АлкоСтоп: інструкція із застосування, показання та протипоказання

Поширеність алкоголізму в нашій країні набуває страхітливі масштаби. Більшість залежних людей так і не виліковуються від цієї хвороби, яка часто може привести до смертельного результату. Розроблено величезну кількість препаратів для лікування алкогольної залежності, як імпортних, так і вітчизняних аналогів, однак ефективність їх не надто висока.

Серед такого розмаїття засобів окремо варто виділити краплі АлкоСтоп, про яких можна знайти масу позитивних відгуків. Виробник запевняє, що може гарантувати лікування від алкогольної залежності з допомогою цього засоби, а також звертає увагу на інші достоїнства свого препарату.

АлкоСтоп: інструкція із застосування, показання та протипоказання

На чому заснована дія АлкоСтопа

Виробник АлкоСтопа заявляє, що з допомогою цього засобу можна швидко вилікуватися від алкоголізму, причому без розвитку абстинентного синдрому.

Препарат не має яскравого смаку та запаху, тому його можна додавати в їжу або напої без відома хворого. При цьому у людини в певний момент просто зникає тяга до спиртного.

Відзначено ряд благотворних впливів, які АлкоСтоп чинить на організм:

 • усуває відчуття тяжкості в голові;
 • покращує пам’ять;
 • знижує головний біль;
 • нормалізує роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту;
 • стабілізує роботу нервової системи;
 • позбавляє від відчуття нудоти;
 • нормалізує діяльність серця;
 • покращує психологічний стан;
 • усуває симптоми інтоксикації організму;
 • відновлює роботу печінки;
 • сприяє виведенню з організму токсинів і метаболітів етанолу.

АлкоСтоп: інструкція із застосування, показання та протипоказання

При використанні препарату під час похмільного синдрому дія починає відчуватися вже через 10-15 хвилин. Як відзначають пацієнти, що пройшли лікування з допомогою АлкоСтопа, він діє більш м’яко, ніж мінеральна вода або холодне пиво.

Склад препарату

До складу препарату АлкоСтоп не входять генетично модифіковані речовини, а також шкідливі хімічні сполуки. Даний засіб на 90% складається з компонентів рослинного походження:

 • Артишок. Витяжка з цієї рослини чинить стимулюючу дію на печінку, зменшує тягу до алкоголю.
 • Зелений чай. Нормалізує функцію серцево-судинної системи і нирок, сприяє швидкому виведенню токсинів з організму.
 • Янтарна кислота. Також сприяє виведенню токсинів та нормалізації серцевої діяльності. Янтарна кислота зарекомендувала себе, як відмінний засіб відновлення організму в період абстиненції.
 • Елеутерокок і родіола рожева. Дані рослини надають благотворний вплив на функцію серцево-судинної і дихальної систем, нормалізують кровопостачання і роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Також помічено, що вони допомагають мобілізувати сили організму ослаблені тривалим прийомом алкоголю.
 • Вітамін В6. Цей вітамін відомий, як засіб, купірується алкогольні психози і потяг до спиртного.
 • Пустирник. Надає заспокійливу дію, відновлює нервову систему.
 • Фибрегам. Рослинні волокна, одержувані зі смоли акації. Дана речовина стимулює роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту, ефективно бореться з наслідками алкогольної інтоксикації, очищає організм від метаболітів етанолу.
 • АлкоСтоп: інструкція із застосування, показання та протипоказання

  АлкоСтоп розроблявся саме для лікування людини від алкоголізму. У складі препарату можна виділити артишок і вітамін Б6 в якості одного з основних компонентів, які допомагають у боротьбі з алкогольною залежністю. Чи справді ці речовини допомагають у лікуванні від алкоголізму?

  Якщо придбати дані речовини в аптеці з метою перевірки їх терапевтичного ефекту при боротьбі із залежністю, то стане ясно, що це їх властивість явно перебільшено. Однак можна помітити, що тяга до алкоголю при прийомі цих двох компонентів дійсно зменшується, що може мати користь у боротьбі з алкоголізмом.

  • АлкоСтоп призводить до прискорення процесів метаболізму в організмі.
  • Завдяки цьому дії препарат послаблює наслідки похмільного синдрому.
  • Це допомагає узалежненої людини відчути, що життя в тверезому стані набагато привабливіша.

  А коли хворий алкоголізмом сам починає усвідомлювати свою проблему, якщо у нього з’явиться бажання позбутися від залежності, лікування буде ефективнішим.

  Застосування препарату

  Слід звернути увагу, що на офіційному сайті виробника відсутня інформація щодо використання крапель АлкоСтоп. Інструкцію по застосуванню можна отримати тільки після придбання препарату, або зателефонувавши на гарячу лінію виробника.

  В інтернеті можна прочитати, що АлкоСтоп застосовують 3 рази на день по 10 крапель протягом 2,5-3 місяців. Однак ця інформація не є офіційною.

  АлкоСтоп: інструкція із застосування, показання та протипоказання

  Скільки коштує АлкоСтоп і де його придбати

  • Замовити препарат АлкоСтоп можна на офіційному сайті виробника. Для цього необхідно оформити заявку, вказавши своє ім’я та телефон. Після цього з вами зв’яжеться менеджер, якому можна задати всі питання щодо того, як користуватися препаратом, а також оформити доставку, вибравши найбільш зручний для вас спосіб.

  АлкоСтоп: інструкція із застосування, показання та протипоказання

  • АлкоСтоп не реалізується через аптеки, там зазвичай намагаються запропонувати аналоги, які володіють сумнівною ефективністю.

  АлкоСтоп пройшов клінічні випробування, які довели його ефективність.

  Вартість препарату вказана на офіційному сайті і становить 990 руб. Покупка оплачується лише при її отриманні.
  Слід звернути увагу, що в деяких відгуках про препарат АлкоСтоп люди пишуть, що оплачували повну ціну препарату на етапі оформлення заявки. Швидше за все, вони робили замовлення на неофіційному сайті. Виробник не працює по передоплаті.

  Аналоги АлкоСтопа

  На сьогоднішній день на ринку є ряд ліків, що володіють схожим дією з препаратом АлкоСтоп. Це можуть бути і краплі, таблетки, порошки, проте останні не вийде використовувати для лікування залежного без його згоди.

  Краплі АлкоСтоп мають рослинний склад, тому відносяться більше до біологічно активним добавкам. Таким чином, будь-які Бади, дія яких полягає в тому, щоб викликати негативну реакцію організму на алкоголь, можна назвати аналогами АлкоСтопа. Проте ефективність таких аналогів набагато нижче.

  АлкоСтоп: інструкція із застосування, показання та протипоказання

  Висновок

  АлкоСтоп – це препарат на рослинній основі для боротьби з алкоголізмом. Випускається він у вигляді крапель і спрею. Спрей менш зручний у застосуванні, тому користується меншою популярністю.

  Безсумнівними перевагами АлкоСтопа перед іншими засобами від алкоголізму є невисока ціна, безпечний склад та його ефективність. Також важливим є те, що препарат можна використовувати навіть у тому випадку, коли хворий не бажає лікуватися і відмовляється приймати будь-які засоби для боротьби із залежністю. У такому випадку досить просто додати кілька крапель АлкоСтопа в чай.

  Відгуки лікарів

  Будь-якій людині, який стикається з необхідністю придбання того чи іншого ліки, завжди буде важливо довідатися думки фахівців з приводу ефективності запропонованого засобу. Саме лікар, грунтуючись на досвіді використання препарату своїми пацієнтами, може з упевненістю сказати, чи є засіб працюючим або це просто черговий маркетинговий хід. Далі можна ознайомитися з відгуками лікарів наркологічної клініки про препарат АлкоСтоп:

  Реріх Костянтин Геннадійович, лікар-нарколог. Лікарі нашої клініки працювали з фармацевтичною компанією над розробкою лікарського засобу, який допомагає в боротьбі з алкогольною залежністю. Нашим пріоритетним напрямком було розробити препарат, за допомогою якого людина зможе впоратися зі своєю залежністю, при цьому лікування можна проводити в домашніх умовах. В результаті з’явився препарат АлкоСтоп, який посилює похмільний синдром, змушує пацієнта відчувати сильні спазми в животі, страждати від нудоти, блювання, головного болю, тахікардії, тремору. Випробувавши такий стан, у залежного зникає тяга до вживання спиртного. Краплі АлкоСтоп не володіють вираженим смаком і запахом. Тому, як зазначено в інструкції по застосуванню, вони можуть застосовуватися непомітно для людини, що страждає алкоголізмом, незалежно від його бажання.
  Роман Артурович Коган, лікар-нарколог. У наркології працюю вже багато років. Всі ці роки я спостерігав, як алкоголь руйнує життя людей, віднімаючи у них все: сім’ю, любов, кар’єру, насолоду життям. В даний час застосовуються різні методи терапії алкоголізму, проте жоден з них не гарантує повного позбавлення від залежності. Не так давно ми почали використовувати препарат АлкоСтоп, що складається з натуральних компонентів, який показує хороший результат. Суть його впливу полягає в тому, що організм пацієнта імітує стан, схоже з алкогольним отруєнням. Приблизно через місяць тяга хворого до спиртного зникає повністю. Я почав рекомендувати препарат АлкоСтоп своїм пацієнтам 6 місяців тому. За цей час я переконався в його ефективності і можу з упевненістю заявляти, що це кращий засіб в боротьбі з алкоголізмом.

  Відгуки покупців

  Вже протягом тривалого часу препарат АлкоСтоп надає неоціненну допомогу в боротьбі з алкоголзимом. За весь час його існування величезна кількість людей, які впоралися із залежністю, залишили позитивні відгуки про цей препарат. Далі ви можете ознайомитися з деякими з них.

  Ірина, 50 років, Новосибірськ. Більше 10 років мій чоловік страждав від алкогольної залежності. Я перепробувала всі наявні на той момент методи лікування, але безрезультатно. Приблизно півроку тому я побачила рекламу препарату АлкоСтоп і відразу купила його. Для мене було дуже важливим те, що я могла використовувати ліки без згоди чоловіка, який не хотів приймати ніякі кошти. Повністю натуральний склад препарату свідчить про те, що він не завдасть шкоди організму. Слідуючи інструкції, я додавала краплі в чай або каву, на швидкий результат не розраховувала. Приблизно через тиждень я звернула увагу, що ввечері після роботи чоловік не став наливати собі традиційну чарку. Так я зрозуміла, що АлкоСтоп все-таки працює. Мій чоловік не п’є вже 5 місяців. Як я шкодую, що не дізналася про цей препарат раніше!
  Олег, 29 років, Ростов-на-Дону. Ніколи не думав, що я можу стати алкоголіком. Спочатку випивав раз в тиждень з друзями, потім частіше, через день. Далі вже не міг обходитися без щоденної чарки спиртного, просто трясло. Лікар запропонував мені кодування, але я в це не вірю, мені б це точно не допомогло. У періоди тверезості я усвідомлював, що з таким життям у мене не буде ні родини, ні дружини, ні дітей. Я вирішив знайти засіб, який дійсно мені допоможе. Одного разу я звернув увагу на препарат АлкоСтоп, не замислюючись купив його. Перший місяць прийому був дуже складним, але я продовжував лікування, тому що був упевнений, що цей препарат мені допоможе. На сьогоднішній момент я не вживаю спиртне вже 2 місяці, тяги немає зовсім.

  Є протипоказання. Необхідна консультація фахівця

  Моя довідка - Корисні поради