Завантажити Viber Для Samsung

wПодробных інструкцій, присвячених тому, як завантажити і встановити Вайбер безкоштовно на телефон Самсунг російською мовою в мережі до образливого мало. Між тим, серед людей, які використовують смартфони цієї марки, Viber не менш затребуваний. Ми вирішили виправити це прикре упущення і створити покрокову і найбільш докладну інструкцію про те, як завантажити додаток Вайбер для Самсунга.

Завантажити Viber Для Samsung

Можливо, ти знаєш, що спочатку цей месенджер був створений виключно для мобільних пристроїв марки Apple, але досить скоро, завдяки своїй надзвичайній популярності, став доступний і на більшості інших смартфонів. Тепер кожен, хто завантажив Вайбер на свій телефон, може здійснювати безкоштовні дзвінки у всі країни світу, а також посилати текстові, відео – і звукові повідомлення.

Установка Viber на телефон марки Samsung не складе особливої складності навіть для людини, майже незнайомого з подібними діями. Використовуючи нашу інструкцію, ти легко зможеш завантажити цей месенджер на свій смартфон, а також пройти первинну реєстрацію для створення власного облікового запису.

 

Де і як завантажити Вайбер для Віндовс фон ти прочитаєш в іншій статті, розміщеної також на нашому сайті.

Завантажити Viber Для Samsung

Як встановити Вайбер на смартфон Самсунг безкоштовно?

Для того, щоб скачати безкоштовно Вибер для телефону Samsung російською мовою, потрібно зробити наступне:

Дія перша:

Знайди на своєму пристрої додаток, яке називається “Samsung Apps“ і відкрий його дотиком. Це спеціальний магазин додатків, одна частина з яких безкоштовно, а інша може коштувати тобі певної кількості грошей.

Дія друга:

Вгорі екрана ти можеш побачити рядок пошуку. Впиши в неї слово Viber і торкнися зображення лупи в кінці рядка. Система видасть результати пошуку. Потрібна нам програма буде першою в списку. Натисни на її іконку – білу телефонну трубку на бузковому тлі. Або якщо ти вже читаєш нашу статтю зі смартфона, то наприкінці нашої статті ти можеш завантажити додаток з наешго сайту.

Читайте також:
Тарифи Viber Out

Дія третя:

Ти опинився на сторінці месенджера. Тут можна більш детально дізнатися основні відомості про нього, зрозуміти, що змінилося з останнім оновленням, а також з’ясувати, що думають про програму інші користувачі.

Для початку завантаження натисніть на відповідну кнопку праворуч.

Дія четверта:

Перед тобою з’явиться список для підтвердження дозволів, необхідних додатком для правильної роботи. Підтверди свою згоду натисканням розташованої внизу кнопки і завантаження почнеться негайно.

Завантажити Viber Для Samsung

Дія п’яте:

Як тільки установка буде готова, можна починати процес реєстрації свого акаунту, без якого програма не буде працювати. Відкрий завантажене додаток і ознайомся з офіційною угодою. Натискаючи кнопку “Продовжити” ти підтверджуєш, що прочитав його і згоден з усім, що в ньому написано.

Дія шосте:

Тут потрібно вибрати країну твого проживання і ввести свій телефонний номер у відповідну графу. Май на увазі, що записувати його потрібно без початкових цифр, які вже є в першій сходинці, після назви країни. Наприклад, якщо ти в Росії, то після її назви стоятиме +7 . У наступному рядку потрібно вписувати номер без цієї цифри, у форматі 9270000000. Важливо зазначити саме той номер, сім-карта якого знаходиться на даний момент в телефоні, на який ви завантажили додаток.

Знову натисніть на “Продовжити”, а потім у вікні перевірки, яке тут же з’явиться, натиснути “ОК”, якщо все записано правильно.

Завантажити Viber Для SamsungЗавантажити Viber Для Samsung

Дія сьоме:

Все готово!Тепер можна, за бажанням, додати свою фотографію і записати ім’я. Ти можеш починати спілкування з друзями та іншими близькими людьми.

Моя довідка - Корисні поради