Копринус: інструкція із застосування, показання та протипоказання

Алкоголізм – серйозна проблема, руйнує не тільки здоров’я, але й особистість. Поруч з алкоголіком часто страждають оточуючі його люди. Напади агресії, неконтрольоване і часом неадекватну поведінку приносять в життя стреси, проблеми, сварки. Коли ситуація доходить до критичної точки, актуальним стає пошук засобів боротьби з алкоголізмом.

Копринус: інструкція із застосування, показання та протипоказання

Людина, що страждає від залежності, самостійно впоратися з проблемою вже не може. Дорікати, скандалити, просити – всі ці методи неефективні.

Багато способи подолання проблеми відштовхуються від банального заборони. Кодування, носіння торпед, прийом таблеток, які викликають нудоту при вживанні спиртного через катастрофічну несумісності. Ці методики ефективні, але діють вони певний час, не лікуючи від алкоголізму, а приводячи людини в період ремісії, що може незабаром закінчитися. В такому випадку тоді проблема повертається, та ще й в більш сильному прояві.

Гриб-гнойовик проти алкоголізму

Від пияцтва лікуватися в будь-якому разі потрібно. Щоб цей процес був більш сприятливим для людини, краще вдатися до звернення до народних засобів.

Про народній медицині говорять різне, але зазвичай відгуки хороші. Методики, які використовуються людьми в протягом довгого часу, призводять до результату і приносять користь здоров’ю.

Копрінус – гриб-гнойовик (народна назва). За допомогою правильного приготування і вживання гриба можна домогтися позбавлення від алкогольної залежності, придушення тяги до нього.

Копринус: інструкція із застосування, показання та протипоказання

Часто фахівці кажуть, що про прийом засобів і препаратів, які зупиняють бажання пити алкоголь, сам алкоголік повинен бути обізнаний. Однак далеко не всі хворі розуміють суть ситуації і хочуть з нею боротися. В такому випадку є два варіанти вирішення проблеми: змиритися і не робити нічого або давати засіб без відома хворого.

Гриб-копринус чудово справляється з тягою до спиртного, причому робить це поступово, тому алкоголік не стикається зі стресом на тлі змін.

Екстракт гриба гнойовика характеризується наступними властивостями, що забезпечують його ефективність в розглянутому напрямку:

 • потяг до алкоголю поступово слабшає, потім пропадає;
 • залежність знімається, тому людині простіше відмовитися від спиртного;
 • інтенсивність симптоматики похмільного синдрому знижується, тому термінове бажання похмелитися вранці після пиятики пропадає;
 • з’являється відраза до алкоголю.
 • Вийти із запою і припинити пити постійно можна за допомогою вживання кошти, заснованого на приготуванні копринуса.

  Гнойовик не приносить ніякої шкоди здоров’ю. Проте якщо людина продовжує пити, проблеми виникають. Гнойовик смачний, ситний, приємний по запаху. Після його вживання приймати спиртне вже не хочеться, але якщо людина готується до застілля або просто звик випивати, то симптоми можуть бути негативними, а головне, непередбачуваними.

  Серед основних побічних ефектів, що з’являються при суміщенні спиртного і лікарського гриба, можна виділити наступні:

 • відчуття жару;
 • почервоніння шкіри, особливо в області обличчя;
 • прискорене серцебиття;
 • запаморочення;
 • почуття спраги, яку важко подолати, навіть випивши велику кількість води;
 • тимчасове погіршення зору;
 • загальмування мови, людина заплутується в словах, забуває хід думок;
 • печія, нудота, блювання, інші проблеми з ШКТ.
 • Якщо давати копринус від алкоголю людині протягом, наприклад, тижня, а потім припинити прийом, ефект зберігається протягом деякого часу. Речовини, що містяться в грибі, виводяться з організму не відразу. Тому людина продовжує відчувати огиду до спиртових напоїв.

  Ефективність гриба заснована на тому, що компоненти, що містяться в ньому, вступають у взаємодію зі спиртним. В результаті утворюється колосальну кількість токсинів, які порушують ряд фізіологічних процесів. Такий ефект хоч і потужний, але постійного впливу не надає, тому не може порушити роботу органів і систем.

  Копринус: інструкція із застосування, показання та протипоказання

  Дія копринуса

  У випадку з використанням гриба вже в перший тиждень прийому у хворого з’являється стійке відраза до алкоголю.

  Людина спочатку не знає, що з ним відбувається. Він вжив гриб (іноді не знаючи про це), потім випив міцний напій. Йому стає погано, але розуміння зв’язку між пияцтвом і нездужанням приходить не відразу, а іноді і зовсім набуває плавне протягом. Це означає, що людина підсвідомо визнає шкоду спиртного на організм. Він думає, що пора зав’язувати, оскільки шкідливі речовини, що накопичилися у величезній кількості і далі буде тільки гірше.

  Процес боротьби з залежністю виглядає насправді інакше. Алкоголік у звичайному стані не перестане пити, навіть знаючи, що цим він завдає шкоди здоров’ю. Це підтверджують випадки, коли людина п’є антибіотики, але не кидає пиячити. Також бувають і більш складні ситуації, при яких у залежного розвивається цироз, але, незважаючи на це, він продовжує пити.

  У випадку з споживанням гриба все виглядає по-іншому. Людина думає, що припиняє випивати сам, але фактично на ситуацію впливають процеси, які наштовхують його на відмову від пияцтва.

  Екстракт копринуса можна пити протягом одного-трьох місяців. Склад пропонується в аптеках, але також її до вживання готують самостійно. Гриб потрібно товкти. Добова норма – 2 грами. Допускається збільшення дозування максимум у два рази, якщо менш велика порція не допомагає. Звертати особливу увагу на те, які продукти додається засіб, не обов’язково: воно поєднується з будь-якою їжею. Подрібнене засіб додають в продукти після їх термічної обробки. Варити, смажити або піддавати іншим способам впливу гриб не можна: його властивості можуть втрачатися.

  Не варто лаяти алкоголіка за його пияцтво, щоб він думав, що поступово сам відмовляється від згубної звички.

  Де знайти і як приготувати гриб

  Купити гриб копрінус, відгуки про який майже завжди позитивні, можна в багатьох аптеках. Пропонується він у формі порошку, при цьому гриб поставляється у вакуумних пакетах, вміщених у коробку. До ліків додається інструкція по застосуванню з докладним викладом способу вживання лікарського засобу. Щоб бути впевненим у якості використовуваного гриба, можна приготувати засіб самостійно.

  Копринус: інструкція із застосування, показання та протипоказання

  Гнойовик сірий – різновид гриба, який при боротьбі з алкоголізмом вважається найефективнішим. Побічні дії від його поєднання з алкоголем найрізноманітніші (нудота, блювання, запаморочення тощо), тому лікування стає більш ефективним.

  Готувати гриб і використовувати його для додавання в їжу потрібно максимум протягом трьох годин після збору. Потім корисні властивості стають менш вираженими.

  Гнойовик несумісний тільки з алкоголем. З іншими продуктами і напоями, а також ліками, він добре комбінується, не викликаючи негативних реакцій.

  Рецепт для негайного вживання

 • На розігріту сковороду потрібно викласти капелюшки грибів.
 • Їх солять, потім гасять на повільному вогні.
 • Додавати воду не потрібно.
 • Протягом півгодини гриби будуть готові.
 • Їх подрібнюють, коли температура впаде, і додають у їжу.
 • Гриб-гнойовик можна додати в будь-яку їжу або напій, тому що він не змінює смакові якості їжі.

  Зверніть увагу, що попередньо висушити гриб не вдасться із-за специфічної структури та обмеженої кількості часу придатності після зрізу. Під час обжарювання буде випаровуватися рідину і, коли цей процес припиниться, продукт можна знімати з вогню.

  Повторно приймати гриб можна вже через кілька місяців. Така необхідність виникає тоді, коли алкоголік знову зірвався і почав вживати спиртне. Таким чином, копринус –засіб народної медицини, але і сучасна фармакологія не заперечує його корисних властивостей.

  Є протипоказання. Необхідна консультація фахівця

  Моя довідка - Корисні поради