Змова “Заговор” від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Багато людей цікавляться тим, як допомогти алкоголіку позбутися від залежності. Близькі люди постійно страждають від шкідливої звички людини, але запійні алкоголіки завжди знаходять собі виправдання і відмовляються від адекватного лікування.

Змови проти алкоголізму здатні допомогти в ситуації, коли необхідно самостійно витягнути питущої людини з залежності і позбавити від цих проблем не тільки самого алкоголіка, але і всю його сім’ю.

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Замовляння білої магії можуть створити чудеса, якщо чарівними силами правильно користуватися. Звертатися до досвіду предків може будь-хто, і це абсолютно безпечно для людини.

У різних ситуаціях замовляння від пияцтва допомагають матерям, які хочуть врятувати сина, або жінок, які намагаються відвадити чоловіка від пляшки. Іноді потрібно таке заклинання і чоловікові, щоб відучити дружину пити. Змови будуть ефективні, якщо приділити увагу суворого дотримання інструкції з проведення цього ритуалу.

Правила читання заклинання

Цілителі розробили прості правила, які допоможуть назавжди відучити алкоголіка від шкідливих звичок. Більше не доведеться переживати за нього, і за те, що він знову зірветься і буде пити.

Дуже важливо дотримуватися ряду рекомендацій:

 • свої наміри щодо читання заклинань необхідно тримати в секреті;
 • не можна змова від пияцтва читати на алкоголь щодня — для цього є певні дні тижня;
 • для жінки актуально читання змов у суботу, середу і п’ятницю, а чоловіків лікують від алкоголізму в понеділок, вівторок або четвер;
 • неприпустимо читати молитви і замовляння від алкоголю по неділях: такі ритуали не будуть мати сили;
 • замовляння від алкоголю будуть найбільш сильними, якщо читати їх над сплячим алкоголіком;
 • найкраще читати замовляння від запоїв у дні спадною місяця.

Дуже важливо дотримувати таємницю, позбавляючи близької людини від шкідливих звичок.

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Людина в більшості ситуацій не визнає себе хворим, навіть якщо щодня приходить додому п’яним. Відмінно працюють ті замовляння від алкоголю, які були прочитані саме 19 числа місяця.

Шепотіти молитви можна і над фотографією. У ритуалах часто використовуються лід і джерельна вода. Саме ці об’єкти є потужними магічними провідниками у будь-якій ситуації.

Заклинання на воді

Заговорена вода чудово допомагає від алкоголізму. Її потрібно пити перед сном. Для цього потрібно невелику кількість святої води, а також церковна свічка. Для гарантованого результату магію необхідно творити саме вночі.

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Роблячи хресне знамення над склянкою, необхідно читати наступний змова від алкоголізму:

«Сильна свічка, хрещена вода, допоможіть рабу Божому (ім’я) від пороку звільнитися. Заберіть від нього склянку, зробіть так, щоб горе з хати пішло. Людина п’є воду святу, і залежність його тіло покидає. Вогонь згасне, вдень зникне гріх. Амінь».

Хмільний змова

Дуже ефективним буде змова на хміль. Рослина це можна дістати в будь-якій аптеці або зібрати самостійно.

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Хміль не можна подрібнювати для проведення ритуалу, оскільки перетертий в порошок вже не годиться для цієї мети. Для змови вистачить столової ложки хмелю. Проведення ритуалу передбачає наступні дії:

 • Взяти горілку чи інший алкогольний напій, який хворий ще не вжив;
 • Вимочити в даній рідини хміль;
 • Просушити після цього рослина;
 • На повню взяти в руку шишки хмелю і нашептати тричі відповідний змова, наведений нижче;
 • Подрібнити хміль;
 • Регулярно потроху додавати цю суміш в чай алкоголіку.

Коли заварюється зілля, необхідно шепотіти молитву «Отче наш» так, щоб алкоголік не помітив. Ритуал необхідно розтягнути на три доби, а молитву потрібно прочитати 9 разів. Важливо переконатися, що п’яниця дійсно випив даний напій, інакше змова не подіє. Текст змови:

«Піди, хмелюшка злий, від мого родича (згадується ім’я) в дрімучий ліс ногами. Змії та птиці там не водяться, вовки люті не бродять. Вибирайся на швидку водицю, де миття ніякого, риби та іншої живності немає. Не купається людина, сонце не гріє, місяць ясний не світить. Йди, хмелюшка, до вітрів, зыбучим пісках, далеким країнам, чужих берегів. Там тебе не хочуть, не чекають, доброго слова не скажуть. Приворожись до людини поганого, думки якого чорні, очі порожні, правди немає в справах. Амінь».

Змова на самого себе

Зіткнувшись з усвідомленням власного алкоголізму, людина може самостійно спробувати боротися зі своєю проблемою. Для цього існують замовляння від алкоголю для себе.

Спочатку потрібно гарненько попаритися в лазні, а потім надіти на себе чисті речі. Далі вам знадобиться непитая вода. Потрібно прокинутися для цього раніше всієї родини, і набрати колодязної води або з ранку розтопити шматочок льоду.

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Такий сильний змова підходить і для матерів, які хочуть позбавити синів від проблеми. Тільки слова змови змінюються відповідно, а рідина в результаті домішують до кави або чаю. Під час читання заклинання на пияцтво для самого себе воду потрібно випити відразу до останньої краплі. Текст для заклинання наступний:

«Брага і хміль, підіть в дошку гробову. Вийди, тяга до вина і спирту! Буйний вітер, втихомир неабияку пристрасть, не дай мені в пляшці прірву. Читаю змова, щоб птахи чорні забрали напасти, щоб розтерзали її звірі люті. Підкажи мені, Господи, що робити, як повернути колишнє життя. Хвацько, відчепися, на поганих людей перейди. Амінь».

Обряд з милом

Замовляння із косметичними засобами активно використовуються в основному для жінок. Для цієї ситуації необхідно прочитати змову на звичайне мило, і алкоголізм поступово відпустить людину. Цим милом необхідно митися протягом трьох тижнів. Потім змилок, отриманий потрібно викинути на перехресті.

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Текст змови:

«Почуй мене, небо, поверни розум, зціли душу. Допоможи рабі Божої (ім’я) з темної ями повернутися. Вгорі місяць молодий та яскраве сонечко, а в моїй ямі дна немає і дверей. Висвітлять мою чашу далекі зірки, Матері Божої заповітне слово шепнуть. Зірки з місяцем мило заговорювали, пити мені більше не веліли. Ключ із замком, море глибоке та чисте поле. Амінь».

Отворотные зілля

Деякі люди замислюються над створенням спеціального отворотного зілля, яке складніше, але при цьому більш ефективно. Для приготування цього магічного речовини потрібно сім основних інгредієнтів:

 • річковий рак, спійманий на повний місяць (висушити і розтерти в порошок);
 • корінець плакун-трави (очистити і вимити, гарненько просушити);
 • трава з гнізда птахів (гніздо має бути вже закинуто пернатими);
 • насіння і суцвіття полину;
 • висушений корінь одолень-трава;
 • квітки білого підсніжника;
 • чебрець.

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Компоненти перемелюють у порошок. Ритуал необхідно проводити в день, який відповідає за кількістю дня народження алкоголіка. При приготуванні відвару потрібно добути воду з трьох різних будинків. Після цього можна приступати до приготування цього відвару для зілля.

Дуже важливо, щоб компоненти для зілля збиралися таємно. Також їх можна купувати за гроші. Поки людина буде спати, відвар потрібно остудити, якщо він готується вночі. Вранці необхідно умити алкоголіка цієї приготованою рідиною змусити його випити відвар, зробивши 12 великих ковтків.

Якщо людину буде колотити від цього еліксиру, значить все зроблено правильно, і ваш близька людина перестане пити. Деякі люди також можуть скаржитися на поколювання і сильний свербіж, і це теж ознаки того, що людина не захоче пити. Для того, щоб зачарувати зілля, використовується сильний змова:

«Кров і слину раба Божого (ім’я об’єкта) заклинаю, від біди його тіло рятую. Зачаровываю суглоби і мозок, дихання і кров, серце і жили. Син п’є (або чоловік), але мати його вбереже. Проганяю хміль денний, нічний і обідню. Не пити тобі (ім’я) в гостях і будинку, у чужих краях і дубових теремах. Всесвіт, що його створив Господь за тиждень, а я всі твої сім тілесних частин збережу від хмільний дурі. Нехай буде так. Амінь».

Ритуали родом з Сибіру

Дуже популярними сьогодні є ритуали сибірських цілителів. Зокрема, популярною можна назвати знахарку Наталю Степанову, яка на сьогоднішній день вже встигла врятувати дуже багато людей від алкоголізму. Як стверджує цілитель, змова від алкоголізму найкраще читати на ніч.

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Для цього потрібно тихо підійти до алкоголіку, який спить, і нашіптувати відповідний магічний текст:

«Матінка-цариця, світанкова зірниця, зніми окаянну силушку з раба Божого (ім’я), не губи його питтям. Отвяжи хмільну жагу, прив’яжи її до могильній плиті. Хмільні подруги та друзі, покиньте цей дім, забудь сюди дорогу. Міцно моє слово. Амінь».

Цвинтарна пил від алкоголізму

Звичайно, лід досить сильний засіб, над яким можна читати замовляння, але далеко не найкращий. Пил з кладовища, навпаки, є найбільш дієвим засобом. Збирати пил потрібно на перехресних доріжках чотирьох різних цвинтарів. Після цього необхідно знайти могилу, в якій лежить мрець з тим же ім’ям, як і у хворого.

На могильну плиту необхідно покласти цю пил, після чого прочитати магічне заклинання:

«Мрець не піднімається, перехрестями бродити не вміє. А ти (називається ім’я) більше стакан не зможеш підняти. Хміль не візьмеш у рот, тужити про це не станеш. Нехай буде так. Амінь».

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Заклинання по фотографії

У деяких ситуаціях немає іншого варіанту, окрім як читати змову над фотографією алкоголіка. Це потрібно, коли людина повністю відмовляється приймати будь-які заговорені відвари і при цьому не погоджується на повноцінне лікування.

Для обряду необхідно фото алкоголіка і склянку зі святою водою. Далі необхідно дотримуватися наступний порядок дій:

 • поставити фотографію за склянку;
 • не відриваючи очей від зображення, крізь воду прочитати змову;
 • побризкати на знімок заговоренной водою зі склянки;
 • осінити хворого хресним знаменням.

Алкоголік не повинен знати про те, що ви читали заклинання. Також після здійснення ритуалу необхідно прибрати фотографію подалі, щоб її ніхто не міг побачити, особливо це стосується чужих людей. Воду, яка залишилася від ритуалів, необхідно дати випити узалежненої людини.

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Текст для змови:

«Дух очищається, раб Божий (ім’я) від злої звички позбавляється. Не куштували святі угодники спиртного, і ти повинен цей смак забути. Свята вода нехай буде солодше витриманого вина. Допоможе Господь, напасти згине. Амінь».

Змова на рибу

Це дуже незвичайний ритуал. Для початку потрібно відправитися на риболовлю, оскільки куплена в магазині риба тут не підходить. При цьому риба потрібна саме прісноводна і жива.

Принісши додому рибу, потрібно налити в каструлю вино і опустити рибу в цей напій. Далі потрібно прочитати змову. Після проведення обряду рибу необхідно обсмажити і передати її алкоголіку, щоб він її з’їв. Такий спосіб викличе огиду до алкогольних напоїв.

Текст магічного заклинання в даному випадку такий:

«Тріпає крильми риба у вині, а раб Божий (називаємо ім’я) геть від спиртного несеться. Як з’їсть цю рибу, так і забуде про зеленого змія. Ключ і замок. Амінь».

Змова Заговор від алкоголізму: список сильних змов від пияцтва

Рекомендації Ванги

Відома на весь світ цілителька Ванга говорила, що для змови від алкоголізму необхідно наповнити глечик святою водою і прочитати над ним магічний змова. Далі потрібно підливати таку рідину в чай або воду. В алкоголь додавати її заборонено. Текст змови наступний:

«Безгрішна водиця, ти всім життя подарувала, тепер захисти нещасного (ім’я) від страшної залежності. Нехай чисту воду п’є, а хмільних напоїв в рот не бере. Очисти раба Божого (ім’я) від гріховної напасті, захисти його від всюдисущого зілля. Амінь».

Таким чином, існує досить багато способів для позбавлення близьких людей від алкогольної залежності. Потрібно уважно дотримуватися всі вимоги ритуалів, що проводяться в домашніх умовах, і в жодному разі не відхилятися від інструкції. Якщо все зроблено правильно, то дуже скоро ви помітите позитивні зміни.

Численні відгуки підтверджують, що змови працюють. Але потрібно розуміти, що в деяких ситуаціях хворому допоможе тільки спеціалізоване лікування, особливо, якщо людина п’є багато і вже дуже давно.

Перед тим, як читати замовляння від алкоголю, слід якомога краще вивчити наслідки та відгуки про цьому ритуалі. Це потрібно ще й для того, щоб переконатися в тому, чи підійде вам цей спосіб лікування алкозалежності.

Моя довідка - Корисні поради