Завантажити Viber Для iPad

Перша версія Вайбер була розроблена для iPhone, однак з планшетами тієї ж фірми (Apple) перший час були проблеми: iPad не підтримував функцію відправки і прийому смс, що ускладнювало перебіг процесу верифікації. Сьогодні все змінилося. Ти можеш спокійно скачати Вайбер для Айпада безкоштовно російською мовою і встановити його так само, як встановлював би на Айфон.

Завантажити Viber Для iPad

Як встановити Вайбер на Айпад?

Трохи про основне (перше) і додатковий (другий) пристрій. Коли ми говоримо «перше», маємо на увазі планшет, на сім-карті якого прив’язаний Viber. Обліковий запис може використовуватися ще на кількох одиницях устаткування, але воно вже буде додатковим (друге пристрій, третє і т. д.). Подробиці підключення Viber для Linux – окремо.

Щоб встановити viber на iPad, програму доведеться спочатку скачати. Найпростіше це зробити на нашому сайті. А ще можна відкрити App Store і пошукати там. Сама установка – справа кількох хвилин і відбувається автоматично. Ти тільки ставиш галочку в ліцензійній угоді.

Подальші дії, щоб верифікувати Вайбер з планшетом, як з основним пристроєм:

  • Запускай додаток, потім кнопка «Продовжити».
  • У планшеті натисніть «Продовжити» і вводь номер телефону сімки, до якої прив’язана обліковий запис.

Завантажити Viber Для iPadЗавантажити Viber Для iPadЗавантажити Viber Для iPad

  • Там же підтвердь доступ до телефонної книги.
  • Натисни «Відкрити QR-сканер» на телефоні, считывай QR камерою основного пристрою.

Ми підготували ще одну цікаву статтю, читай як скачати Вайбер на нетбук і встановити.

Зазвичай сканування не викликає проблем, поставити Viber на iPad вдається швидко. Камера фокусується на квадраті з шифром та автоматично робить знімок. Якщо виникнуть проблеми, спробуйте переключитися на фронтальну камеру. Не допомогло – запити секретний ключ ідентифікації.

Читайте також:
Значки статусу повідомлень Viber: одна або дві галочки
Моя довідка - Корисні поради