Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

Алкоголізм в даний час став серйозною проблемою для багатьох сімей. Питуща людина стає тягарем для всіх його близьких родичів. Життя з алкоголіком просто нестерпна. Домочадці змушені терпіти грубість, матеріальні проблеми, хаос і всі інші супутні «принади» життя з людиною, що страждають від алкоголізму.

Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

Чай Монастирський збір при алкоголізмі

В позбавленні від алкогольної залежності є один важливий психологічний момент. Залежна людина часто не усвідомлює свою проблему. Позитивний ефект від будь-якого лікування буде досягнутий лише тоді, коли хворий алкоголізмом усвідомлює, що йому необхідна допомога.

Тільки кваліфікований фахівець зможе підібрати правильне лікування і людина зможе назавжди позбутися від алкоголізму.

В даний час існує безліч методів лікування алкогольної залежності. Є спеціалізовані клініки, які надають стаціонарну допомогу, де пацієнту проводять медикаментозну терапію, а також надають психологічну підтримку. Однак не всі пацієнти готові до такого кроку. Більшість намагається вирішити свою проблему в домашніх умовах.

Через поширеність алкоголізму, існує велика кількість самих різних методів самостійного лікування цієї недуги. Останнім часом особливу популярність придбав монастирський чай. Це трав’яний збір з особливим складом, який різноспрямовано впливає на організм людини.

Слід також зазначити, що, судячи з відгуків, основним показанням до застосування даного збору є саме алкогольна залежність.

Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

Особливо наголошується, що на відміну від лікарських засобів, монастирський чай відмінно переноситься всіма пацієнтами. Тобто, це безпечний метод лікування алкоголізму, показує дуже гарні результати.

Часто люди ставляться з недовірою до цілющого збору, нерідко можна почути питання: «Монастирський чай – це правда чи обман?». Спочатку рецептом приготування монастирського чаю володіли ченці. Вони були добре знайомі з різними травами, вміли їх правильно комбінувати. З зборів трав виготовляли напої, лосьйони, мазі, причому для кожного виду засобу підбирався свій склад.

У монастирському зборі кожна рослина виконує важливу роль. Велику кількість позитивних відгуків говорить про те, що чай дійсно допомагає при лікуванні алкогольної залежності, приносить велику користь людям.

Найчастіше своїми враженнями про ефективність даного засобу діляться люди, які до знайомства з монастирським чаєм втратили надію на позбавлення від алкоголізму.

В даний час не обов’язково йти в монастир зі своїми проблемами. Тепер досить вибрати підходящий саме для свого випадку склад напою. Одне тільки назва «Монастирський чай» формує в голові у людини впевненість у його лікувальні властивості. Це може бути загальнозміцнюючу дію, допомога в лікуванні алкогольної чи тютюнової залежності.

Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

Монастирський чай у боротьбі з алкогольною залежністю

Слід пам’ятати, що чай – це лише допоміжний засіб у боротьбі із залежністю. Людина, що страждає алкоголізмом, повинен розуміти, що результату лікування не буде до тих пір, поки він сам твердо вирішить, що пора зупинитися.

Ніхто не зможе йому допомогти крім нього самого. Можна пити багато років монастирський чай вранці, а вечорами прикладатися до пляшки — ефекту не буде. Потрібне тверде бажання залежного, і тоді результат не змусить себе чекати.

Користь від монастирського чаю дійсно велика. Він допомагає зміцнювати, підтримувати в тонусі ослаблений алкоголем організм. А спеціальна комбінація трав, доповнюють один одного, послаблює потяг залежного від алкоголю.

Потрібно пам’ятати, що купувати варто лише сертифікований монастирський чай. Недостатньо, як деякі вважають, зібрати трави по наявному рецептом. Трави необхідно збирати в певний час, бажано в екологічно чистому місці, потім правильно їх висушити. Непрофесіонал навряд чи зможе зробити правильний збір і підготувати його до вживання.

Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

Якщо приймати монастирський чай як рекомендовано фахівцями, він зробить такий вплив на організм, якого не дадуть багато лікарські препарати:

 • позбавить від тяги до спиртного;
 • підвищить захисні функції організму;
 • позитивно вплине на пошкоджені внутрішні органи.

Також варто звернути увагу, що від цього чаю не буває побічних ефектів. Він має тільки позитивний вплив і не має протипоказань.

Дія монастирського чаю

Монастирський чай володіє властивістю знижувати тягу до алкоголю. Крім того, цей напій допомагає поступово відновити внутрішні органи, пошкоджені негативним впливом спиртного.

Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

Ефективність монастирського чаю підтверджують і фахівці, і самі пацієнти. Вони розповідають про свої історії успіху в позбавленні від залежності, про те, як в короткі терміни чай допомагає знизити потяг до алкоголю.

Важливий і той факт, що бажання пити без міри не повертається до пацієнта і після завершення курсу лікування, що допомагає уникнути рецидивів.

Залежні люди також відзначають таку властивість чаю, що при похмільному синдромі він допомагає швидко нормалізувати тиск. Завдяки цій властивості страждають алкоголізмом можуть пережити складні моменти похмілля, не вдаючись до допомоги алкоголю.

Крім того Монастирський чай надає наступну дію на організм:

 • позбавляє від головного болю без лікарських препаратів;
 • швидко виводить з організму токсини, які накопичуються в організмі при надмірному прийомі алкоголю;
 • очищає судини від холестерину.
 • Таким чином, можна зробити висновок, що при тривалому прийомі напою є шанс не тільки впоратися із залежністю, але і вилікувати деякі хронічні хвороби.

  Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

  • Завдяки своєму складу монастирський чай позитивно впливає на стінки судин. Зловживання алкоголем, насамперед, негативно позначається на роботі серця і печінки. Крім цього страждає також підшлункова залоза, нирки, сечовий міхур.
  • Вживання Монастирського чаю допомагає привести внутрішні органи в порядок, а також відновити роботу головного мозку. У пацієнта зникає дратівливість, поліпшується пам’ять, йдуть проблеми зі сном. Ризики виникнення серцево-судинних захворювань зводяться до мінімуму.

  Однак не варто думати, що чай має лікувальний ефект миттєво. Для нормалізації тиску при похмільному синдромі необхідно вивести токсини з організму, це може зайняти від 1 години до доби. А на відновлення нервової системи можуть піти тижні, а то й місяці.

  На весь період лікування людині потрібна психологічна підтримка, як з боку професіоналів, так і з боку близьких. Залежному необхідно відчувати турботу, це допоможе йому знайти в собі сили для боротьби з недугою.

  У монастирського чаю немає протипоказань і побічних ефектів. Його можна приймати тривалий час, до повного лікування. А це великий плюс, якщо врахувати, що позбавлення від залежності не може бути швидким.

  Однак слід з обережністю застосовувати лікувальний збір під час вагітності. Хоча в порівнянні з вживанням алкоголю навряд чи трав’яний збір завдасть більшої шкоди.

  Перед вживанням монастирського чаю під час грудного вигодовування необхідно проконсультуватися з фахівцем.

  Склад монастирського чаю

  Склад збору для приготування монастирського чаю досить простий, його можна приготувати і в домашніх умовах. При самостійній заготівлі слід пам’ятати, що трави необхідно правильно зібрати і просушити. Вони повинні бути зібрані в чітких пропорціях.

  Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

  Ні в якому разі не можна збирати трави поблизу промислових об’єктів, близько доріг, т. к. вони вбирають в себе всі шкідливі речовини. Звичайно, простіше придбати готовий збір в аптеці або спеціалізованому магазині.

  Тоді можна бути впевненим, що всі рослини якісні, а напій відповідає своєму опису, в цьому випадку він матиме виключно позитивний вплив на ослаблений організм.

  З чого ж складається монастирський чай, з яких трав?

 • Деревій, відомий своїм протизапальними і знеболюючими властивостями. Він допомагає налагодити роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту, виявляє лікувальний ефект при наявності пошкоджень на слизовій шлунка.
 • Звіробій і шавлія сприятливо впливають на печінку та шлунок.
 • Чебрець. Його присутність в лікувальному напої при правильному його вживанні викликає почуття відрази до рідин, що містять спирт.
 • Материнка також вважається одним з кращих природних антисептиків і седативних засобів. Вона допомагає зняти біль, усунути запалення.
 • Календула, безсмертник і чемериця допомагають поліпшити склад крові. Вони позитивно впливають на судини, оновлюють клітини нервової системи.
 • Гіркий полин сприяє швидкому виведенню токсинів і продуктів розпаду, які нагромаджуються в організмі хворих на алкоголізм.
 • Кропива і ромашка, всім відомі лікарські трави з тонізуючим ефектом.
 • Всі трави в монастирському чаї підібрані в певному співвідношенні, щоб вони надавали лікувальний вплив.

  Як приготувати монастирський чай в домашніх умовах

  Рецепт приготування монастирського чаю нічим не відрізняється від заварювання звичайного чаю.

  Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

  Спочатку потрібно приготувати ємність, обшпарити їх окропом, насипати порцію трав і залити киплячою водою. Пропорції для заварювання: 1 ст. л. трав’яного збору буде достатньо, щоб заварити 1 стакан чаю. Напою потрібно дати настоятися 15 хвилин, і трав’яний чай від алкоголізму готовий.

  Пацієнт досить швидко зазначає цілюща дія чаю: тиск приходить в норму, проходить головний біль. Але для стійкого ефекту напій необхідно приймати не менше 3-4 тижнів, виконуючи вказівки в інструкції, як пити це засіб.

  На відміну від ліків, монастирський чай володіє приємним смаком і запахом. У лікуванні алкоголізму психологічний комфорт грає важливу роль. У напруженій стресовій ситуації дуже складно подолати залежність, тому рідним пацієнта необхідно захистити його від стресових ситуацій.

  Чашка теплого ароматного напою налаштовує на спокійний лад і робить лікування приємним. Приймати чай слід 3 рази на день, уникаючи вживання безпосередньо перед сном, так як настій травм може мати сечогінний ефект.

  Особливості монастирського збору Отця Георгія

  Найперші згадки про монастирському чаї датуються давніми часами. Вважається, що його використовували в монастирях київської Русі для лікування різних захворювань. Напою приписували надзвичайні цілющі властивості, здатні вилікувати навіть важкохворих людей.

  Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

  З часом про це рецепті забули. І тільки через якийсь час настоятелю Свято-Духова монастиря, Отця Георгія, який захоплювався вивченням властивостей рослин, вдалося відновити втрачений рецепт. З тих пір цей збір лікарських трав носить його ім’я.

  Інформація про лікувальний напій поширилася по навколишніх територій, і в монастир до Отця Георгія почали стікатися люди, щоб знайти здоров’я. Чудодійний напій допоміг зцілитися багатьом людям, повернувши їм радість звичайного життя без страждань.

  Олена Малишева про монастирському чаї

  Сучасні медики кажуть, що не варто покладати надії на повне вилікування з допомогою монастирського чаю. Але варто прислухатися до відгуками лікарів, які зазначають, що трав’яний напій можна використовувати для посилення лікувального ефекту хімічних препаратів.

  Наприклад, Олена Малишева згадувала монастирський чай в своїй передачі, так як він надає універсальну дію проти різних захворювань. Сьогоднішня екологічна обстановка сприяє накопиченню токсинів в організмі людини. Вживання монастирського чаю допоможе звільнитися від токсинів, поліпшить загальний стан.

  Вартість монастирського чаю, умови зберігання

  Вартість монастирського чаю варіюється в передах 1000-2000 рублів за упаковку. Термін придатності збору – не більше 2,5 місяців. Збір рекомендується зберігати в темному, сухому, прохолодному місці.

  Монастирський чай: правда чи обман? Рецепт, склад, відгуки, ціна

  Після розтину збір обов’язково пересипати в скляну або керамічну ємність з щільно закривається кришкою. Не рекомендується зберігати збір в поліетиленових пакетах, так як ефірні масла можуть утворювати небезпечні сполуки з пластиком.

  Є протипоказання, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

  Підтримка близьких, як запорука успішного лікування

  Щоб допомогти узалежненої людини позбутися згубної пристрасті, необхідно повністю міняти спосіб його життя. Якщо раніше у людини була традиція випивати ввечері, тепер її можна замінити на чайну церемонію.

  Нехай вживання монастирського чаю стане схожим не на прийом ліків, а на приємне чаювання в колі рідних. Близькі теж можуть пити трав’яний або звичайний чай, але тільки не алкоголь. Необхідно взагалі виключити появу алкоголю в будинку, де є залежний, що проходить лікування.

  Тільки правильний підхід і настрій допоможе домогтися прекрасних результатів. Але не варто помилятися і думати, що можна за місяць позбутися від залежності, яка тривала роками. Щоб людина могла знову себе комфортно в цьому житті, але вже без алкоголю, може пройти не один рік. Потрібно пам’ятати, що саме психологічний фактор, стресові ситуації найчастіше стають причиною рецидиву.

  Моя довідка - Корисні поради