Завантажити «Вайбер» безкоштовно на комп’ютер і завантажити відео: нове в Viber 10

Минулого грудня компанія-розробник відсвяткувала 8-й день народження. За ці роки Viber з звичайного програми для спілкування в режимі онлайн перетворився на невід’ємну частину повсякденного життя. З його допомогою люди обмінюються листами, фотографіями, аудіо, відео, документами, розмовляють безпосередньо з або без візуального супроводу.

Тепер розробники оголосили про випуск оновленого Viber 10 – кращого вигляду програми з розширеними засобами зв’язку та додатковими заходами конфіденційності.

Краще, швидше

У додатку для людей важливі надійність і стабільність при обміні повідомленнями. На цьому творці зробили особливий акцент.

«За останній рік ми доклали чимало зусиль для поліпшення якості і продуктивності послуг Viber, – заявив гендиректор компанії під час прес-конференції. – Відправлення повідомлень відбувається в два рази швидше, в той час як голосові і відеодзвінки отримали якісне підвищення, щоб стати кришталево чистим».

Так, при стабільному підключенні до мережі програма не видає багів. Оновлена версія, крім раніше існуючих можливостей, дозволяє відправити пісню на телефон і завантажити відео для Вайбера великих обсягів.

Простий, витончений вигляд

Завантажити «Вайбер» безкоштовно на компютер і завантажити відео: нове в Viber 10Новий Viber.

Найпомітніше зміна, яке варто очікувати, – це новий, яскравий, легкий заголовок додатка, покращена вайбер-іконка. Violet раніше головний колір програми. Однак на цей раз відтінок трохи змінили.

Оновлення отримала «начинка» програми. Тепер клієнт має спрощений доступ до всіх особистих і групових чатах, спільнотам, обраному загальнодоступного контенту в основному списку чату.

Немає необхідності перемикатися між різними екранами, досить вибирати із запропонованих варіантів підкатегорії меню.

Зміни торкнулися категорії «Дзвінки». При оновленні клієнт може побачити баланс Viber Out, а також підписки у верхній частині екрана.

Читайте також:
Що краще: Вайбер або Ватсап?

Групові виклики

Цього чекали всі користувачі месенджера. В Viber з’являться групові виклики. Це дасть можливість взяти участь у голосовому виклик з участю до 5 осіб одночасно.

Новий Viber, однак та ж прихильність конфіденційності

Це самий безпечний месенджер. Новинку розробили з колишніми зобов’язаннями, які забезпечують захист інформації акаунтів і безпосередньо листувань.

«Ми не читаємо чати, не слухаємо дзвінки і не ділимося вашими даними. Така конфіденційність можлива завдяки наскрізному шифруванню за замовчуванням до усіх клієнтів Viber».

Ще більше захисту

Оскільки користувачі проводять більше часу в спільнотах, вони шукають можливість спілкуватися з учасниками безпосередньо. Це призводить до порушення конфіденційності. Але не тепер!

Viber 10 включає в себе чати з прихованими номерами у спільнотах – новий безпечний спосіб завести друзів, які поділяють ті ж захоплення, що й ви. Почати листування з ними в Viber, не розкриваючи телефонних номерів обох сторін, можна після виходу оновленої версії.

Важливо: багато користувачів не знають, чим відрізняється група від спільноти в Вайбере. Так от, перша – те, що може створити кожен. Це чат для спілкування з кількома людьми одночасно, в якому кожен учасник може надсилати листи, відео, аудіо, документи.

Друге – комерційний проект, створений з метою просування товару, послуги. Листи відправляються тільки адміністратором. Розсилка для творця платна.

Як бачимо, кожна частина нового Viber розроблена з наполегливою працею і турботою. Зміни будуть доступні відразу після виходу програми на світовий ринок.

Скачати Вайбер безкоштовно на комп’ютер, планшет, смартфон можна буде після опублікування творцями оновлень. Для завантаження програми відвідайте App Store або магазину Google Play, виберіть месенджер, встановіть його (при наявності відповідної команди).

Читайте також:
Як відправити голосове повідомлення у Вайбере: покрокова інструкція, як записувати і відправляти аудіофайли в месенджері

Моя довідка - Корисні поради