Завантажити “Вибер” безкоштовно: Mixpanel допомагає розробникам робити його ще зручніше

Програми для обміну повідомленнями по популярності перевершили соціальні мережі на 20 відсотків. Це більш дешеві варіанти для передачі інформації, не потребують дорогих пристроїв.

Інтелектуальні функції перетворюють платформи для обміну листами в місце, де бренди можуть створювати справжні зв’язку зі своєю аудиторією. Доказом цього є групи і спільноти, що зробили прорив у світі реклами. Майбутнім останньої є нативні наклейки.

Ми швидко відновили платформу в інтересах користувачів і, зокрема, завдяки співпраці з Mixpanel. З часом партнерство сприяло збільшенню загального обсягу повідомлень на 15% для одного мільярда клієнтів по всьому світу.

Завдяки розумінню користувачів Mixpanel ми можемо приймати рішення про продукти, які покращують взаємодію з клієнтом. Це дозволяє людям довше часу проводити в додатках, здійснювати і приймати дзвінки, а також відправляти і отримувати більше повідомлень, ніж на попередній версії платформи, наприклад, Viber для Windows 10. Головне – завантажити Вибер безкоштовно до останньої версії.

Завантажити Вибер безкоштовно: Mixpanel допомагає розробникам робити його ще зручнішеMixpanel.

Mixpanel також допомагає зрозуміти інші KPI, такі як середня тривалість сеансу користувача або групи людей, частота повідомлень, що відправляються, час, необхідний клієнту, щоб відкрити програму, відправити перший лист.

З роками ці вдосконалення являють собою багатообіцяюче зміна інтерфейсу. Особливо з урахуванням клавіатури для зчитування операцій.

Підвищуючи продуктивність платформи, ми продовжуємо нарощувати пропозицію для брендів. Це дозволяє ефективно, дієво охопити глобальних, різноманітних споживачів. Viber дає рекламодавцям можливість подолати бар’єр, який не можуть запропонувати інші соціальні платформи: зв’язок, автентичність. Це входить в перелік кращих рекламних рекомендацій від Viber.

Головне – пам’ятати, що глобальні користувачі стали не просто активніше працювати на платформі Viber. Її вибрали деякі з найвпливовіших світових брендів.

Від розваг, CPG до банківської справи, роздрібної торгівлі – ми довели тезу про те, що Viber має критичною масою і рішеннями, щоб стимулювати вплив, який рекламодавці шукали при виході на нові цільові ринки.

Читайте також:
Як скачати Вайбер на айфон: покрокова інструкція для завантаження та встановлення месенджера на телефон

Все, що потрібно середньостатистичному користувачу, – це оновлення утиліти. Скачати Вайбер на смартфон, планшет, комп’ютер можна з фірмового магазину операційної системи або офіційного сайту розробників. Для зареєстрованих користувачів авторизація відбудеться автоматично.

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради