Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер – робочі способи

Нерідко виникає необхідність відправити текст або файл з одного месенджера в інший. Розберемося, як переслати повідомлення з Ватсапа на Вайбер, розглянемо чотири робочих способу і виберемо найкращий.

Пересилання повідомлення з WhatsApp в Viber

Необхідність відправки повідомлення з Ватсапа на Вайбер може виникнути в будь-який момент. Найчастіше пересилання потрібно тим людям, які принципово не встановлюють багато додатків в телефон або у них не вистачає вбудованої пам’яті.

Перекинути текст або картинку з WhatsApp на Viber можна кількома способами:

 • копіювання тексту;
 • знімок екрана;
 • використання кнопки «Поділитися»;
 • експорт всього чату.

Важливо. Перед початком роботи рекомендується оновити встановлені месенджери. Так будуть доступні всі опції, помилок під час пересилки не виникне.

Варіант 1: копіювання тексту

Один з найпростіших способів відправки є копіювання повідомлення в Вотсапе і відправка його через Вайбер. Варіант підійде для пересилки одного SMS, якщо потрібно відправити кілька СМС, це займе багато часу.

Як переслати з Ватсапа на Вайбер за допомогою копіювання СМС:

 1. Знайдіть в WhatsApp потрібне повідомлення, натискайте на нього 2-3 секунди.
 2. Виділіть поруч стоять СМС, якщо це потрібно, натисніть на кнопку копіювання зверху справа. Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи
 3. Відкрийте Вайбер і перейдіть в чат.
 4. Натисніть на область «Напишіть повідомлення» до появи меню.
 5. Виберіть «Вставити» , натисніть на кнопку відправки. Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи

Повідомлення відправиться моментально. Перед відправкою текст можна відредагувати, а також додати до нього смайлик.

Рада. Дізнатися про статус повідомлення в Вайбері можна за допомогою галочок справа.

Варіант 2: скріншот листування

Щоб передати суть листування, її можна скопіювати за допомогою скріншота. В цьому випадку в Вотсапі робиться скрін і відправляється через Вайбер. Мінусом є невелика кількість повідомлень, які поміщаються на екрані. У деяких випадках доведеться робити кілька скроневої.

Зверніть увагу. Скріншоти можна робити на комп’ютері і телефоні. Спосіб отримання знімка залежить від моделі і виробника мобільного телефону. Як зробити скріншот, читайте в інструкції.

Розберемося, як зробити скріншот на тестовому телефоні Xiaomi Redmi 5 і переслати зображення в чат Viber:

 1. Увійдіть в Вотсап, знайдіть потрібну листування.
 2. Для отримання скрін проведіть трьома пальцями по екрану вниз або потягніть шторку повідомлень, там є кнопка «Знімок екрану» . Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи
 3. Отриманий файл можна відправити в Вайбері, для цього увійдіть в месенджер, натисніть на кнопку «Галерея» , виберіть щойно зроблений скрін. Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи

Абонент отримає скріншот, зроблений в чаті Ватсап і зможе побачити переписку. При бажанні фотку можна відправити іншій людині в Вайбері або навіть в Telegram. Зображення зберігається в пам’яті пристрою, знайти його можна в галереї.

Варіант 3: функція «Поділитися»

Переслати фото з Ватсапа на Вайбер можна через меню «Поділитися» або через галерею. Для цього не потрібно копіювати фотку, досить виділити її, вибрати опцію і тапнуть по іконці Вайбера.

Як переслати фото з Ватсапа в Вайбер, інструкція:

 1. Знайдіть знімок в WhatsApp, натисніть на нього для переходу в повноекранний режим. Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи
 2. Натисніт по клавіші у вигляді точок, натисніть по «Поділитися» . Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи
 3. Клацніть по Viber у вікні.
 4. Виберіть одного і натисніть на кнопку відправки. Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи
 5. На екрані можна додати опис або відредагувати знімок.
 6. Натисніть на трикутник знизу праворуч, щоб надіслати електронний лист. Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи

Зверніть увагу. Таким же способом можна передати одному відео, отримане в WhatsApp.

Варіант 4: функція «Експорт чату»

необхідну інформацію можна не тільки скопіювати або сфотографувати для передачі в Вайбер. У Ватсапе є опція «Експорт чату», яка підходить для тексту, фото і відео. За допомогою опції можна перевести велику кількість повідомлень одночасно, витративши мінімальну кількість часу.

Як переслати повідомлення з Ватсапа в Вайбер за допомогою кнопки «Експорт чату»:

 1. Увійдіть в переписку в WhatsApp, натисніть на кнопку з точками.
 2. Виберіть меню « ще », в списку натисніть по « Експорт чату ». Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи
 3. Натисніть на «Без файлів» , Дочекайтеся закінчення ініціалізації, потім відзначте Вайбер і виберіть одержувача. Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи

Чат пересилається в форматі txt, який розуміє Ватсап і Вайбер. Щоб прослухати повідомлення досить натиснути по файлу і вибрати відповідне додаток, наприклад, браузер. У текстовому файлі вказана дата відправки СМС, а також одержувач і відправник.

Як переслати СМС з Ватсапа на Вайбер  робочі способи

Зверніть увагу. Таким способом можна відправити фото або відео. Переписка передається в текстовому документі, читати її може бути незручно. Перевагою є відправка всієї історії спілкування одним файлом, а також позначення дати і часу кожного повідомлення.

Щоб відправити всю переписку з медіа, виберіть клавішу «Додати файли» . В цьому випадку до текстового документу прикріпити фото і відео, а також контакти, які були відправлені за час листування. При передачі бесіди з медіа час ініціалізації істотно збільшиться, розмір файлу може перевищувати 100 МБ.

Який спосіб вибрати

Переслати повідомлення з Вацап на Вайбер можна різними способами. Розглянуті варіанти підійдуть для різних завдань. Якщо потрібно відправити одне СМС, його простіше скопіювати і вставити в Viber. Коли потрібно передати атмосферу бесіди, використовуйте скріншот, якщо потрібно відправити фотку – натисніть на кнопку «Поділитися».

Якщо потрібно відправити всю переписку, скористайтеся функцією «Експорт чату». При копіюванні записується дата повідомлення, а також вказується одержувач.

Вибір способу залежить від поставлених завдань, спробуйте кожен з розглянутих варіантів. Надіслати повідомлення з Ватсапа на Вайбер безпосередньо не можна, текст або картинку можна переслати у встановлений мессенджер і передати послання за допомогою нього.

Який месенджер вибрати

Для спілкування і роботи зручніше використовувати багато додатків, в тому числі і месенджерів. Рекомендуємо встановити всі сервіси для листування, щоб бути завжди на зв’язку і безкоштовно листуватися з друзями. Якщо потрібно передати отримане СМС з Ватсапа в Вайбер, зробити це можна за кілька секунд.

Як скопіювати повідомлення в WhatsApp і переслати його в Viber? Для цього передбачено кілька способів. Спробуйте кожен з них і виберіть кращий.

Моя довідка - Корисні поради