Змінити ім’я в Вайбере: покрокова інструкція, як змінити свій нік і перейменувати контакт на мобільному телефоні і комп’ютері

Кожен користувач може перейменувати контакт в Вайбере, пройшовши нескладну процедуру заповнення деяких полів. Така дія можлива для айфона, смартфона, планшета (android, ios), комп’ютера або ноутбука з будь-якою операційною системою.

Заміна нікнейму на телефоні

Змінити імя в Вайбере: покрокова інструкція, як змінити свій нік і перейменувати контакт на мобільному телефоні і компютеріЗаміна свого імені в профілі.

Кожен користувач може змінювати власне ім’я в Viber за допомогою свого телефону.

Для цього необхідно виконати кілька нескладних кроків:

 1. Запустіть програму на телефоні або планшеті.
 2. Торкніться значка «Ще», що знаходиться в нижньому правому куті. Це дія дозволить відкрити вікно, де під вашим фото або картинкою буде відображатися поточний нікнейм.
 3. Праворуч побачите значок нахиленого олівця – натисніть на нього, і відкриється розділ, де можлива зміна інформації шляхом редагування.
 4. Торкніться імені або іконки, де зображений нахилений олівець.
 5. Ви потрапили туди, де можна видаляти ім’я і фотографію, замінивши їх на власний розсуд.
 6. Після введення даних відбувається автозбереження. Кількість таких операцій по одному і тому ж номеру месенджера не обмежена.

Заміна нікнейму месенджера – комп’ютер і ноутбук

Відразу слід зазначити важливий момент: коли додаток інстальовано на смартфоні і ПК одночасно, то всі зміни, зроблені в програмі телефону, відображено і в комп’ютерній версії Viber. Але як бути тим, хто користується кнопковим мобільником?

Щоб змінити іменні дані месенджера на ПК та ноутбук, де Viber встановлений без допомоги телефону, дотримуйтесь наступної інструкції:

 1. Відкрийте програму і BlueStacks увійдіть у свій акаунт (кнопка з людиною нагорі праворуч).
 2. Внизу праворуч знайдіть вкладку «Огляд профілю», у нижній частині прямокутника знаходиться кнопка з написом «Редагування». Клікніть по ній.
 3. Спливе вікно, де можна змінити ім’я, прізвище, нікнейм, вибрати картинку для аватарки. Замініть необхідні дані і натисніть на кнопку «Зберегти». Якщо з якої-небудь причини нік не сподобається, виконайте операцію заново – кількість оновлень не обмежена.
Читайте також:
Прихований чат в Вайбере: що це таке і як працює

Редагування чужого імені

Змінити імя в Вайбере: покрокова інструкція, як змінити свій нік і перейменувати контакт на мобільному телефоні і компютеріРедагування чужого імені в Вайбере.

Також є можливість змінювати імена контактів Viber (наприклад, назвати дружину «улюблена» або чоловіка «мій єдиний»).

Для цього потрібно зробити наступні дії:

 1. Відкрийте месенджер, увійдіть в список контактів, знайдіть абонента, у якого хочете змінити ім’я.
 2. Клікніть по його зображенню. Ви потрапляєте в зону, де можна редагувати інформацію.
 3. Вгорі натисніть на фігуру нахиленого олівця. Спливе вікно з даними, де можна провести заміну.
 4. Щоб зберегти нову інформацію, поверніть кнопку «ОК» вгорі праворуч.

Позитивні і негативні сторони зміни нікнейму

Функція редагування корисна тим, що будь-який користувач при необхідності може виправити свою або чужу помилку. Або можна зовсім поміняти нежела-вування ім’я.

З іншого боку, деякі із співрозмовників можуть бути введені в оману, так як не впізнають вас. Тому не слід одночасно змінювати фотографію і нік – нехай люди з вашого списку контактів звикають до нововведень поступово.

Моя довідка - Корисні поради