, куди піти з дитиною, більшість батьків вагаються з вибором з причини різноманітності розваг, доступних для сімейного відпочинку. В місті є місця і заклади, де буде на що подивитися і чим зайнятися і дітям, і батькам, головне – правильно визначитися з сезоном поїздки.

Коли найкраще приїжджати в місто

Сезон в Геленджику бере початок в травні і закінчується в жовтні. Якщо планується поїздка з дітьми, краще вибиратися з візитом влітку, на початку або в кінці, щоб уникнути сильної спеки і стовпотворіння в розпал сезону.

Час поїздки залежить від цілей, поставлених відпочиваючими. Для відпочинку на пляжі не варто приїжджати раніше травня і пізніше вересня, оскільки в зазначеному діапазоні прийнятні температура води і погодні умови, які дозволяють отримати задоволення від теплого моря і ласкавого сонця.

Природні пам’ятки та парки

Місто характеризується неповторною природою. Туристу є де провести час, і крім того, тут обладнана сучасна інфраструктура, що дозволяє повною мірою насолодитися відпочинком.

Куди сходити з дітьми в Геленджику: огляд кращих місць для відвідування 2019 року

Унікальна скеля «Парус»

Цей об’єкт знаходиться всього в чотирьох з половиною кілометрах від міста. Візит сюди на прогулянковій яхті не займе багато часу. Туристів вразить двадцяти п’ятиметровий скельний масив, обрисами нагадує вітрило, чим і пояснюється назва гори.

Водоспади і дольмени

Навколо міста розташовано декілька стародавніх ритуальних споруд, побудованих в незапам’ятні часи, як передбачається – похоронного призначення. Але досконально об’єкти ще не вивчені. В долині річки Жане є водоспади неповторної краси. Ці мальовничі місця заворожують первозданною красою.

Куди сходити з дітьми в Геленджику: огляд кращих місць для відвідування 2019 року

Головна набережна

Звідси почнеться знайомство з пам’ятками Геленджика. На набережній функціонують атракціони, які не залишать байдужими дорослих і дітей. Для юних гостей тут регулярно проводяться розважальні шоу.

Парк «Олімп»

Розташований неподалік від центру. Тут можна змістовно провести час в кінотеатрі, кафе, концертному залі або дискотеці. До нижньої частини парку проведена канатна дорога, що дозволяє подолати підйом і помилуватися мальовничою місцевістю.

Куди сходити з дітьми в Геленджику: огляд кращих місць для відвідування 2019 року

Сафарі-парк

В цьому парку дітям і дорослим надається можливість поспостерігати за дикими тваринами, що живуть у великих вольєрах, що імітують природні умови проживання.

Для зручності відвідувачів у зоопарку протягнута канатна дорога, помилуватися околицями можна з колеса огляду.

Парк Кабардинка

Кабардинка пропонує гостям помилуватися фігурами велетенських динозаврів Юрського періоду, відвідати перевернутий будинок, «Майстерню скла», на власні очі побачити майстрами виготовлення скляних виробів, обзавестися пам’ятним сувеніром.

Пляжі

На численних міських пляжах до послуг відпочиваючих об’єкти інфраструктури, прокат пляжних парасольок та шезлонгів, розважальні атракціони та інші можливості для відпочинку. На узбережжі функціонує велика кількість кафе і ресторанів, що пропонують гостям страви національної кухні.

Куди сходити з дітьми в Геленджику: огляд кращих місць для відвідування 2019 року

Що відвідати в Геленджику 2019 з дітьми

Геленджик пропонує гостям відвідати різноманітні культурні та розважальні заклади. Ніякої відпустки не вистачить, щоб обійти всі, але основні визначні пам’ятки стоять відвідування.

Галерея «Білий кінь»

Тут представлено сучасне мистецтво. Відвідувачів вразить, які дивовижні твори виконуються із звичайних сміттєвих відходів. Експозиція музею нікого не залишить байдужим.

Історико-краєзнавчий музей

У музеї представлена історична і сучасна історія міста, особливості краю – тваринний і рослинний світ регіону. Гості познайомляться з головними історичними подіями, культурними пам’ятками, дивовижною природою краю.

Куди сходити з дітьми в Геленджику: огляд кращих місць для відвідування 2019 року

Аквапарк «Золота бухта»

Це найбільший російський аквапарк, де відпочиваючі зможуть розважитися на багатьох водних атракціонах і весело провести час з сім’єю.

Океанаріум «Океан Парк»

Тут представлено безліч морських і річкових мешканців, розділених в декількох зонах з необхідним умовам.

Морський музей

Цей музей краще відвідати, перебуваючи в сафарі-парку, оскільки дані об’єкти становлять єдиний комплекс. Відвідувачі побачать історію чорноморського узбережжя з макетами та зображеннями кораблів різних епох, експонатами, що розповідають про морських битвах і інших значущих подіях.

Куди сходити з дітьми в Геленджику: огляд кращих місць для відвідування 2019 року

Музей воскових фігур

У цьому музеї представлені фігури відомих політиків, акторів і інших знаменитостей, схожих на справжніх, як дві краплі води.

Геленджікскій дельфінарій

Тут глядачі побачать захоплюючу виставу дельфінів, поставлене фахівцями дельфінарію.

Тунельний океанаріум

Головна родзинка міста – мета відвідування всіх туристів, охочих помилуватися загадковим і красивим підводним світом океану. Незвичність і краса пейзажу заворожують. Побував тут, ніколи не забуде цього візиту.

Куди сходити з дітьми в Геленджику: огляд кращих місць для відвідування 2019 року

Парк атракціонів

Центральний парк безпосередньо примикає до міської набережної та пропонує гостям більше тридцяти атракціонів і безліч кафе.

Ведмежа печера

У цієї рукотворної печері відтворені всі особливості природного об’єкта. Відвідувачі побачать живописні сталактити у вигляді крижаних бурульок, які виростають сталагміти найрізноманітніших колірних відтінків.

У місті приїжджим пропонуються різноманітні розваги та місця із захоплюючою програмою для туристів, а мальовнича природа притягує первозданністю і красою. Приїхавши сюди одного разу, будь захоче повернутися знову, щоб насолодитися морем і літнім сонцем.

Моя довідка - Корисні поради