Ліки від алкоголізму без відома хворого: огляд ліків

Лікування від алкогольної залежності — важке завдання, вирішення якого потребує багато часу. Якщо розвиток згубної звички досягло важкій стадії, то доводиться застосовувати ліки від алкоголізму без відома хворого.

Така вимушена «хитрість» допомагає людині впоратися з тягою до алкоголю, що викликає відразу до спиртних напоїв і дозволяє полегшити похмільний синдром. Багато що залежить від стану, в якому знаходиться організм пацієнта, стадії захворювання і клінічної картини. Складно однозначно визначити, які ліки від алкоголізму без відома хворого найбільш дієво.

Ліки від алкоголізму без відома хворого: огляд ліків

Багато зіткнулися з пияцтвом люди позитивно відгукуються про препарати, які застосовуються для лікування від залежності без відома пацієнта. Тим не менш, багато фахівців вважають сприятливий ефект тимчасовим.

Професіонали, що знають, як вилікувати алкоголізм, нагадують, що позбутися від залежності тільки за допомогою медикаментів не вийде: вона залишається в підсвідомості людини. Пацієнт сам повинен усвідомити свою проблему і приступити до роботи над своєю слабкістю.

Кошти від алкоголізму без відома хворого

Препарати для лікування алкоголізму без відома хворого діляться на три групи:

  • засоби, що допомагають полегшити похмільний синдром і вийти із запою;
  • препарати, що знижують тягу до спиртного;
  • медикаменти, що викликають непереносимість алкогольних напоїв.

У першу групу препаратів входять ліки, дія яких допомагає послабити похмільний синдром або повністю усунути негативні відчуття:

  • Алкозельцер (Алка-Зельтцер) і Медіхронал — широко відомі засоби. Аналоги цих медикаментів, як правило, продаються за досить високими цінами.
  • Аспірин і Парацетамол з додаванням бурштинової кислоти і полівітамінів — доступні та ефективні препарати. Коштують дешевше Алкозельцера.

Ліки від алкоголізму без відома хворого: огляд ліків

Ліки з другої групи вважаються високоефективними, тому що зводять бажання вжити спиртне практично до нуля. В Америці і Європі ці медикаменти називають «Золотим стандартом».

На території Російської Федерації і багатьох країн СНД реєстрація та продаж таких засобів заборонена.

Лікування цими медикаментами коштує досить дорого, багато хто не в змозі дозволити собі таку терапію. Пропротен-100 — вітчизняний аналог протиалкогольних препаратів. Деякі медики запевняють, що засіб не менш ефективно, ніж імпортні ліки, але практика доводить протилежне. Деякі пацієнти вилікувались таким препаратом від алкогольної залежності.

Є протипоказання, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Таблетки від алкоголізму

Медикаменти, що викликають огиду до спиртним напоям, прийнято вважати найбільш дієвими.

Попередження: дані ліки забороняється застосовувати самостійно, щоб уникнути негативних наслідків, аж до смертельного результату.

Тетурам, Еспераль, Лидевин, Колме, Тетлонг-250 — це кошти від алкоголізму, застосовувані без відома хворого і викликають непереносимість алкоголю. Лікарська форма — краплі або таблетки.

Тетурам

Медикамент виробляють в Російській Федерації, тому він має невисоку ціну при високій ефективності.

Ліки від алкоголізму без відома хворого: огляд ліків

Дія препарату полягає в наступному: до складу входять компоненти, що розщеплюють етиловий спирт і перетворюють його на токсичний ацетальдегід. Якщо людина вживає навіть невелику кількість алкоголю, то виникне сильний головний біль, прискорене серцебиття і нудота, переростає у блювоту.

Так з’являється стійке відраза до спиртних напоїв, яке з часом слабшає (в цьому недолік ліки).

Еспераль

Дія препарату, виробленого у Франції, схоже на дію Тетураму.

Ліки від алкоголізму без відома хворого: огляд ліків

Еспераль змушує пацієнта відчувати огиду до алкогольних напоїв, але негативні ефекти не так сильні, тому засіб не завдає сильного шкоди. Багато спеціалізовані клініки використовують Еспераль при лікуванні від пияцтва.

Лидевин

До складу Лидевина входить дисульфірам (речовина, що перетворює етанол токсичний ацетальдегід).

Ліки від алкоголізму без відома хворого: огляд ліків

Крім того, Лидевин містить вітаміни, аденін і нікотинамід. Такі компоненти допомагають організму очиститися від продуктів розпаду етанолу, відновлюють функції нервової системи. Ліки коштують дорожче, ніж інші противоалкогольные кошти.

Колме

Цей препарат для лікування алкоголізму без відома хворого випускають в Іспанії.

Ліки від алкоголізму без відома хворого: огляд ліків

У складі цього ліки дисульфірам замінений цианамидом — більш м’яким речовиною. Поєднання ціанаміду і етанолу змушує людину відчувати дискомфорт, викликаючи неприємні відчуття. Колме не тільки ефективним, але й не завдає шкоди організму, хоча і володіє істотним недоліком — високою ціною.

Тетлонг-250

До складу входить той же діючий компонент, що і в інші кошти, тобто дисульфірам.

Ліки від алкоголізму без відома хворого: огляд ліків

Відрізняється спосіб використання: препарат вводять в організм пацієнта внутрішньом’язово, а не перорально. Внутрішньом’язове введення дозволяє мінімізувати негативні ефекти і пролонгувати дію.

Тетлонг-250 викликає тривале неприйняття спиртних напоїв, і людина більше не відчуває потреби в алкоголі. Висока вартість — безперечний недолік ліки. Крім того, придбати препарат у Росії майже неможливо.

Особливості лікування від пияцтва без відома хворого

Використання препаратів для лікування алкоголізму без відома хворого має і переваги, і недоліки.

Плюс в тому, що пацієнта можна лікувати без його згоди, просто підмішуючи в його напої або їжу таблетки і краплі. Людина, що не знає про те, що він бере якийсь препарат, починає звинувачувати алкоголь у своєму поганому самопочутті. Крім цього, спеціальні лікарські засоби позбавляють пацієнта від бажання випити і очищають організм від токсичних речовин. Проходить час, і людина перестає самостійно пиячити.

Варто відзначити, що подібний метод лікування застосовується на початкових стадіях алкоголізму.

У чому недолік такого методу? Велика ймовірність нанесення непоправної шкоди пацієнтові (аж до летального результату). Багато препаратів призводять до появи побічних дій з-за своєї токсичності. Якщо людина спочатку прийме ліки, а потім вживає алкоголь, то результат може бути непередбачуваним, можлива навіть інвалідність. Поруч повинен бути хтось, хто здатний надати медичну допомогу, інакше пацієнт помре.

Ліки від алкоголізму без відома хворого: огляд ліків

Якщо говорити про психологічний аспект боротьби з алкоголізмом, то такий метод не вважається чесним, тому що не відбувається робота з підсвідомістю пацієнта. Варто припинити підмішувати ліки, і пацієнт зривається, починаючи вживати алкоголь у великих кількостях. Неможливо передбачити, якими будуть наслідки: хворий може постраждати від нервового розладу, зіткнутися з психічними відхиленнями або порушеннями серцевого ритму.

Пам’ятайте: лікування препаратами від алкоголізму без відома хворого лише тимчасово покращує ситуацію. Надалі пацієнтові знадобиться допомога психотерапевта та інших фахівців. Таке лікування допомагає на першій стадії алкоголізму. Далі боротися з алкогольною залежністю все важче.

Як вилікувати від пияцтва близької людини? Зверніться до фахівця за консультацією. Лікарі знають, як боротися з цією страшною звичкою, вони підкажуть, чи можна вживати сильнодіючі препарати, якими будуть наслідки.

Консультація — це лише перший крок. Шлях до тверезості — це робота зі свідомістю пацієнта, це вирішення проблеми на психологічному рівні. Близьким людям слід проявляти терпіння, ставитися до хворого з турботою і розумінням. Фахівці, які знають, як позбавити людини від згубної звички, вважають, що довіра і підтримка сильніше навіть самих потужних препаратів.

Ліки від алкоголізму без відома хворого: огляд ліків

Протипоказання

Існує ряд протипоказань до застосування ліків від алкоголізму без відома хворого. Це розлади психіки, хвороби печінки і нирок, захворювання серця, вагітність, порушення в роботі нервової системи.

Є протипоказання, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Відгуки

Олександра, 40 років, Владивосток. Купила АлкоСтоп, щоб врятувати свого питущого брата. Кілька місяців все було в порядку, брат не пив, але потім зірвався. Випив зовсім небагато, але йому було дуже погано. Довелося зізнатися, що я подмешивала йому краплі за порадою доктора. До речі, побічних ефектів не було, значить, організм нормально переносив препарат. Після лікування в лікарні брат більше не міг пиячити. На мене він образився: як же, втрутилася без дозволу, та ще й обдурила. Я вважаю, що була права, принаймні, та його колишня дружина, і мої племінники мені вдячні. Зараз брат спілкується і з колишньою, і з дітьми.
Наталя, 41 рік, Новомосковськ. Купила краплі, які лікують від алкоголізму без відома хворого. Називаються Пропротен-100. Стала в таємниці давати чоловікові. Він нічого не знав. Потім час «сухого» періоду розтягнулося, а чоловіка продовжувало нудити. Він зібрався до лікаря, і я йому зізналася. Чесно кажучи, чекала скандалу. Але ні, прийняв новину спокійно і погодився, що треба б продовжити лікування. Це було два роки тому, до цих пір не п’є. Взагалі. Я не знаю, наскільки сильною була його тяга до алкоголю, тому що запоїв у нього не було. Результат мені подобається: чоловік став м’якшим, навіть характер у нього виправився. Живемо мирно і майже не сваримося.

Моя довідка - Корисні поради