Завантажити Viber з торрента або у нас?

Якщо вам потрібно завантажити вайбер для комп’ютера, завантажити торрент Viber – дуже поганий варіант. У цій статті ми пояснимо, чому.

Безпека

Завантажити та встановити вайбер з нашого або офіційного сайту – значить отримати оригінальну версію месенджера. Встановлюючи програму з торрента, ви ризикуєте завантажити на свій комп’ютер все що завгодно крім або замість вайбера: вірусні та зламані програми, які ще й будуть стежити за вашими листуванням і відправляти їх зловмисникам в інтернеті. А можливо навіть використовувати ваш аккаунт для розсилки спаму та іншої інформації. Навряд чи ви захочете, щоб ваша особиста переписка стала народним надбанням. І ваші контакти точно не скажуть вам спасибі за те, що від вашого імені їм приходить різного роду реклама.

Завантажити Viber з торрента або у нас?

Актуальність

Багато програм з торентів не оновлюються довгий час, і Viber не виняток. Якщо ви вирішите завантажити месенджер з торрент-трекера, ви, швидше за все, отримаєте старе додаток, яке втратило свою актуальність вже давно володіє багатьма функціями, випущеними в останніх оновленнях. Таку версію вайбера ви навіть не зможете оновити самостійно, тому вона навіть не підключиться до офіційних серверів програми.

Підтримка всіх мов

Аналогічно актуальності, в додатках з торрента може не бути підтримки російської мови та інших. Тому, якщо ви захочете завантажити вайбер на комп’ютер з торрента, будете користуватися нелокализированным застарілим месенджером, в якому також будуть відсутні багато функцій і параметри безпеки.

Швидкість завантаження

В торент може міститися безліч непотрібних вам файлів, реклами і іншого. Навряд чи ви захочете, щоб в месенджері при листуванні вискакувала реклама та інший спам. Крім цього, зайвий сміття і збільшить розмір додатка, чому воно буде викачуватися набагато довше, а потім і завантажуватися після установки досить тривалий час.

Читайте також:
Чому не встановлюється Вайбер на телефон? Причини появи помилки і способи вирішення цієї проблеми для смартфона або комп'ютера
Моя довідка - Корисні поради