Завантажити Viber для Linux

Не дивлячись на те, що ОС, засновані на Linux, розповсюджуються безкоштовно і відразу у вигляді дистрибутивів (тобто готовий продукт, який зручно встановлювати, використовувати, супроводжувати і оновлювати), за популярністю Windows вони поки що не можуть змагатися. Крім інших причин – дефіцит (у недавньому минулому) основних програм, у тому числі офісних. Сьогодні становище поліпшилося, з новими збірками (Mint, Ubuntu, Gutsy Gibbon і т. д.) стало доступно безліч потрібних штук.

Завантажити Viber для Linux

Підготовка до установки на Лінукс

Спочатку треба добути відповідну версію програми. Тут нічого складного. Вище є найсвіжіші версії Viber під Лінукс, можеш завантажувати прямо зараз. А ще можна перейти на офіційну сторінку месенджера або скористатися додатком-магазином.

Поки йде закачування, зазирни в Вайбер, встановлений на основному пристрої (смартфоні або планшеті). Він повинен бути не старше 6.0. Тобто, підтримувати функцію сканування Qr-коду. Це знадобиться для активації viber на Linux mint 64. Встановити вийде і з більш старою програмою, проте в цьому випадку ти не зможеш користуватися опцією «відеодзвінки». Тому краще оновити месенджер або встановити його заново, завантаживши актуальну версію.

Зверни увагу: на офіційному сайті є попередження, що у разі виникнення проблем із застарілими версіями Вайбер для Лінукс Мінт 64 біт (та інших) розробник допомогти не зможе. Технічна підтримка здійснюється тільки для актуальних варіантів програми.

Установка і перший запуск Вайбер на Linux

Процес установки буде відрізнятися від того, яким він був би, наприклад, при ОС Android, але не суттєво. Відмінності буквально в парі рухів мишею. До речі, про останню: всі файли тут відкриваються як і на інших платформах, двома клацаннями. Як встановити Вибер на Linux Mint, Ubuntu і Rpm:

 • Відкривай файл інсталяції.

Завантажити Viber для Linux

 • Натискай «Встановити».

Завантажити Viber для Linux

 • Система зажадає ввести адміністраторський пароль (це той, який ти вводиш запускаючи ноутбук). Вводь.

Завантажити Viber для Linux

 

 • Натискай кнопку «Аутентифікація».

Активація Viber для Debian та інших платформ на Лінукс:

 • Відкривай папку «Applications»
 • Двома клацаннями по іконці запускай Вайбер.
 • Тисни «Так», коли система запитає, чи працює він на смартфон. Якщо в якості основного пристрою у тебе планшет – так само «Так». Прочитати, як включити Вайбер на телефоні можна в іншій статті нашого сайту.

Завантажити Viber для Linux

 • Вводь номер телефону. Код, якщо він не з’явиться, або відобразиться але не вірно, води в ручну.
 • Тепер кнопка «Відкрити QR-сканер».
 • В месенджері на основному пристрої запрацює камера, якої ти повинен сканувати QR-код.
 • Системі знадобиться трохи часу, щоб синхронізуватися з першим пристроєм, після чого ти можеш приступати до спілкування. Можливо, тобі буде цікаво, чи існує Вибер онлайн.

Робота з версією до 6.0

Тепер про те, як встановити Viber Rpm на Linux і активувати, якщо версія на основному обладнанні застаріла, а оновити її немає можливості. Власне, процес установки залишиться тим же, відмінності тільки в процедурі верифікація: у версіях 6.0 немає можливості використовувати для її проходження QR-код. Доведеться робити по-старому. До пункту «ввід номера телефону(включно) все робиш за попередньої інструкції. Далі:

 • Після того, як номер буде введено, на месенджер в першому влаштуванні прийде системне повідомлення з цифрами. Вводь його на комп’ютері c Linux.
 • Кнопка «Прийняти User License Agreement».
 • Кнопка «Увійти». Все, можеш вводити свої дані і користуватися програмою.

Якщо основний пристрій не розпізнає Qr-код Вайбер десктоп, спробуй переключитися з задньої камери на фронтальну. Не допомагає – запити ключ ідентифікації, який прийде на нього. Також ти можеш письмово звернутися в службу підтримки, заповнивши спеціальну форму на сайті. Зараз це можна зробити і російською мовою.

Завантажити та встановити Viber на Linux ти можеш прямо тут і зараз.

Моя довідка - Корисні поради