Завантажити Viber APK

Завантажити Viber APK

Файли .апк є основними установочними файлами для пристроїв, що працюють на базі платформи Android. Відповідно, файл APK Viber необхідний для того, щоб встановити месенджер на телефонах і планшетах Android. Використовувати такий файл на комп’ютері безпосередньо неможливо. Його варто перекинути на мобільний пристрій андроїд або завантажити на комп’ютер спеціальну програму, эмулирующую платформу на ПК.

Використання файлу з таким розширенням на телефонах не є чимось складним. Необхідно відкрити папку, до якої був завантажений або перекинуть файл. Далі необхідно натиснути на нього і дозволити встановлення месенджера на пристрій. Після вчинення цих дій користувач зможе активувати і почати працювати в месенджері Viber.

Завантажити Viber APK

Працювати з файлом viber.apk на комп’ютері можна, скачавши і встановивши спеціальну програму-емулятор. Одним з таких програм є BlueStaks. Ця програма емулює на комп’ютері платформу Android. З її допомогою можна встановлювати на ПК програми та месенджери, що працюють тільки на Андроїд.

Мінімальні вимоги для установки

Завантажити Viber APK

Мінімальні вимоги для установки Viber з настановного файлу viber.apk такі ж, як і для завантаження програми з офіційного сайту або Google Play Market. Користувачеві необхідно мати пристрій Android версії 2.2 і вище. Також біля телефону повинна бути робочої відеокамера. Для здійснення дзвінків користувачеві необхідно мати гарнітуру.

Старі версії Вайбера АПК-файли

Завантажити Viber APK

Завантажити старі версії програми у вигляді apk-файлів можна через інтернет. Потрібно вбити в пошуковий рядок «апк-файли для старих версій вайбер», відкрити потрібну сторінку і поставити на завантаження файл, який працює з вашою версією Android.

Моя довідка - Корисні поради