Завантажити Viber Для Bada Samsung Wave

Для початку розберемося, що ж таке Bada і як на неї скачати вайбер? Bada – операційна система, розроблена компанією Samsung для кого б ви думали? Звичайно ж для компанії Samsung. До масової популяризації ОС Android всі їхні власні смартфони працювали виключно на платформі Bada. З плином часу вона пішла на захід, поступившись місце зеленому роботу, але користувачі все ще цінують цю систему і працюють на ній телефони, особливо Samsung Wave.

Розробники Viber теж припинили підтримку застарілої ОС Bada і старі смартфони Wave. Тому останню версію месенджера завантажити і встановити на Бада не вийде. Однак, ніхто не забороняє користуватися попередніми версіями, які не сильно поступаються новим по функціоналу. Вони також дозволяють здійснювати безкоштовні дзвінки через інтернет і обмінюватися повідомленнями. Крім цього, стара версія месенджера може синхронізуватися з новою, встановленої на вашому комп’ютері, що значно покращує її працездатність. Як скачати вайбер на комп’ютер, читайте тут.

Як встановити Viber на Samsung Wave

Скачати месенджер на телефон з ОС Bada можна з офіційного магазину Samsung Wave, але сьогодні минулій версії там може не виявитися. Тому найпростіше завантажити Viber для Bada Samsung Wave безкоштовно з нашого сайту за посиланням нижче. Після того, як ви завантажили додаток, потрібно зробити наступне:

  • Натиснути на нього, щоб запустити установку.
  • Вказати місце, куди буде інстальований вайбер: в пам’ять телефону або на флеш-карту.
  • Після закінчення процесу установки, потрібно зареєструватися або авторизуватися.
  • Для цього введіть країну і номер телефону, що використовується на вашому Samsung Wave.
  • Далі вам прийде смс з кодом активації. Його потрібно підтвердити в месенджері, і можна починати використання Viber безкоштовно на Bada Samsung Wave.
Читайте також:
Чи можна створити в Вайбере свої стікери?

Завантажити Viber Для Bada Samsung Wave

Спосіб того, як встановити Viber на Samsung Wave, аналогічний тому, як зробити це для інших пристроїв. Тому, якщо ви вже встановлювали месенджер на інший телефон, зробити це знову, вам не складе великої праці.

Якщо вам потрібно синхронізувати вайбер на телефоні з комп’ютерною версією, проробіть наступні кроки:

  • Скачайте Viber на комп’ютер безкоштовно з нашого сайту за цим посиланням.
  • Якщо ви користуєтеся ноутбуком, то, щоб дізнатися, як завантажити на нього вайбер, пройдіть сюди. Ці процеси практично не відрізняються один від одного, але є кілька маленьких нюансів.
  • Після установки, введіть номер телефону, на який зареєстрований ваш аккаунт вайбер на телефоні.
  • Далі відкрийте месенджер в телефоні і проскануйте QR-код, що з’явився на екрані комп’ютера. Готове.

Тепер ви можете користуватися вайбером не тільки на телефоні, але і на комп’ютері. При цьому всі повідомлення, відправлені та отримані на одному пристрої будуть відображені і на іншому. Всі нові контакти буде збережено на обох гаджетах. Якщо ви використовуєте вайбер не на своєму комп’ютері, не забудьте вимкнути його перед виходом, зайшовши в налаштування і вибравши відповідний пункт. Якщо все ж забули, не біда, зробити це можна прямо з телефону також в налаштуваннях месенджера.

Моя довідка - Корисні поради