Як прибрати пивний живіт швидко в домашніх умовах

Любителі пива ризикують зіпсувати фігуру і обзавестися так званим пивним животом. Причому у всіх це явище має різний вигляд: у одних животик, в інших величезне пузо.

Зміна фігури з-за розпиття пивних напоїв зустрічається повсюдно, причому як в нашій країні, так і за її межами. Найчастіше словосполучення «пивний живіт» асоціюється з чоловіками, особливо з тими, хто вже не молодий.

Однак правда, що пиво негативно впливає на фігуру або це всього лише черговий міф? Думки з цього приводу різняться. В даній статті піде мова про те, як прибрати пивний живіт у чоловіків і жінок і що впливає на його появу.

Як прибрати пивний живіт швидко в домашніх умовах

У першу чергу потрібно відзначити, що не у всіх шанувальників пива є пивний живіт. До того ж не всі люди, що мають такий живіт, захоплюються пивними напоями.

Причини появи пивного живота

Так чому ж від пива росте живіт? Існує кілька факторів, що впливають на цей процес. Розглянемо їх докладніше.

Виною всьому може бути зовсім не пиво, а ті енергетичні компоненти і калорії, які навіть саму струнку фігуру здатні перетворити в скупчення жирових складок. Будь-які калорії, викликані алкоголем, солодощами або значними порціями їжі, здатні вплинути на вагу людини, а також його обсяги. Однак саме алкоголь, дійсно, особливим чином впливає на жирову тканину.

Фахівці пояснюють це тим, що спирти надають бо?більшу навантаження на печінку, ніж інша їжа. Під час споживання алкогольних напоїв цей орган замість того, щоб переробляти жири, кидає всі сили на спалювання алкоголю. Жир тим часом, власне, і відкладається.

Пиво в цьому зв’язку знаходиться в списку найбільш небезпечних продуктів, тому що 1 літр цього напою містить від 330 до 700 калорій. Точна їх кількість залежить від марки пива, його якості і т. д. Якщо ви вживаєте пиво і при цьому ігноруєте ведення здорового способу життя, а також не активні фізично, то у вас є всі шанси придбати цей нещасливий пивний живіт.

Важливо знати, що пиво не так страшно само по собі. Найнебезпечнішим компонентом є їжа до цього напою. Хоча, насправді, це стосується будь-якого алкогольного напою, тому що спиртне завжди сприяє появі гарного апетиту.

Саме в калоріях, отриманих в результаті споживання їжі під час розпивання спиртного, полягає головна небезпека. Зазвичай разом з пінним напоєм люди їдять смажену їжу, копченості, фастфуд, чіпси. Ці продукти шкідливі для організму самі по собі, а разом з пивом їх шкода стає сильнішою.

Як прибрати пивний живіт швидко в домашніх умовах

На жаль, алкоголь не дозволяє людині тримати свій апетит під контролем. Таким чином, при вживанні спиртного існує ризик з’їсти набагато більше, ніж диктує здоровий спосіб життя. Навіть якщо ви твердо вирішили не вживати в їжу жирні і смажені продукти, швидше за все ви не зможете встояти і з’їсте більше.

З якої причини жир у великих кількостях накопичується саме на животі? Під час споживання великої кількості енергії, яку організм не встигає спалювати повністю, вона перетворюється в жир.

Подальша дислокація цього жиру залежить від багатьох факторів, таких як стать, вік, комплекція тіла і гормональний спектр. У чоловіків і жінок жирові відкладення розподіляються по організму по-різному. Зазвичай це залежить від віку.

У хлопчиків і дівчаток вони розподіляються майже однаково, але з настанням статевого дозрівання все змінюється. Жінки влаштовані так, що у них в організмі закладено накопичення підшкірного жиру. Як правило, він відкладається на руках, стегнах, сідницях і животі. За допомогою цього тіла молодих дівчат та дорослих жінок набувають округлі привабливі форми. Чоловіки мають набагато менше підшкірного жиру, і в основному він відкладається тільки в області живота.

Пивні животи часто виникають саме з віком, тому що активність людини падає, а метаболізм стає уповільненим. Таким чином, ймовірність того, що ви наберете зайві кілограми, різко збільшується. З роками, крім того, зменшується рівень гормонів, що, в свою чергу, впливає на фігуру далеко не кращим чином.

Як прибрати пивний живіт швидко в домашніх умовах
Нещодавно американські вчені провели ряд досліджень на предмет взаємозв’язку куріння і здібності не набирати зайві кілограми. Результати показали, що у курців шанси накопичити зайву вагу набагато більше, ніж у тих, хто веде здоровий спосіб життя. Це до питання про те, що куріння нібито допомагає скидати вагу.

Однак людина не гладшає, коли курить, зовсім з інших причин. Швидше за все, це сигналізує про серйозну небезпеку для здоров’я.

Згідно дослідженню, опублікованому в медичному журналі American Journal of Еpidemiology, вживання однієї пляшки якісного хорошого пива день знижує ризик утворення мочекаменного діатезу (або каменів у нирках) до 40 %.

Небезпека для здоров’я

Жирові відкладення навколо талії можуть провокувати цілий ряд проблем зі здоров’ям. Серед них:

  • цукровий діабет;
  • гіпертонічна хвороба;
  • серцево-судинні захворювання і т. д.

Визначити, чи схильні ви до ризику захворювання із-за зайвих кілограмів, простіше простого. Для цього можна скористатися вагами, але краще виміряти талію.

Якщо окружність талії у жінок перевищує 90 см, а у чоловіків вона становить понад 100-102 см, то ризик серцево-судинних захворювань, метаболічних синдромів і багатьох інших небезпечних патологій істотно підвищено. Прийміть цю інформацію як сигнал до того, що пора серйозно зайнятися своїм здоров’ям, скинути кілька кілограмів. Тримати свою вагу потрібно під контролем.

Як прибрати пивний живіт

Як позбутися пивного живота в домашніх умовах? Для цього необхідно дотримувати наступні правила:

  • дотримуйтеся принципу роздільного харчування, при цьому їжа повинна бути корисною та різноманітною;
  • дотримуйтесь дієти, якщо в цьому є необхідність;
  • виконуйте різноманітні фізичні вправи;
  • слідкуйте за водним балансом у вашому організмі.

Як прибрати пивний живіт швидко в домашніх умовах

Через зв’язок між алкоголем і кількістю калорій також необхідно обмежити споживання спиртного. Любителям пива дозволений 1 склянку якісного напою в тиждень. Вибирайте світлі сорти з мінімальною кількістю калорій. Намагайтеся відмовлятися від різних закусок до пінному напою. Краще всього, якщо ви зовсім відмовитеся від безалкогольного пива, і від алкогольного.

Дотримуватися ці установки потрібно не тиждень, не місяць, а постійно. Швидко позбутися від великої пивного живота також не вийде, тому запасіться терпінням.

Багато людей задаються питанням: «чи Можна за допомогою тренувань позбутися пивного живота?».

Слід пам’ятати, що вправи зміцнюють м’язи черевного преса, але не прибирають жир. Єдиний спосіб позбутися живота — скинути вагу, тобто просто схуднути.

У цьому вам допоможуть біг, плавання, велосипедний спорт, теніс. Заняття цими видами спорту допоможуть швидше розпрощатися з жировими відкладеннями.

Додайте до фізичних вправ грамотну, правильну індивідуальну дієту. Коли ви худнете, насамперед худіша стає саме талія. Це пов’язано з тим, що жир в області черевного преса більше метаболічно активний, і тому від нього простіше позбутися, ніж від відкладень в інших частинах тіла. Це відноситься і до чоловічого, і до жіночого організму.

Таким чином, позбутися пивного живота можна. Для цього потрібно докласти максимум зусиль. Якщо ви хочете, щоб представники протилежної статі бачили у вас не мужика або непривабливу жінку, а чоловіка або красиву даму, займіться своїм здоров’ям і зовнішнім виглядом.

Моя довідка - Корисні поради