Завантажити Viber на Windows 10

Як завантажити і встановити вайбер на Віндовс 10 на 32 і 64 біт

Популярний мобільний додаток Viber все частіше встановлюється на ПК і ноутбуки, замінюючи інші месенджери для спілкування. Розробники програми не пройшли повз цього поля діяльності і розробили вайбер, ідеально відповідний для Windows 10.

 • Найпростіше і вірне дію, це зайти на офіційний сайт і звідти завантажити додаток;
 • Але якщо з якихось причин це не робиться, то в інтернеті можна знайти посилання для завантажування утиліти на сторонніх ресурсах, головне, бути впевненим у безпеці файлу, що завантажується;
 • Є можливість встановити програму через магазин додатків Microsoft Windows 10 він буває вбудований. Знайти його можна в меню або клікнути по іконці Віндовс в панелі «Пуск». Зайшовши в магазин, потрібно авторизуватися облікового запису Microsoft, що можна зробити на місці, слідуючи вказівкам. Потім в пошуковому рядку магазину ввести назву програми англійською мовою – перейти по знайденій посиланням – натиснути «Отримати» — завантаження почалася, залишилося дочекатися закінчення завантаження та встановити месенджер.

Завантажити Viber на Windows 10

 • Так само є можливість завантажити Viber для Windows 10 з торрента.

Завантажити Viber на Windows 10

Тобто шляхів для скачування багато, і кожен сам вирішує, який спосіб йому підходить. Подальші дії стандартні для всіх ПК:

 • Натиснувши кнопку «Завантажити» в діалоговому вікні вказати шлях завантаження .exe файлу;
 • Відкрити загрузившийся файл і запустити процес установки, попередньо погодившись прийняти ліцензійну угоду;

Завантажити Viber на Windows 10

 • Коли додаток встановиться, у вікні, вибрати країну і вказати робочий номер телефону, на якому є активована версія Viber. Номер телефону служить для ідентифікації користувача;

Завантажити Viber на Windows 10

 • Відсканувати за допомогою камери смартфона з’явився на екрані монітора QR-код, для чого запустити додаток на гаджеті. Якщо код буде успішно сканирован, то на комп’ютерному екрані з’явиться напис «Успіх». Все, додаток встановлено.

Завантажити Viber на Windows 10

 • Подальша синхронізація ПК і телефону пройде в автоматичному режимі.

Мінімальні вимоги для установки

Завантажити Viber на Windows 10

Для якісної установки і роботи месенджера необхідні:

 • Як мінімум двоядерний процесор;
 • Не менше 1 ГБ ОЗУ;
 • Наявність робочої гарнітури та відеокамери;
 • Доступ до інтернету.

Так як месенджер розроблений для смартфона, то, щоб працювати на комп’ютері, йому достатньо швидкості мобільного інтернету.

Viber для Windows 10 однаково встановлюється на комп’ютер з процесором на 32 і 64 біт, так як розрядність системи значення не має.

Можливості Вайбера на Віндовс 10

Після синхронізації комп’ютерної версії з мобільного стають доступні контакти і журнал дзвінків з телефону, що дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки будь-якому користувачеві Viber по всьому світу, якщо у нього є доступ до інтернету. При цьому є можливість перемикати дзвінок з телефону на комп’ютер і назад, не перериваючи розмови.

Миттєво обмінюватися текстовими повідомленнями, відправляти фото і відео. Урізноманітнити спілкування емоціями з допомогою смайликів і гифок.

Месенджер Viber забезпечує високу якість звуку при будь-якій якості зв’язку.

Дешеві дзвінки на стаціонарні телефони та номери абонентів, які не користуються Viber, використовуючи Viber Out.

Завантажити Viber на Windows 10

 

Моя довідка - Корисні поради