Завантажити та встановити Viber для Windows Phone безкоштовно українську версію

Завантажити Viber для Windows Phone можна безкоштовно. Месенджер працює російською мовою, дозволяє листуватися з друзями і знайомими, дзвонити їм. Для установки буде потрібно 2-3 хвилини, при першому запуску потрібно вказати номер телефону.

Чи можна встановити Viber на Windows Phone

Можна чи можна завантажити Viber для Windows Phone? Для установки передбачено три способи:

 1. Завантаження за допомогою вбудованого в телефоні магазину.
 2. Установка через офіційний сайт Microsoft.
 3. Завантаження останньої версії за допомогою кнопки в кінці статті.

Завантажити та встановити Viber для Windows Phone безкоштовно українську версію

Установка не займає багато часу. Вайбер доступний для всіх операційних систем безкоштовно. Мессенджер можна встановити на Нокія Люмія, смартфон з Віндовс 10.

Важливо. Не завантажуйте Viber з невідомих джерел. Неофіційна версія може бути заражена вірусами, або встановиться на англійській мові.

Можливості Viber на Windows

Вайбер для Віндовс фон не відрізняється від версій для Android і iOS. Єдиною відмінністю може стати інтерфейс і дата виходу оновлень. В останніх версіях поліпшені алгоритми безпеки, всі повідомлення шифруються, для роботи використовується тільки номер телефону.

До основних можливостей Viber для Windows Mobile можна віднести:

  • проста і швидка установка;
  • меню російською мовою;
  • безкоштовний обмін повідомленнями, файлами, фото і відео; Завантажити та встановити Viber для Windows Phone безкоштовно українську версію
  • голосові виклики і відеодзвінки;
  • групові дзвінки (до чотирьох учасників одночасно);
  • вбудовані смайлики;
  • передача геопозіціі будь-якого зі співрозмовників;
  • зміна тем оформлення;
  • встановлення різноманітних звуків і повідомлень; Завантажити та встановити Viber для Windows Phone безкоштовно українську версію
  • економія інтернет-трафіку;
  • високу якість зв’язку, при відеодзвінків зображення передається в форматі HD;
  • безкоштовні оновлення.

Вайбер на Майкрософт працює стабільно, під час передачі фотографій активується автоматичний алгоритм стиснення даних. Це знижує споживання трафіку, не погіршуючи якість знімків.

Важливо. Перераховані можливості доступні в останній версії Viber на телефон Майкрософт. Якщо під час роботи виникають збої, зверніться в офіційну службу підтримки.

Робота з чатами

Завантажити Вайбер на телефон російською мовою можна безкоштовно. За допомогою месенджера зручно спілкуватися з друзями в групах, спільнотах і особистих діалогах.

Як написати одному:

   1. Натисніть на кнопку створення нового діалогу.
   2. Відзначте людини з телефонної книги (можна знайти друга в списку або через вікно пошуку). Завантажити та встановити Viber для Windows Phone безкоштовно українську версію
   3. Відкриється вікно з чатом. Тапніте по області «Напишіть повідомлення» , надрукуйте текст і відправте його. Завантажити та встановити Viber для Windows Phone безкоштовно українську версію

Отримані СМС можна зберігати в замітки або відправляти іншим абонентам Viber. Всі послання захищені методом наскрізного шифрування.

Вбудовані смайли

Вайбер на Віндовс Фон оснащений пакетами зі смайликами. З їх допомогою зручно передавати свої емоції, розряджати атмосферу під час листування.

Отримати доступ до смайлам можна з вікна чату, для цього:

   1. Увійдіть в бесіду за допомогою головного екрана Viber або створіть новий діалог, як показано вище.
   2. Тапніте по іконці у вигляді смайла. Завантажити та встановити Viber для Windows Phone безкоштовно українську версію
   3. У вікні, виберіть потрібну іконку, натисніть на неї, тапніте по кнопці відправки. Завантажити та встановити Viber для Windows Phone безкоштовно українську версію

Важливо. Кількість доступних смайлів залежить від використовуваної версії Viber. Встановлюйте лише останню версію, не відмовляйтеся від надійшли оновлень.

У вбудованому магазині можна скачати пакети зі стікерами. Деякі стікерпакі можуть виявитися платними, нерідко набори даються на честь свята або важливої ​​події.

Голосові та відеодзвінки

За допомогою Вайбера можна дзвонити. Для цього потрібно стабільне підключення до інтернету. Для економії трафіку рекомендується підключитися до мережі WiFi.

Як зателефонувати за Viber:

   1. Зробити виклик з вікна чату можна, натиснувши на відповідну кнопку зверху. Завантажити та встановити Viber для Windows Phone безкоштовно українську версію
   2. Щоб зателефонувати новому абоненту, натисніть на кнопку «Виклики» , виберіть одного і тапніте по кнопці праворуч від картки абонента. Завантажити та встановити Viber для Windows Phone безкоштовно українську версію

Важливо. Якщо у одного немає Вайбера, на екрані буде відображатися кнопка «Запросити» .

Вимоги до пристрою

Завантажити Viber для Windows можна на сучасне і застаріле пристрій. Для стабільної роботи потрібно виконати наступні умови:

 • необхідно мати справна камера, динаміки і мікрофон;
 • стабільне підключення до інтернету (можна використовувати мережу WiFi);
 • оперативна пам’ять – не менше 512 МБ;
 • вільне місце у внутрішній пам’яті – від 200-300 МБ.

 

Моя довідка - Корисні поради