Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія

Класичні SMS переходять на другий план, листуватися з друзями безкоштовно можна за допомогою месенджерів. Одним з таких додатків є Viber, розберемося, як завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на російській мові останню версію, які функції підтримуються.

Чи можна завантажити Вайбер на Андроїд

Встановити Вайбер на мобільні пристрої з Андроїд можна безкоштовно. Під час інсталяції автоматично визначається мова, а також розмір екрану. Для роботи месенджера потрібне підключення до інтернету.

При реєстрації потрібно вказати номер мобільного і пройти перевірку. Надавати особисті дані або скани документів не потрібно, зареєструватися в Вайбере може користувач будь-якого віку.

Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія

На який пристрій можна встановити месенджер:

 • на телефон;
 • планшетний комп’ютер;
 • мультимедіа в автомобілі, якщо вона працює на ОС Андроїд.

якщо в планшеті і автомагнітоли немає SIM-карти, Вайбер працює в якості допоміжного додатки. Вайбер для Андроїд доступний російською мовою, розповсюджується безкоштовно.

Важливо. Завантажуйте додаток тільки з офіційних джерел або перевірених сайтів. Невідомі файли Viber.apk можуть завдати шкоди мобільного пристрою і заразити його вірусом.

Можливості Viber на пристроях з Android

Viber для Андроїд доступний для застарілих і сучасних пристроїв. З офіційних джерел скачується повна версія, яка автоматично завантажує оновлення, стабільно працює і дозволяє безкоштовно листуватися з друзями.

Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія

Які опції підтримує месенджер:

 • голосові дзвінки, в тому числі групові;
 • відеодзвінки;
 • створення груп , співтовариств і участь в існуючих;
 • встановлені пакети зі смайликами; Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія
 • відправка великих повідомлень на 7 000 знаків;
 • передача файлів;
 • відправка та отримання картинок, фото, відео;
 • меню російською мовою;
 • вбудовані теми; Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія
 • настройка повідомлень, зміна рингтон в будь-який час;
 • вбудована опція відправки геопозіціі.

Безкоштовний мессенджер не зажадає підключення пакетів або покупки ключів. Платні послуги будуть потрібні при дзвінках за кордон або на міські номери. Послуга називається Viber Out і підключається через офіційний сайт месенджера.

Важливо. Список можливостей розширюється з кожним оновленням. Використовуйте останню версію Вайбера для Андроїд, щоб отримати доступ до всіх опцій.

Як написати повідомлення

Розглянемо базові опції, які знадобляться для спілкування з друзями і родичами. Відразу після установки і реєстрації в Вайбере доступні всі опції, друзі зі списку контактів сповіщаються про новий користувача, який встановив Viber.

Як написати повідомлення:

 1. Відкрийте месенджер, натисніть на кнопку створення нового чату.
 2. Лише зі списку контактів виділіть. Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія
 3. У вікні, поставте курсор в область «Напишіть повідомлення» .
 4. Надрукуйте текст. Для відправки тапніте по кнопку праворуч. Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія

Останні чати, спільноти і групи доступні на головному екрані. Якщо бесіда не потрібна, її можна очистити або видалити.

Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія

Як відправити фото або файл

Вайбер можна скачати безкоштовно. Відразу після інсталяції доступні всі опції, в тому числі і відправка файлів. Поділитися знімком, відео або текстовим документом можна за допомогою телефону з Android. Для цього достатньо відкрити чат, вибрати файл і скинути його.

Як скинути фото або відео:

 1. Увійдіть в бесіду, натисніть на кнопку камери, щоб зробити знімок або записати відео . Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія
 2. Утримуйте палець на затворі для запису відеоролика, торкніться затвора, щоб зробити знімок.
 3. Переключити камеру можна за допомогою відповідної кнопки праворуч.
 4. Щоб відправити знімок, натисніть на кнопку знизу праворуч. Як доповнення можна надрукувати опис. Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія

Щоб вставити знімок або відео з галереї телефону, тапніте по кнопці як показано на скріншоті, виберіть файл і клацніть по клавіші відправки.

Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія

Остання версія Вайбер для Андроїд дозволяє перекидати файли. Опція стане в нагоді для роботи, наприклад, якщо потрібно відправити документ колезі або директору. Як це зробити:

 1. Увійдіть в потрібний чат, натисніть на кнопку з трьома крапками. Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія
 2. Виберіть «Надіслати файл» .
 3. Відкриється провідник, за допомогою нього знайдіть файл і тапніте по кнопці відправки. Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія

Важливо. Для економії трафіку і збільшення швидкості завантаження використовуйте швидкісне WiFi підключення.

Як дзвонити

У Viber на Андроїд можна дзвонити. Функція підтримується не тільки останньої, а й попередніми версіями месенджера. Для відеодзвінок якісний сигнал мобільного інтернету 3G або 4G. При здійсненні голосових дзвінків, досить з’єднання 3G.

Як зателефонувати в Вайбері на Андроїд:

 1. Виберіть одного з вбудованої телефонної книги або недавніх чатів.
 2. натисніть на камеру, щоб зателефонувати з відео, натисніть по телефонній трубці, щоб зробити класичний голосовий виклик. Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія

Важливо. Для всіх користувачів Viber дзвінки і відеодзвінки безкоштовні. Для дозвону на міський номер використовуйте класичну мобільний зв’язок або підключіть пакет Viber Out.

Плюси і мінуси Viber

Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на російській мові останню версію можна через офіційний сайт розробників, магазин Play Маркет або з сайту зі складками додатків. До плюсів можна віднести:

 • інтуїтивно зрозуміле меню;
 • вбудовані смайли і стікери;
 • безкоштовне розповсюдження на Андроїд російською;
 • автоматичне оновлення;
 • економія інтернету;
 • можливість відправки не тільки фото і відео, але і документів.

Завантажити Вайбер на Андроїд безкоштовно на українські мові остання версія

До мінусів можна віднести вимогливість до потужності телефону, що призводить до зависань на застарілих пристроях і відсутність web-версії для браузера на комп’ютері.

Завантажити останню версію Viber для Андроїд

Моя довідка - Корисні поради