Значки статусу повідомлень Viber: одна або дві галочки

Що значить одна галочка в вайбере?

Значки статусу повідомлень Viber: одна або дві галочки

Нещодавно месенджер Viber змінив спосіб сповіщення про доставку повідомлень. Тепер користувач бачить три різних статусу, позначених галочками різного кольору. Після відправки повідомлення біля віконця з текстом з’являється одна сіра пташка, що позначає, що послання відправлено, але ще не досягло пристрою одержувача, тобто, повідомлення з’явилося на серверах Viber і чекає, коли буде зроблений вхід в месенджер на пристрої співрозмовника.

Що значить два сірих галочки Viber?

Значки статусу повідомлень Viber: одна або дві галочки

Через деякий час після відправлення повідомлення, його статус змінюється. Біля хмарки з відправленим текстом з’являється зображення двох сірих галочок. Значення такого статусу полягає в тому, що співрозмовник здійснив вхід в Viber, але ще не прочитав повідомлення. Інакше – це означає, що повідомлення було доставлене іншому користувачеві.

Значення двох фіолетових галочок Вайбер?

Значки статусу повідомлень Viber: одна або дві галочки

Коли співрозмовник увійшов в месенджер і прочитав прийняте повідомлення, у того користувача, який відправив послання, статус повідомлення з двох сірих галочок змінюється на дві фіолетові. Таким чином, месенджер сповіщає про доставку надісланих повідомлень співрозмовником.

Як дізнатися прочитано повідомлення?

Значки статусу повідомлень Viber: одна або дві галочки

Під час жвавої листування користувачі не завжди звертають увагу на статуси повідомлень співрозмовників. Однак у випадках, коли один із співрозмовників написав повідомлення, але не може дочекатися відповіді, знання статусів повідомлень месенджера Viber допоможе зрозуміти, в мережі інтересуемий адресат і бачив він це повідомлення. Якщо користувач бачить, що біля відправленого повідомлення з’явилася одна сіра пташка, то повідомлення було відправлено, але ще не доставлено. Значить, співрозмовника немає облікового запису месенджера. Поява двох сірих галочок показує, що користувач увійшов в аккаунт, але ще не прочитав повідомлення. Поява двох фіолетових галочок показує, що співрозмовник побачив і прочитав відправлене послання. Таким чином, можна зрозуміти, прочитане чи повідомлення або немає в месенджері Viber.

Моя довідка - Корисні поради