Секс і алкоголь: як алкоголь впливає на чоловіків і жінок

Яких тільки дивних теорій про вплив пива або горілки на чоловічу силу ні придумують в народі! Секс порівнюють з кашею, яку, як відомо, не можна зіпсувати маслом, в даному випадку — міцними напоями.

Алкоголю приписують чудодійні властивості:

 • Вважається, що спиртне здатне відстрочити «фінал», допомагає продовжити статевий акт і робить відчуття особливо яскравими. Крім того, спиртні напої нібито покращують потенцію.
 • Що стосується жінок, то в народному уявленні алкоголь — потужний афродизіак: випила дама не тільки жадає близькості, але і стає дивно розкутою.

Звучить досить привабливо! Надто привабливо. Пора розібратися, а чи таку важливу роль відіграє спиртне в інтимних стосунках?

Секс і алкоголь: як алкоголь впливає на чоловіків і жінок

Одна з людських слабкостей — видавати бажане за дійсне, і віра в корисність алкоголю — яскравий тому приклад. Якась частка істини, звичайно, є: вживання вельми скромною дози гарного напою (50 г горілки або келих якісного вина) покращує статеву функцію.

Важлива примітка: вживання алкоголю не повинно бути систематичним. Збільшення дози тягне за собою погіршення потенції.

Висновок простий: так, спиртні напої дійсно можуть зробити сексуальні відносини більш пікантними, якщо мова йде про скромному келиху вина. Варто зазначити, що фахівці впевнені в наступному: понад 50% успіху — це психологічний вплив алкоголю, а фізіологія — на другому місці.

Адже спиртне впливає на чоловіків? Настрій стає піднесеним, впевненість у собі переходить на новий рівень, а жінки перетворюються на справжніх чародійок.

Як ви бачите, секрет підвищеної потенції простий. Збільшення дози запускає зворотний механізм, і людина перестає контролювати себе і своє лібідо, переходячи під управління алкоголю.

Секс і алкоголь: як алкоголь впливає на чоловіків і жінок

Вплив алкоголю на потенцію

Не має значення, що ви п’єте, важливо, скільки ви п’єте. Це основне, що варто знати про вплив спиртного на чоловічу силу.

 • Як вже говорилося, пити можна зовсім трохи, або 50 г горілки, келих вина.
 • Така кількість випивки розкріпачує, робить більш товариським і стимулює потяг.
 • Прийти в збуджений стан легше, ніж в абсолютно тверезому вигляді.
 • Чоловік контролює себе, не втрачає розумових здібностей і розбірливості.
 • Помірна порція спиртного гальмує сім’явипорскування і подовжує статевий акт.
 • Середня доза, тобто 100-150 г горілки або пара келихів вина, гальмує збудження. Причина криється в з’являється відчуття порушення причинно-наслідкових зв’язків.
 • Навіть тривала прелюдія і застосування різноманітних способів стимуляції іноді виявляються безглуздими. З-за вживання такої дози перед сексом періодично «падає» член (якщо називати речі своїми іменами), а настання еякуляції дуже сповільнюється. Як наслідок, вимучений оргазм не приносить особливого задоволення.
 • Реакції організму і дії чоловіки стають або загальмованими, або надмірно квапливими, і про гарний секс говорити не доводиться.
 • При великій дозі міцних напоїв (200 і більше р. горілки, пляшка вина) немає повної ерекції (чи взагалі немає).
 • Досягти еякуляції практично неможливо, тіло не підпорядковується контролю. Кажучи просто, член не варто або не може довго зберегти «бойову готовність».
 • Сім’явиверження або настає майже миттєво, або надовго затримується, а оргазм втрачає всякий сенс.
 • Ні фізіологічного, ні психологічного задоволення такий п’яний секс принести не здатний. Потяг до прекрасного підлозі в такій ситуації непередбачувано, а наслідки можуть бути плачевними.

Секс і алкоголь: як алкоголь впливає на чоловіків і жінок

Що в підсумку? Позитивний вплив спиртного на потенцію спостерігається при помірному вживанні алкоголю в рідкісних випадках. Алкоголізм стає вбивцею статевої сили, перетворюючи чоловіка на імпотента.

Систематичне вплив етанолу на організм перешкоджає нормальній виробленню гормонів, які допомагають досягти ерекції. Лібідо прагне до нуля, а цінність сексу падає. В проміжному періоді спостерігається характерна хвилеподібність. Чоловік або взагалі нічого не хоче і навіть не має найменшого потягу, або відчуває сплеск колишньої активності протягом деякого часу.

Чим більше людина захоплюється випивкою, тим менше він хоче сексу. Помирає не тільки потреба у фізичній близькості, але і здатність когось задовольнити (себе в тому числі).

Секс і алкоголь: як алкоголь впливає на чоловіків і жінок

Вважається, що алкоголізм згубно впливає на жіночу репродуктивну функцію, а чоловічої фертильності нічого не загрожує. Невірно! В цьому питанні — повна рівноправність. Зловживання міцними напоями легко робить чоловіків безплідними.

Алкоголь б’є по насіннєвим канальцям, викликаючи їх переродження, а про зниження вироблення гормонів вже говорилося вище.

Безпліддя вдалося уникнути? Чудово, але пора згадати про те, що батьківський алкоголізм здатна скалічити життя дітей, які можуть народитися з генетичними відхиленнями. Фахівці з планування вагітності наполягають на тверезості обох партнерів, вирішили дати життя новій людині.

Секс і алкоголь: як алкоголь впливає на чоловіків і жінок

Алкоголь і секс

Імпотенція, безпліддя, згасання лібідо — це далеко не повний перелік наслідків зловживання спиртним. Випивка взагалі сильно шкодить статевій сфері, особливо це стосується чоловіків. Досить заглибитися у вивчення питання, і з’ясовується, що розплата за пристрасть до алкоголю жорстока.

 • Етанол руйнівно діє на нервові закінчення, і на нервову систему взагалі.

Секс перестає бути природним джерелом задоволення. При статевої близькості в «роботу» залучено величезну кількість нервових закінчень, стимуляція яких і приносить бажані відчуття. Якщо колишнього задоволення досягти не вдається, то людина вирішує, що пора шукати втрачене насолоду. В результаті статеве життя перетворюється в низку гарячкових спроб знайти колишнє задоволення від сексу на тверезу голову.

 • Пристрасть до спиртного — це шлях до втрати контролю над власними діями.

Ефект дуже небезпечний! У стані сп’яніння багато нехтують контрацепцією, а це призводить до незапланованої вагітності або зараження небезпечним захворюванням. Людина, що втратив над собою контроль, втрачає орієнтири і може вступити в зв’язок з тим, хто зазвичай викликає відторгнення.

Як може керувати ситуацією той, хто не керує власною потенцією? Так, статистика стверджує: переважна більшість (понад 90%) сексуальних злочинів чинять особи у стані алкогольного сп’яніння.

Секс і алкоголь: як алкоголь впливає на чоловіків і жінок

 • Алкоголь негативно впливає на сексуальне здоров’я чоловіків різного віку.

Молоді люди з формуванню організмом (до 24-25 років) перебувають під подвійною загрозою.

 • По-перше, спиртне негативно позначається на вироблення чоловічих статевих гормонів. У перспективі зловживає алкоголем молодий чоловік може постраждати від порушення гормонального фону, безпліддя і неабияких проблем з потенцією.
 • По-друге, якщо статевого акту передує вживання міцних напоїв, то формується певна поведінкова установка: змусити встати член без порції випивки просто не вийде.
 • У віці старше 40-45 років спиртне також небезпечно. З плином років чоловіча статева сила йде на спад, а вживання алкоголю здатне прискорити і посилити цей процес. Знайомство з импотенций може відбутися набагато раніше, ніж очікувалося.

  • Що стосується жіночого лібідо, то вживання алкоголю підвищує статевий потяг у жінок, які легше розкріпачуються і активніше проявляють сексуальність.

  На перший погляд, одні плюси. Мінус в іншому: партнери хочуть повторити класний запам’ятався секс, а для цього їм необхідно спиртне. Жінка розуміє, що отримала яскраві відчуття, будучи під впливом алкоголю. Чоловік переживає, що без випивки у нього не буде стійкої тривалої ерекції.

  Так у обох партнерів формується негативна звичка випивати перед інтимною близькістю. Алкоголь підступний: спочатку секс дійсно виходить яскравим, але потім дозу необхідно збільшувати, інакше бажаного результату не досягти.

  Велика кількість спиртного приступає до знищення чоловічої сексуальності, наносячи удар лібідо, ерекції і потенції. Жінка в цей час починає відчувати труднощі з отриманням розрядки, її вимоги до партнера зростають, але чоловік вже не на багато чого здатний. В результаті статеве життя в парі практично згасає, а обидва партнера часто набувають невроз.

  Секс і алкоголь: як алкоголь впливає на чоловіків і жінок

  Сумна картина, чи не правда? І це оптимістичний варіант розвитку подій. Набагато страшніше, коли обидва перетворюються у алкоголіків. Один з алкоголіків — повний імпотент, а інша — фригідна або, навпаки, нестримна німфоманка в пошуку нових «кавалерів». Саме така ситуація часто зустрічається в сім’ях питущих.

  Секс і алкоголь — друзі чи суперники? Коли дві людини тільки починають відкриватися один одному, алкоголь корисний для зняття напруги.

  Звичайно, для зустрічі з продовженням краще вибрати шампанське або легке якісне вино, а не брутальні міцні напої. Випивка приглушить стрес, а секс стане особливою подією, святом тільки для двох.

  Не забувайте, що спиртне (навіть легкі напої) не повинні бути складовою частиною інтимного життя. З’явилося відчуття, що секс без алкоголю не виходить? Терміново до лікаря, інакше ваша сексуальність може просто згаснути.

  Секс і алкоголь: як алкоголь впливає на чоловіків і жінок

  Секс з похмілля

  Не секрет, що міцні напої гублять клітини головного мозку, а деякі з них відповідають за гормональну регуляцію. Після щедрої випивки ранок стає не добрим, а наповненим печаллю, тривогою і пригніченістю. Мозок пригнобленого людини сприймає стан господаря як загрозу життя, і тоді активізується потреба залишити потомство. І навіть якщо вранці ще немає ерекції, то організм вже націлений на розмноження.

  Сила статевого потягу у чоловіків і жінок відрізняється, і «винуватець» цього — рівень тестостерону. Природно, що головного чоловічого гормону у чоловіків набагато більше, ніж у жінок. З цієї причини джентльмени так пристрасно хочуть плотської любові. Страждає від похмілля чоловічий організм розуміє, що статевий акт вкладеться в 15-20 хвилин. Цікаво й інше, що багато п’яні чоловіки вважають себе дуже бажаними і дивуються відмов з боку незацікавлених жінок.

  Як вже було сказано, рівень тестостерону в жіночому організмі досить низький, а репродуктивний процес триває цілих дев’ять місяців. Саме тому пропозиція зайнятися сексом з похмілля дами зустрічають без всякого ентузіазму, адже сама їх природа не бачить в цьому сенсу. Знайти компроміс просто: ставтеся один до одного з любов’ю і розумінням.

  Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров’ю!

  Моя довідка - Корисні поради