Зберіться з груповими дзвінками на Viber Завантажити “Вайбер” для телефону – отримати можливість здійснювати групові дзвінки

У вас є важливі новини, якими хочете поділитися зі своїми кращими друзями? Чи потрібно зробити телефонну конференцію з колегами зі всього світу? Може бути, ви живете за кордоном, і хочете поговорити з кількома рідними людьми одночасно? Тепер, завдяки новим можливостям Viber, це не складе труднощів!

Абсолютно нова функція групових дзвінків дозволяє здійснювати «чисті» дзвінки з участю до 5 осіб. Такі операції економлять час і енергію, допомагаючи одночасно зв’язатися з кількома друзями, сім’єю або колегами.

Щоб скористатися командою, досить завантажити Вайбер для телефону, планшета, ПК. Після цього забезпечити стабільне підключення до інтернету.

Групові дзвінки чату

Viber робить все, щоб максимально спростити життя клієнтів. Нововведенням тепер є можливість одночасно розмовляти з кількома людьми. Поки що кількість такого виклику обмежена – до п’яти учасників.

Зробити дзвінок можна не тільки серед користувачів групового чату. Так, в процесі бесіди додайте одного або декількох осіб. При цьому, не варто боятися, що юзери потраплять у чат – вони з’являться тільки в аудиоразговоре.

Важливо: поки що месенджер не дозволяє відтворювати відеоконференції. Проте функція вже в розробці. Керівництво компанії обіцяло анонсувати новинку в 2020 році. Як і попередні команди, розробка буде безкоштовною для фізичних осіб.

Зберіться з груповими дзвінками на Viber Завантажити Вайбер для телефону  отримати можливість здійснювати групові дзвінки

Додавання учасників під час бесіди

Нова команда утиліти має кілька можливостей. Так, клієнти можуть вже під час чинного розмови один-на-один додати до трьох осіб.

Щоб зробити це, необхідно:

 1.       На екрані знайти кнопку «Додати виклик».
 2.       Вибрати учасників.
 3.       Підтвердити дію, натиснувши на кожен контакт.

Важливо: додати можна не тільки людей, які внесені в книгу контактів. Досить у відповідному рядку ввести номер телефону. Головне, щоб людина мала зареєстрований акаунт Viber. Якщо клієнт відсутній, програма видасть збій пошуку.

Щоб безкоштовно скористатися новими функціями утиліти, необхідно Вибер завантажити безкоштовно на телефон, планшет, комп’ютер. Процес інсталяції при стабільно підключенні до інтернету займає дві хвилини. Авторизованим користувачам повторна реєстрація не потрібна. Можна відразу приступати до використання утиліти.

Для реєстрації клієнта Viber необхідно:

 1.       Відвідати Плей Маркет, Апп Стор.
 2.       У рядку введення написати «Viber».
 3.       Вибрати перший результат з переліку.
 4.       Скачати Вибер безкоштовно на телефон, планшет, натиснувши відповідну кнопку.
 5.       Після завантаження, натиснути іконку програми.
 6.       Вибрати країну, ввести номер телефону.
 7.       Надрукувати у відповідному полі код, який прийде по смс. Якщо лист не приходити, запросити активацію за допомогою дзвінка. Для цього знизу екрана розташована певна кнопка, яку слід натиснути.
 8.       Вказати ім’я, вибрати картинки на аву чоловічі або жіночі.
 9.       Підтвердити дозвіл на доступ до аудіо, відео, фото, контактів.

Завантаження месенджера безкоштовно. Функції утиліти також у вільному доступі.

Важливо: для деяких пристроїв необхідно завантажити Вайбер апк. Завантажити такий формат утиліти можна зі сторонніх джерел. Версія месенджера призначена для смартфонів, планшетів, комп’ютерів, ОС яких не підтримуються стандартними кодами. Функціонал «обхідний» програми практично необмежений.

Читайте також:
Як розблокувати контакт в Вайбере
Моя довідка - Корисні поради