Завантажити Viber на телефон

Як завантажити і встановити вайбер на телефон

Завантажити Viber на телефон

Основні моменти завантаження і установки месенджера Viber однакові на всіх платформах. Основна відмінність доводиться на те, що завантаження може відбуватися через різні додатки.

Андроїд

Завантажити Viber на телефон

Завантажити та встановити месенджер Viber на телефони з платформою Android можна через офіційний сайт програми viber.com або через онлайн-магазин Google Play Market. Далі необхідно відкрити завантажений файл, щоб почати авторизацію в програмі. Далі необхідно вибрати країну проживання для отримання коду, ввести номер телефону в міжнародному форматі. Додаток надішле SMS-повідомлення зі спеціальним кодом, необхідним для активації месенджера. Цей код необхідно ввести в спеціальне поле. Активація додатка завершена, можна користуватися.

Завантажити Viber на телефон

Айфон

Завантажити Viber на телефон

Щоб завантажити Viber на Iphone через офіційний сайт месенджера, потрібно на сайті натиснути кнопку «Завантажити» та вибрати «Скачати на iPhone». Також можна завантажити додаток через онлайн-сервіс App Store. Після завантаження потрібно відкрити месенджер, підтвердити дозвіл доступу. У вікні вибрати країну і ввести номер телефону. Це необхідно для того, щоб активувати месенджер. Viber надішле SMS-повідомлення з кодом активації, його необхідно ввести в поле в месенджері. Viber активований.

Завантажити Viber на телефон

Віндовс фон

Завантажити Viber на телефон

Мобільні пристрої на платформі Windows Phone можуть отримати месенджер в додатку Windows Store. Після інсталяції програми на пристрій, слід ввести код країни і номер телефону. Потім вбити отриманий через смс-повідомлення код активації. Користувач може починати працювати з Viber.

Завантажити Viber на телефон

Мінімальні вимоги для установки

Завантажити Viber на телефон

Для роботи програми на пристроях необхідно наявність відеокамери і гарнітури.

Завантажити Viber на телефон

Які пристрої підтримуються?

Для Android вимог за версією платформи не передбачено, месенджер можна встановити на будь-яку. Пристрої iOS вимагають оновлення версії платформи, починаючи з iOS 9. Windows Phone працює з Viber, на версій 7 і 8.

Скачати Вайбер на телефон через комп’ютер

Завантажити Viber на телефон

Завантажити Viber на телефон можна безпосередньо через сервіси онлайн-магазинів платформ або через комп’ютер. Щоб завантажити інсталяційний файл через комп’ютер, потрібно зайти на офіційний сайт і поставити на закачку інсталяційний файл для телефону з потрібною платформою. Потім необхідно перенести завантажений месенджер з комп’ютера на телефон. Це можна зробити за допомогою USB-кабелю, Bluetooth або за допомогою спеціального перехідника скинути файл на SD-карту. Далі на телефоні знайти файл отриманої програми та запустити його.

Моя довідка - Корисні поради