Як поставити фото для Вайбера на заставку – покрокова інструкція

Фото для Вайбера на заставку свого профілю можна поставити на смартфоні, планшеті та комп’ютері. Друзі будуть бачити аву при спілкуванні в чаті, групі співтоваристві, при бажанні картинку можна збільшити. Розберемося, як встановити фото контакту в Вайбері, як його редагувати і де знайти прикольні картинки.

Що таке аватарка

Фото в Вайбері, яке відображається в телефонній книзі і зліва від чатів – це аватарка. Її можна поставити самостійно при реєстрації, повторному вході в систему або через налаштування.

Останні версії Вайбера дозволяють поміняти фотку не тільки через телефон, але і за допомогою комп’ютера. Картинку можна завантажити в інтернеті, знайти в галереї або отримати за допомогою вбудованої камери.

Зверніть увагу. Використовуйте останню версію Viber, щоб опція працювала стабільно.

Як подивитися чужу аву

Побачити фотки одного можна через головне вікно з чатами або телефонну книгу. Міні-картинка відображається зліва від хмарки з повідомленням. Для перегляду фото крупно, клікніть по аве в чаті.

Як поставити фото для Вайбера на заставку  покрокова інструкція

Авторка в Вайбері відображаються у високій якості. Якщо абонент не призначив картинку для свого профілю, на екрані з’явиться стандартна іконка.

Рада. Змініть дані про користувача через телефонну книгу в смартфоні, задайте будь-яке зображення. У цьому випадку на екрані буде відображатися знімок, навіть якщо абонент його не встановлював.

Як поставити фото для Вайбера на заставку  покрокова інструкція

Налаштування фото в Viber на телефоні

Встановити фото на заставку в Вайбері можна в момент реєстрації. Також доведеться вказати своє ім’я, дату народження і електронну пошту. Якщо потрібно змінити вже існуючу картинку, дійте наступним чином:

 1. Натисніть на клавішу «Ще» .
 2. У вікні натисніть по аве у верхній частині екрану. Як поставити фото для Вайбера на заставку  покрокова інструкція
 3. натисніть по картинці, виберіть галерею або включите камеру. Як поставити фото для Вайбера на заставку  покрокова інструкція
 4. Встановіть будь-який знімок, натисніть на галочку для підтвердження.

Фонові зображення контактів змінюються без повідомлення друзів в Вайбері. При бажанні можна задати своє зображення з галереї або включити камеру для отримання знімка.

Зверніть увагу. У момент зміни аватарки пристрій має бути підключений до інтернету.

Зміна Ави в Вайбері на комп’ютері

Функція зміни аватарок в Viber на комп’ютері додана в 2019 році. За допомогою меню можна налаштувати картинку, обрізати її. Встановлене зображення автоматично з’явиться і в мобільній версії. Аву побачать всі друзі і зможуть збільшити її для детального перегляду.

Як поставити фото для Вайбера на заставку на ПК:

 1. Натисніть на кнопку у вигляді трьох точок.
 2. Клікніть по картинці. Як поставити фото для Вайбера на заставку  покрокова інструкція
 3. За допомогою рамки можна відредагувати видиму область аватарки. Як поставити фото для Вайбера на заставку  покрокова інструкція
 4. Натисніть «Вибрати інше фото» , Відкрийте папку зі знімками і клікніть по потрібному файлу. Як поставити фото для Вайбера на заставку  покрокова інструкція
 5. Клацніть по «Готово» , щоб зберегти зміни.

Фонові зображення на аве можна змінювати необмежену кількість разів. Нова картинка автоматично застосується на телефоні. Друзі побачать зміни тільки після переходу в чат або при перегляді контакту в телефонній книзі.

Важливо. Якщо у одного ава не відображається, його версія месенджера потребує оновлення.

Редагування фото на телефоні

як в Вайбере поставити фото? Для цього потрібно увійти в меню «Ще» і перейти до редагування профілю. Своє зображення можна відредагувати через Вайбер, проте в більшості смартфонів вже вбудований редактор.

Як відредагувати фотку перед установкою на аватарку в Вайбері:

 1. Знайдіть знімок в галереї, натисніть по клавіші редактора.
 2. Виберіть ефекти, додайте текст, рамку, поліпшення.
 3. Застосуйте зміни. Як поставити фото для Вайбера на заставку  покрокова інструкція

Відредаговану картинку встановіть в якості фонового зображення профілю через меню мессенджера. Якщо знімок потрібно обрізати, це можна зробити через Viber або вбудований в телефон редактор.

Який редактор використовувати, якщо на телефоні немає вбудованої функції роботи з зображеннями:

 • Snapseed;
 • Fotor;
 • VSCO;
 • Pixlr;
 • Adobe Lightroom.

дії не відрізняються на Андроїд і айФоні. Відредаговане зображення можна поставити як в якості Ави, так і у вигляді заставки чату.

Де знайти аватарку для Viber

Тепер відомо, як в Вайбері поміняти аватарку, розберемося, де можна знайти прикольні фото. Для пошуку зручно користуватися Google або Yandex. Встановлене фото в Вайбері побачать всі друзі, тому звертайте увагу на якість і деталізацію.

Як знайти аву для Viber:

 1. Перейдіть в пошуковик Google або Yandex.
 2. Надрукуйте запит: «Фото на аву», клікніть на «Картинки». Як поставити фото для Вайбера на заставку  покрокова інструкція
 3. Виберіть вподобаний варіант, натисніть на нього.
 4. У вікні натисніть по зображенню правою кнопкою мишки, збережіть файл. Як поставити фото для Вайбера на заставку  покрокова інструкція

Зберегти фотку можна і через телефон, алгоритм не відрізняється.

Якщо при установці Ави, в Вайбері з’являється помилка, скачайте інше зображення в іншому форматі.

Як в Вайбері встановити фото на аватарку? Для цього можна скористатися комп’ютерною та мобільною версією. Месенджер працює з більшістю файлів, дозволяє використовувати камеру для отримання власного знімка.

Моя довідка - Корисні поради