Завантажити “Вибер” для комп’ютера: встановлення програми та завантаження стікерів про школу

Повертатися до навчання ніколи не пізно. Це стосується не тільки школярів, але й випускників, для яких створені спеціальні щорічні зустрічі. Там ви побачите старих друзів, на день повернетеся до виконання домашньої роботи, дізнаєтеся нові, цікаві речі!

Щоб підготувати вас (учнів і випускників) до захоплюючого дня, у нас є три набори наклейок. Вони ідеально підходять для повернення до часів школи!

Немає різниці, в якому класі ви навчаєтесь, або скільки років тому був випускний. Забавні стіки сподобаються різним категоріям користувачів.

Фіалка повертається в школу

Якщо ви шанувальник Violet і LegCat, цей пакет для вас! Приєднуйтесь до першого герою Viber – Violet. Разом повертайтеся до навчання, відчуваючи підтримку пухнастого компаньйона LegCat.

Завантажте новий пакет прямо зараз, щоб поділилися ним з усіма друзями.

Завантажити Вибер для компютера: встановлення програми та завантаження стікерів про школуViolet і LegCat.

Молода шкільна любов

Ах, як чудово бути молодим і закоханим в школі. Особливо, коли на допомогу приходить пухнаста пара.

Завантажити Вибер для компютера: встановлення програми та завантаження стікерів про школуМолода шкільна любов.

Інсталюйте пакет, щоб сповна виразити емоції об’єкта зітхання. А якщо це було багато років тому, просто нагадайте про минулі часи. Набір містить варіанти для кожної ситуації.

Фредді і друзі повертаються в клас

Приєднуйтесь до банди Фредді, коли вони беруть навчальний рік штурмом! Цей кумедний набір наклейок включає в себе Фредді, Єву, Рокко і Кристала. Вони допоможуть виразити будь-які почуття, що виникають з приводу занять, школи або майбутніх планів на вихідні.

Завантажити Вибер для компютера: встановлення програми та завантаження стікерів про школуФредді і друзі.

Завантажте стіки і діліться ними весь рік і більше!

Повернутися до школи – не означає попрощатися з літніми спогадами. Навчання – це завжди весело, захоплююче. Додати іскорок допоможуть наші набори наклейок. Особливу увагу зверніть на останню спеціальну рекламну програму Disney. Вона дозволить отримати ще більше кумедних пакетів, якими ви поділитися з друзями!

Читайте також:
Лайки Viber. Як подивитися хто поставив лайк в вайбере?

Все це абсолютно безкоштовно! Однак для початку потрібно скачати Вибер для комп’ютера, планшета, смартфона. Інсталюйте програму з Плей Маркету, Апп Стора або безпосередньо від розробників. В останньому випадку в браузері в пошуковому рядку введіть: «viber com скачати безкоштовно для комп’ютера», тапніте першу посилання. На сайті виберіть версію ОС, натисніть «Завантажити».

Додаткова реєстрація для авторизованих користувачів не потрібно. Додаток автоматично «підтягне» запис за чинним номером телефону. При оновленні також збережуться контакти і раніше створені листування.

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради