Значення эмоджи: розшифровка смайликів і стікерів, які наклейки можуть заборонити

Не всі користувачі месенджерів та соціальних мереж знають значення эмоджи, наприклад, Spotlight. Це не дивно, адже зображень понад сотня, запам’ятати їх складно. Особливо старшому поколінню, нещодавно відкрив для себе світ віртуального спілкування.

Чому можуть заборонити деякі емодзі

З-за «збоїв» в позначенні наклейок в мережі з’явилася курйозну новину – деякі месенджери і соціальні мережі планують заборонити використання смайлів, натякають на інтимну близькість. Зокрема, мова йде про цих трьох стіках:

Значення эмоджи: розшифровка смайликів і стікерів, які наклейки можуть заборонитиЗаборонені стікери в Вайбере.

Спочатку замітку про це опублікували на офіційних сторінках Facebook і Instagram. Новина також поширив портал DesignTalk.club, вивчає дизайн технологічних розробок.

«Коментарі, пости, публікування і навіть зображення, що містять заборонені emoji, будуть видалятися автоматично. Користувачі, які зловживають такими стиками, можуть бути заблоковані на невизначений час, – повідомляє джерело. Розробники соціальних мереж вже створюють алгоритм для аналізу контенту. Робот автоматично буде вишукувати порушення, а потім видалити їх, попередньо «реєструючи» в базі автора».

Однак у компаніях акцентували увагу не на забороні самих смайликів, а на контексті, в якому їх використовують.

«Окремо стіки не порушують правила використання соцмереж, однак разом цей смайлик означає «я тебе виє**». Оскільки величезна частина аудиторії – неповнолітні, ми повинні захистити їх від неналежного контенту. Тому довелося вдатися до кардинальних заходів».

Творці радять вивчати переклад смайлів, щоб не потрапити в курйозну ситуацію або зовсім позбутися облікового запису.

Зазначимо, заборонені варіанти не входять в Топ-10 найбільш скачуваних нових стікерів від Viber.

Viber на їхньому боці?

Вайбер більше року співпрацює з Facebook і Instagram, тому все ж може підтримати заборону партнерів. Але! Враховуючи, що всі особисті листування клієнтів приховані навіть від розробників, нововведення може торкнутися публічних каналів, груп, спільнот.

Керівництво месенджера можливі зміни не підтверджує, але і не спростовує.

А поки ми радимо запастися терпінням, щоб вивчити значення смайликів, розшифровка яких не так проста, як здається на перший погляд.

Читайте також:
Записати розмову в "Вайбере": покрокова інструкція, як виконати запис розмови в Viber, збереження відеодзвінків

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради