Феназепам і алкоголь: сумісність та наслідки

Фахівці не рекомендують невиправдано комбінувати лікарські засоби і вживати в поєднанні з алкоголем. Це відноситься і до сумісності Феназепаму і алкоголю. Інструкція із застосування ліків категорично забороняє спільний прийом Феназепаму та спиртного.

Феназепам і алкоголь: сумісність та наслідки

Однак у Всесвітній павутині досі зустрічаються схвальні відгуки про даному взаємодії. Помилково вважають, що препарат виявляє позитивний ефект при запої. Фактично, одночасний прийом Феназепаму та алкоголю призводить до розвитку важких наслідків.

Дію Феназепаму на організм людини

Феназепам надає таку дію:

 • зменшує фобії;
 • усуває підвищену тривожність і дратівливість;
 • пригнічує виразність психічних порушень;
 • ліквідує запаморочення і головний біль;
 • зменшує частоту і тривалість епілептичних нападів.
 • Після прийому ліків людина знаходиться в загальмованому стані, дезорієнтована у просторі.

  Препарат викликає звикання! Тривале вживання Феназепаму призводить до того, що пацієнти з вираженою головним болем і тривогою вже не можуть без нього обійтися.

  Феназепам і алкоголь: сумісність та наслідки

  Зазначене вище стан повільності зникає при появі залежності. У медицині часто призначають Феназепам для потенціювання ефекту анестетиків. Дія ліків спрямована на ЦНС – Феназепам володіє седативними властивостями.

  Таблетки Феназепаму продаються в аптеках за рецептом, приймаються лише за призначенням фахівця. Невиконання лікарських рекомендацій може призвести до непередбаченої реакції організму.

  Дія етанолу спрямоване на зниження збудливості нервових клітин, розвиток захопленості і підняття настрою, як і всякого наркотичної речовини. Вираженість сп’яніння обумовлена впливом на організм людини токсичних продуктів метаболізму етилового спирту. Що буде, якщо систематично вживати алкоголь? У таких пацієнтів ушкоджуються клітини головного мозку, змінюються функції серцево-судинної системи, виникають порушення в шлунково-кишковому тракті.

  Наскільки небезпечний спільний прийом алкоголю і Феназепаму

  Чи можна приймати Феназепам в поєднанні з алкоголем? Категоричну відповідь: ні, ні в якому разі. Якщо змішати препарат зі спиртним, то дію Феназепаму на ЦНС стане більш відчутним. Виникають такі реакції:

 • Виражена загальмованість, запаморочення, блювотні позиви, галюцинації, зміна координації рухів. Тільки ліки не здатне надавати цієї дії. Таке стає можливим, якщо випити додатково навіть трохи алкоголю.
 • Алкоголь у поєднанні з Феназепамом призводить до розвитку задишки. І чим більше людина випив, тим вона виражене. Можна навіть померти від задухи. Цей коктейль часто вживають люди з суїцидальною схильністю. Єдиний спосіб врятувати життя такій людині – вчасно промити шлунок в стаціонарі. Це дія здатне допомогти, якщо речовина не встигло потрапити в кров.
 • Алкоголь плюс Феназепам здатні викликати зупинку серця. Серед медиків фігурують два визначення: «п’яний сон» і «Феназепамовый сон». Небезпечна комбінація призводить до пригнічення дихання, викликає блювоту. При прийомі великих кількостей розвивається ретроградна амнезія, спостерігається нетримання сечі та калових мас.
 • Напади агресії, схильність до самогубства, порушення пам’яті. Всі ці ефекти можуть виникнути, якщо людина раптом вирішить, що лікарський препарат сумісний зі спиртовмісними напоями.
 • Варто відзначити, що людина, вжити алкоголь і Феназепам, здатний забути, 1 таблетку ліки він випив, або більше, та прийняти ще. Це призводить до передозування і розвитку вищезазначених реакцій.

  Феназепам і алкоголь: сумісність та наслідки

  Смертельна доза Феназепаму становить 7-8 мл, якщо у формі таблеток, то 10 мг. Можна померти, якщо заважати навіть половину смертельного кількості препарату з пристойною кількістю спиртного.

  Чому не можна змішати Феназепам і алкоголь? Дана комбінація надзвичайно небезпечна, оскільки ніхто не знає, скільки максимально людина здатна прийняти першого і другого.

  Передозування

  Симптоми передозування при вживанні Феназепаму в поєднанні з етанолом полягають у наступному:

 • стійка сонливість;
 • зниження рефлекторних реакцій;
 • порушення свідомості;
 • виражена задишка;
 • коматозний стан.
 • Слід терміново викликати швидку допомогу. Головне, не дати людині заснути. Можна вмикати гучну музику, поливати хворого холодною водою, навіть бити по щоках. Прибулі фахівці зроблять промивання шлунка, може бути, дадуть проносне.

  Феназепам і алкоголь: сумісність та наслідки

  Смертельне кількість

  • Феназепам плюс етанол дадуть невідомий ефект, жодна людина не скаже, що буде з пацієнтом після такого прийому. Величину смертельної дози визначають супутні патології, стан імунітету, прийнята їжа і наявність лікарської непереносимості.

  Фармацевтичні дані свідчать, що 7 мл препарату у вигляді внутрішньовенної ін’єкції або 10 мг у формі таблеток викликають передозування. Хворий опиняється між життям і смертю і може померти. Можливість вижити незначна навіть при грамотній і вчасно наданої медичної допомоги.

  Що буде, якщо заважати Феназепам з пивом

  У Мережі містяться відомості, що прийом Феназепаму в поєднанні з пивом, у всякому разі, безалкогольним, небезпеки не представляє. Ці відгуки засновані на тому, що комбінація солоду і хмелю – не зовсім те, що люди вкладають у визначення «алкоголь». Але це помилкова думка.

  Правда, варто відзначити, що, якщо запити Феназепам пивом, наслідки будуть не такими серйозними, як при спільному прийомі ліків з більш міцним алкоголем.

  Результатом вживання пива з Феназепамом є наступні реакції:

 • Спочатку хворого «вирубує», людина засинає і пробуджується через 12 годин, не раніше. Іноді уві сні виникає задуха, і людина здатна померти.
 • На інший день виникає виражена депресія.
 • Повторний прийом такого поєднання призводить до розвитку дихальних порушень, а напади ядухи виникають навіть у відсутність вживання алкоголю.
 • Спостерігаються загальмованість і відсутність концентрації уваги.
 • Спільний прийом Феназепаму та пива навіть у малих кількостях провокує розвиток сильної звикання. Якщо людині спиртне хтось підсипав ліки – може виникнути смертельний результат.

  Феназепам і алкоголь: сумісність та наслідки

  Через скільки можна пити Феназепам після прийому спиртного

  Феназепам в поєднанні з алкоголем призводить до розвитку важких наслідків. Тому слід знати, через скільки часу допустимо пити Феназепам після прийому алкоголю. Час напіврозпаду ліки — 12 годин. Це означає, що кожні 12 годин його концентрація в організмі людини зменшується в два рази. Наприклад, якщо спочатку Феназепаму було 4 мл, то через 12 годин, 2 мл, ще після 12 годин – 1 мл.

  Вживати алкоголь, щоб не виникло небажаних ефектів, можливо при утриманні Феназепаму, рівному 0,2 мл, не більше. У цьому випадку згубного взаємодії алкоголю і Феназепаму не трапиться.

  1 таблетка містить 2 мг Феназепаму. Значить, після вживання цієї таблетки потрібно пропустити 48 годин, не менше. Через перші 12 годин залишився 1 мг, після 24 годин – 0,5 мг і так далі. Через 48 годин залишається 0,125 мг, що менше допустимої кількості. У свою чергу, після 2-х таблеток Феназепаму повинно пройти 96 годин, після 3-х – 144 години.

  Феназепам і алкоголь: сумісність та наслідки

  Похмільний синдром і ліки

  В період похмілля Феназепам представляє небезпеку, незважаючи на те, що його рекомендують при вираженій абстиненції. Чому це відбувається:

 • Феназепам плюс алкогольні напої провокують розвиток залежності. Звикання супроводжується вираженим синдромом відміни.
 • Ліки призначається виключно фахівцем, терапевтичний курс проводиться за певною схемою.
 • Спостерігається ефект післядії, у людини втрачена працездатність, підвищується дратівливість і виникає слабкість у всьому тілі.
 • Згідно відгуками фахівців, вживати препарат з похмілля – це пряма дорога в наркологічну клініку.

  Феназепам і керування транспортним засобом

  Гальмує дію Феназепаму пояснює обмеження на водіння або іншу діяльність, пов’язану з концентрацією уваги. Це зазначено і в інструкції по застосуванню Феназепаму. Ліки імітує ефект алкоголю. Керувати транспортним засобом у цьому стані надзвичайно небезпечно для всіх людей, що беруть участь в русі. Навіть якщо прилад не виявив етанолу, поліція може направити на експертизу водія.

  Згідно з офіційними документами, людина може сісти за кермо, якщо зміст Феназепаму в крові — 10 нг/мл, не більше.

  Потрібно не менше 3-х тижнів, щоб впевнено керувати транспортним засобом. Це залежить від стану здоров’я людини і тестуючих приладів дорожньої поліції. Краще в цей час не вживати спиртного, щоб не заважати очищенню організму від лікарського препарату.

  Є протипоказання. Необхідна консультація фахівця

  Моя довідка - Корисні поради