Молитви від пияцтва, алкоголізму та запою: найсильніші

Коли чоловік, син, брат чи ще хтось з родичів звикли заливати проблеми алкоголем і не вважають негожим часто випивати, це стає справжньою бідою для всієї родини.

Алкоголізм — це не просто проблема з залежністю, хвороба, але і великий гріх.

Вважається, що тяга до спиртного — це внутрішній біс, якого можна вигнати молитвою від пияцтва. Регулярно читаючи молитви перед хворим, можна знизити його потреба в горячительном, а іноді і повністю позбавити від недуги.

Молитви від пияцтва, алкоголізму та запою: найсильніші

Роль молитов в боротьбі з алкоголізмом

Як відомо, з алкоголем уособлюють образ зеленого змія. У християнстві цей персонаж є одним з ключових. В Біблії сказано, що саме змій-спокусник винен у гріхопадінні людського роду, причому результат цього діяння людство відчуває досі. Пияцтво – це, як раз, один із гріхів, з-за якого гине та страждає величезна кількість людей протягом багатьох століть.

Ніколи ще зелений змій не відступав, він продовжує піддавати людське життя небезпеки. Тут мова йде не тільки про п’яниць, але і про дружин і дітей хворого, які щодня ризикують своїм здоров’ям, живучи поруч з алкоголіком. Дочки і сини живуть в атмосфері хаосу і гріха, а жінки, чоловіки яких періодично йдуть в запій, дуже нещасні.

Постійні п’янки забирають у хворого його людський вигляд, змушуючи того скотитися до рівня агресивного і безпорадного істоти. Нічого, крім випивки, не хвилює алкоголіка. Найчастіше п’яниці не визнають наявність у себе хвороби і противляться спеціалізованому лікуванню. Що робити в подібних ситуаціях? Саме в такому положенні молитва від пияцтва бачиться єдиним виходом.

Щира віра в Бога допоможе людині подолати всі труднощі, придушити зневіру і душевний розлад. Господь милостивий, він пошле вам сили, необхідні для того, щоб перемогти алкоголізм у своїй родині. Саме православна молитва стане тим засобом, який допоможе вам.

Сильна молитва від пияцтва Святої Матрони

Свята Матрона — одна з найбільш шанованих святих. Звернення до її лику на іконах не раз допомагало від запою, рятувало від бажання знову прикластися до пляшки й припиняло страждання від цієї поганої звички. Текст православної молитви — звернення стражденного до чесноти святий, прохання про позбавлення від внутрішнього Диявола, яка зцілює душу і спрямовує думки у правильне русло.

«Про блаженна мати Матроно, вислухай і прийми нині нас, грішних, що моляться тобі, навыкшая в усьому житті твоєму приимати і выслушивати всіх стражденних і скорботних, з вірою і надією до твоїм заступництвом і допомогою вдаються, швидка допомога і чудесне зцілення всім подавающи; та не збідніє і нині милосердя твоє до нас, недостойних, маловірних в многосуетнем світі цьому і нигдеже обретающим розради і співчуття у скорботах душевних і допомоги в болезнех тілесних: зціли хвороби наша, визволи від спокус і мучительства диявола, пристрасно воюющаго, помози донести свій життєвий Хрест, знести вся тяготи життя і не потеряти у ньому образ Божий, віру православну до кінця днів наших сохранити, сподівання і надію на Бога міцну имети і згадуючи нелицемірну любов до ближніх; помози нам по отшествии з житія цього достигнути Царства Нєбєснаго з усіма угодившими Богу, прославляюще милосердя і доброта Батька Нєбєснаго, в Трійці славимаго, Отця і Сина і Святого Духа, на віки віків. Амінь».

Молитви від пияцтва, алкоголізму та запою: найсильніші

Молитва проти алкоголізму на відстані

Ще одна дієва молитва, звернена Святої Матрони, призначена для тих, хто просить про чоловіка, батька чи сина на відстані. Коли немає поруч рідних, дружині або дочці слід читати це священний текст до тих пір, поки їх близькі не повернуться в будинок:

«О, Блаженна Стариця Матрона Московська, з благанням звертаюся до тебе. Не за багатством і достатком, а з приводу питущого чоловіка. Звільни його своєю милістю від алкогольного пристрасті і не дозволь загинути безсмертної душі. Як тільки він торкнеться пляшку, стукни його по потилиці. Як тільки вип’є ковток, йому буде хоч трішки. Як тільки він знову нап’ється, нехай відразу в істериці б’ється. Сльози проллються з очей, вип’є в останній він раз. Нехай буде воля твоя. Амінь».

Молитви від пияцтва, алкоголізму та запою: найсильніші

Молитва від алкоголізму Миколі Чудотворцю

Якщо в сім’ї питущий чоловік або син, жінки можуть звернутися до лику Миколая Чудотворця з молитвою про зцілення. Для цього потрібно:

  • Купити свічку (саме в четвер!), замкнутися в одній кімнаті із запаленою свічкою і іконами Богородиці, Святого Миколая, Матрони Московської і Сина Божого.
  • Підготувати ємність з водою і три рази над нею прочитати молитву.
  • Після цього дану рідину потрібно підливати в їжу і напої хворого без його відома.
  • Також у церкві слід замовити Сорокоуст на ім’я питущого.

Протягом 40 днів, не пропускаючи жодного разу, підливайте намолену воду близькій людині.

«Чудотворець Микола, з благанням звертаюся до тебе. Великодушно зглянься і визволи мого чоловіка від бісівського пияцтва. Супроти його волі, знайшли огиду і опустоши його тягу до п’яному возлиянию. Не пригубить, не проковтне і не наллє він пиття шкідливий без здригання. А пригубив і проллє у черево святої води надбання. Нехай буде воля твоя. Амінь».

Молитви від пияцтва, алкоголізму та запою: найсильніші

Молитва проти пияцтва мученику Воніфатію Милостивому

Вважається однією з найбільш дієвих, допомагає вийти з глибокого запою, позбутися від пристрасного бажання знову зануритися в дурман і звести нанівець спопеляючу тягу до алкоголю.

«О, всесвятый Вонифатие, милостивий раб Милосердаго Владики! Вислухай вдаються до тебе, одержимих згубною пристрастю до винопиття і як у своєму земному житті ти ніколи не відмовляв у допомозі тим, хто просить тя, так і тепер визволи цих нещасних (імена).

Колись, богомудрий батько, град побив твій виноградник, ти ж, воздавши хвалу Богові, велів деякі збереглися грозды положйти у точилі і позвати жебраків. Потім, узявши нове вино, ти розлив його по краплях у всі судини, колишні в єпископії, і Бог, виконуючий молитву милостивих, скоїв преславне чудо: вино у точилі збільшилося, і жебраки наповнили свої судини. О, святителю Божий!

Як по твоїй молитві збільшилося вино для потреб церкви і для користі убогих, так ти, блаженний, зменш його тепер там, де воно приносить шкоду, визволи від пристрасті до нього вдаються до ганебної пристрасті пияцтва (імена), зціли їх від тяжкої недуги, звільни від бісівського спокуси, утверди їх, слабких, дай їм, немічним, міцність і силу благоуспешно перенести це спокуса, вернеш їх до здорового і тверезого життя, направи їх на шлях праці, вклади в них прагнення до тверезості і духовної бадьорості.

Допоможи їм, угодник Божий Вонифатие, коли спрага вина стане палити їх гортань, уничтожи їх згубне бажання, освіжи їх уста небесною прохолодою, просвіти їх очі, постави їх ноги на скелі віри і надії, щоб, залишивши своє душевредное пристрасть, що тягне за собою відлучення від Нєбєснаго Царства, вони, утвердившися в благочесті, удостоїлися непостыдной мирної кончини і у вічному світлі нескінченного Царства Слави гідно прославляли Господа нашого Ісуса Христа з Безначальным Його Отцем і з Пресвятим і Животворящим Його Духом на віки віків. Амінь».

Молитви від пияцтва, алкоголізму та запою: найсильніші

Молитва про визволення від залежності преподобному Мойсею Мурину

Ще одна відома молитва від п’янки звернена до Святого Мойсея. Вона допомогла вже не одному п’є вступити на правильний шлях і звільнити своє життя від залежності, а родину — від страждань.

«О, преподобний, ти від тяжких гріхів досяг пречудных досяг пречудных чеснот, допоможи моляться тобі рабів Божих (імена), влекомым в погибель тому, що віддаються безмірного, шкідливому для душі і тіла вживання вина. Схили на них свій милостивий погляд, не відхили і не презри їх, але внемли їм, що вдаються до тебе. Моли, Святий Мойсей, Владику Христа, щоб не відкинув їх. Він, Милосердний, і хай не зрадіє Діа-вол їх загибелі, але так помилує Господь цих безсилих і нещасних, якими оволоділа згубна пристрасть пияцтва, адже ми всі божественні створення і викуплені Пречистою Кров’ю Сина Його. Почуй же, преподобний Мойсей, їх молитву, віджени від них Диявола, дай їм силу перемогти пристрасть, допоможи їм, простягни свою руку, виведи їх на шлях добра, звільни їх від рабства пристрастей і визволи їх від рабства винопиття, щоб вони, оновлені, розсудливості і світлому розумі полюбили утримання і благочестя і вічно прославляли Всеблагого Бога, завжди рятує Свої творіння. Амінь».

«В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, амінь. Хміль і вино, отступись від раба Божого (ім’я) в темні ліси, де люди не ходять і коні не бродять, і птах не літає. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа (двічі вимовити), хміль і вино, виходь на швидку воду, на якій люди не їздять. Від раба Божого (ім’я), хміль і вино, піди на буйні вітри, від якої вітер по дальності ходить. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа прив’яжіть до лихому людині, який на раба Божого (ім’я) хвацько думає, погано дивиться, мимо ходить, до того прив’яжіть, який добра не зробить, від мене на віки віків відчепись. Слово моє міцно, моя лепко. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Молитви від пияцтва, алкоголізму та запою: найсильніші

«Невипивана чаша» для благання про допомогу

Християни вважають, що залежність від алкоголю — це прояв біснуватості. Вона точить людину зсередини, випалює душу. Навіть якщо сам п’є, не усвідомлює своєї проблеми, йому потрібна будь-яка допомога, в тому числі від рідних і більше.

Щоб підтримати хворого, потрібно звернутися до ікони Богородиці «Невипивана чаша» і присвятити їй свою цілющу молитву.

Ті, хто зверталися до Матері Всевишнього, щоб кинути пити, через час бачили зцілення хворої душі, позбавлення від пристрасті до спиртного. Але щоб досягти результату, треба не тільки молитися 40 днів з благими думками, але і регулярно відвідувати церкву, дотримуватися посту, замовити Сорокоуст за здоров’я залежної людини.

«О, Премилосердая Владичице! До Твого заступництвом нині вдаємося, молінь наших не презри, але милостивно вислухай нас: дружин, дітей, матерів і тяжкою недугою пианства одержимих, і того ради від матере своєї — Церкви Христової і спасіння отпадающих, братів і сестер, і сродник наших зціли. О, Милостива Мати Божа, коснися сердець їх і скоро возстави від падінь гріховних, до рятівного стриманості приведи їх. Умоли Сина Свого, Христа Бога нашого, хай простить нам гріхи наша і не відверне милості Своєї від людей Своїх, але нехай зміцнить нас у розсудливості та цнотливості. Прийми, Пресвята Богородице, молитви матерів, про чадех своїх сльози проливають, дружин, про мужех своїх ридаючих, чад, сірих і убогих, заблудлими залишених, і всіх нас, що до ікони Твоєї які припадають. І нехай прийде сей крик наш, молитвами Твоїми, до Престолу Всевышняго. Покрий і виконай нас від лукаваго ловления і всіх підступів вражиих, в страшний ж годину результату нашого допоможи пройти непреткновенно воздушныя митарства, молитвами Твоїми позбав нас вічного засудження, так покрыет нас милість Божа в нескінченні віки віків. Амінь».

Молитви від пияцтва, алкоголізму та запою: найсильніші

Ця молитва стала відома ще в кінці XIX століття, коли країну облетіла історія чудесного зцілення одного солдата.

Коли-то розумний, красивий чоловік з нагородами, достатком і любов’ю красивої жінки, пристрастився до пляшки і незабаром втратив все — рідних, дім, здоров’я, чистий розум. Одного разу вночі уві сні до нього звернувся Всевишній із зазначенням відправитися в Серпуховський монастир і вказав, якої ікони молитися. Як виявилося, прочитати молитву треба було перед тоді ще маловідомої «Неупиваемой чашею».

Прокинувшись, чоловік не послухався і взяв курс у Серпухов. Ноги від алкоголю відмовили, тому солдатів рачки добрався до монастиря і відправив молебень перед іконою. Легенда свідчить, що це мало миттєве дію: хворий відчув просвітління, на душі стало легко, думки прояснилися, а ноги знову слухалися — він встав і не відчув болю.

Ця історія очищення і оздоровлення хворого п’яниці після явища Бога розходилася з вуст в уста, зробивши «Неупиваемую чашу» і молитву відомими в усьому християнському світі.

Молитви від пияцтва, алкоголізму та запою: найсильніші

Коли просити Бога про допомогу

Просити Всевишнього про припинення страждань і тяжкої залежності слід тільки в тому випадку, коли розмови по душам і напоумлення не допомагають. Якщо сім’я на межі розпаду, а п’є родич відмовляється визнавати себе хворим, залежним і що-небудь виправляти, тоді можна читати молитви зі зверненнями до святих і прийти в церкву до батюшки, який завжди відкритий для бесіди з прихожанином.

Священний текст — це духовна підтримка свого близького, що страждає від недуги, а також підживлення власних душевних сил.

Коли стражденний читає молитву для себе, його душа зцілюється, голова стає світлою, а помисли — добрими. З часом і залежність може зникнути, а душа очиститься від бісовщини.

Лікування молитвами дуже важливо щиро вірити у свої слова, наміри і результат, інакше ніякого зцілення не домогтися.

Молитви від пияцтва, алкоголізму та запою: найсильніші

Історія з реального життя

Про те, як молитва допомогла вилікуватися від алкоголізму, кажуть нерідкі відгуки. Ось лише одна історія жінки, чоловік якої протягом довгих років щодня прикладався до пляшки. Сім’я була на грані краху, сам чоловік вже не раз думав про самогубство, не допомагали ні психолог, ні п’ятикратне кодування — в цій ситуації могло врятувати лише диво.

Спостерігаючи за повсякденним пристрастю, дружина зневірилася що-небудь змінити і не сподівалася на лікування. Одного разу вона пішла в церкву і прочитала молитву про чоловіка перед іконою Матрони Московської. З тих пір чоловік точно прозрів, прокинувся після глибокого забуття і не думав більше про свою згубну пристрасть. З тих пір алкоголю в сім’ї більше немає.

Спасіння прийшло згори, від любові і чистих помислів дружини, яка довго боролася зі страшною недугою коханого і хотіла зберегти сім’ю заради себе і дітей.

Моя довідка - Корисні поради