Завантажити Viber на телефон Microsoft– Вайбер на Microsoft російською мовою

Особливості Вайбер для телефону Майкрософт

Користувачі телефонів Microsoft Lumia так само, як і володарі смартфонів на інших платформах, можуть насолодитися спілкуванням з допомогою месенджера Viber. Ті, хто використовує версію Windows Phone 8.0, можуть спілкуватися за допомогою голосових дзвінків і текстових повідомлень. Версія програми дозволяє відправляти стікери, картинки, звукові файли. Щоб здійснювати відеодзвінки, необхідно поновити платформу до версії 10.

Також Viber для Windows Phone 8 дозволяє шукати людину в чаті за логіном.

Покрокова інструкція як завантажити і встановити Вибер на Microsoft

Часто ті, хто працює з телефоном на платформі Microsoft, задаються питанням: де і як завантажити Viber на пристрій, якщо на офіційному сайті месенджера його немає. Месенджер для Windows Phone можна завантажити на офіційному сайті магазину Microsoft. Крім того, в інтернеті є сайти, які дозволяють завантажити додаток для платформи. Також на всіх пристроях Lumia можна поновити платформу до останньої версії Windows Phone 10.

Установка програми на всіх платформах відбувається однаково. Для неї потрібно:

  • Відкрити скачаний месенджер;
  • Ввести номер телефону і код країни;
  • Отримати SMS-повідомлення і вбити в спеціальну рядок PIN-код активації з нього;
  • Персоніфікувати обліковий запис (ввести ім’я, прикріпити аватарку).

Люмія 535

Скачати месенджер Viber на пристрій Lumia 535 можна з магазину додатків Microsoft, так як смартфон працює на платформі Windows Phone 8. Для установки необхідно:

  • Зайти в Microsoft Store: https://www.microsoft.com/ru-ru/p/viber/9wzdncrfj46z;
  • Знайти в списку додатків Viber;
  • Натиснути кнопку «отримати безкоштовно».

Так як на Nokia Lumia 535 можна поновити платформу до версії 10, користувачі зможуть також здійснювати відеодзвінки за допомогою месенджера.

Завантажити Viber на телефон Microsoft– Вайбер на Microsoft російською мовою

Люмія 640

Nokia Lumia 640 також працює на Windows Phone 8.1. Відповідно, завантажити і встановити додаток Viber можна за допомогою Microsoft Store: https://www.microsoft.com/ru-ru/p/viber/9wzdncrfj46z. Потрібно знайти і завантажити в microsoft сторі месенджер Viber і активувати його.

Завантажити Viber на телефон Microsoft– Вайбер на Microsoft російською мовою

 

Люмія 430

Смартфон люмиа 430 відповідає мінімальним вимогам до системи від месенджера Viber, тому встановити додаток не складе труднощів, попередньо відновивши версію платформи до 10. Знайти додаток можна в офіційному магазині microsoft або на сторонніх ресурсах, але в другому випадку ніхто не відповідає за безпеку:

  • Зайти на обраний сайт: https://www.microsoft.com/ru-ru/p/viber/9wzdncrfj46z;
  • Знайти іконку Viber;
  • Натиснути кнопку «скачати».

Завантажити Viber на телефон Microsoft– Вайбер на Microsoft російською мовоюЗавантажити Viber на телефон Microsoft– Вайбер на Microsoft російською мовою

Додаток з будь-якого джерела скачується безкоштовно.

Моя довідка - Корисні поради