Зникаючі повідомлення у Viber

Невидимі чорнила, дворові коди і таємні мови – ви думаєте, що шифрування повідомлень залишилося в далекому дитинстві? Зовсім ні, адже навіть у звичних нам месенджерах є цікаві способи засекретити інформацію або обмежити час для її перегляду. З версії 6.6.0 в Вайбере стало можливим створювати і відправляти зникаючі повідомлення. Ми розповімо, як це працює.

Зникаючі повідомлення у Viber

Самоуничтожающиеся повідомлення – це як?

Секретне повідомлення у Вайбере має властивість зникати після закінчення встановленого відправником часу. Функція таймера зручна, якщо ви не бажаєте, щоб інформація потрапила не в ті руки або використовувалася більше одного разу. Відразу варто обмовитися, що можуть зникати тільки фотографії і відео, але не текстове повідомлення. Правда, до картинок можна додавати коментар, який теж пропаде, коли вийде термін.

Хоч файли і можуть самостійно видалятися, ніхто не гарантує, що одержувач завбачливо не зробив скріншот повідомлення. Така шпигунська функція доступна тільки в мобільній версії месенджера.

Як створити зникаюче повідомлення?

Відправляти секретні повідомлення у Вайбере можна як з телефону на Андроїд, так і з iPhone.

  • Увійдіть в месенджер Вайбер.
  • Відкрийте діалог з потенційним одержувачем самоуничтожающегося повідомлення.
  • У поле введення тексту виберіть значок фотокамери.
  • Тепер ви можете зробити свіже фото, або вибрати зображення з галереї на телефоні.
  • У нижньому лівому куті екрана натисніть на піктограму закресленого будильника. У діалоговому білому полі ви побачите варіанти часового інтервалу: не обмежена, 1 секунда, 3, 7 і 10 секунд.

Зникаючі повідомлення у Viber

  • Додайте опис в рядку під фото в нижній частині екрана і натисніть Відправити.
  • Готове: адресат зможе переглянути відправлене вами тільки протягом відведеного часу, після чого файл пропаде, а на його місці з’явиться сіре поле з іконкою годин. Таймер почне відлік після того, як користувач відкриє повідомлення.
Читайте також:
Скачати Вайбер на Fly

Зникаючі повідомлення у Viber

Щоб скасувати дію «бомби уповільненої дії», натисніть на значок з будильником і клікніть на параметр Не обмежена. Це можливо зробити тільки до моменту відправки. В чаті повідомлення буде відображено в розмитому вигляді. Хоча приймає повідомлення людина і не зможе завантажити медіа в самому Вайбере, але зробити знімок екрану цілком здатний.

Моя довідка - Корисні поради