Завантажити “Вайбер”: android або iOS – немає різниці для завантаження стікерів про подорожі

Літо всередині нас, незалежно від періоду року, погоди. Якщо ви це відчуваєте, значить настав час збирати валізи і вирушати у відпустку! Незалежно від того, вирішите ви відвідати іншу країну, сусіднє місто, озеро або море, ці чотири забавних набору наклейок допоможуть підтримувати зв’язок з ким би то не було. Вони також гарні для того, щоб заводити нових друзів!

Чого ж ви чекаєте? Завантажте їх і почніть ділитися прямо зараз! Не забудьте тематичні аватарки.

Давайте вирушимо у подорож

Ми не могли б сказати це краще самі! Збирайте речі і вирушайте у велике пригода з набором позитивних наклейок. Стіки «Поїздка в подорож» допоможуть спланувати дорогу, насолодившись красою вихідних днів.

Завантажити Вайбер: android або iOS   немає різниці для завантаження стікерів про подорожіСтікери «Поїздка в подорож».

Молода любов у Лондоні

Бути молодим і закоханим в столиці Англії! Чарівний час! Передати красу цього періоду допоможуть два закоханих персонажа. Вони знають, як добре провести час, надихаючи на лондонські канікули інших.

Не соромтеся перевірити заздалегідь туристичні сайти, отримати ідеї про кращих місцях для відвідування.

Завантажити Вайбер: android або iOS   немає різниці для завантаження стікерів про подорожіНаклейки про молодіжної любові в Лондоні.

Подорожуй з Зоєю і Алексом

Незалежно від місця призначення, відпочинок буде ще веселіше з Зоєю і Алексом! Якщо ви засмучені тим, що валіза не закривається належним чином, або виникають труднощі при носінні всіх речей на спині, поділіться цим відповідним стиком.

Завантажити Вайбер: android або iOS   немає різниці для завантаження стікерів про подорожіРомантичні наклейки з Зоєю і Алексом.

Романтичну відпустку

Настав час побалувати себе романтичним відпочинком. Насолоджуйтеся відвідуванням магазинів безмитної торгівлі, цілодобовим вечерею в номері, гарячим джакузі і іншим! Все це разом зі стильними стікерами.

Читайте також:
Як відновити контакти в Вайбере: способи відновлення контактів на телефоні і комп'ютері після видалення

Завантажити Вайбер: android або iOS   немає різниці для завантаження стікерів про подорожіСтікери для романтичного відпустки.

Завантажте набір наклейок, щоб поділитися настроєм, пригодою!

Слова не можуть передати всю експресію! Виразіть себе з допомогою дивовижних стікерів. При цьому, не обов’язково знати назву смайликів, головне – відчувати їх.

При виникненні помилки під час інсталяції стіків, поновіть сам додаток. Скачати Вайбер Android, iOS, Viber для Windows 7 можна з Плей Маркету, Апп Стора, офіційного сайту розробників. Після завантаження утиліти програма автоматично «підтягне» запис за чинним номером телефону.

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради