Завантажити старі версії Android Viber

Розробники популярного додатка для спілкування Viber постійно працюють над його покращенням. Користувачі найчастіше воліють використовувати стару версію для мобільної платформи Android. У цій статті дізнаємося, як завантажити Вайбер АПК в старій версії.

Вайбер версії 2.2. є самим раннім варіантом програми на ОС Windows Phone, Блекбері, який функціонує на сьогоднішній момент. У ньому дозволялося додати користувачів в чорний список, а також надіслати декілька фотографій одночасно.

У виданні 3.1. відкрилася можливість робити знімки, а також підписувати вже наявні. В месенджері під номером 4.3. можна було створювати спільноти за інтересами без переривання розмови. В 5 версії дозволялося здійснювати відеодзвінки. В останніх версіях месенджера можна проводити відеоконференції і робити з показом відео.

Мінімальні вимоги для установки

Завантажити старі версії Android Viber

Для інсталяції старих версій на Android буде потрібно наявність операційної системи версії 2.1. і вище.

Як завантажити і встановити стару версію Вайбера?

Завантажити стару версію Вайбера безкоштовно можна за наступною адресою: https://viber.ru.uptodown.com/windows/old. Щоб встановити Вибер АПК, потрібно здійснити ряд операцій:

Завантажити старі версії Android Viber

  1. Завантажити інсталяційний файл на комп’ютер.
  2. Приєднати телефон до ПК через кабель USB.
  3. Скопіювати АПК на мобільний гаджет.
  4. Встановити на телефон.
  5. Клікнути на команду «Взяти угоди про використання».
  6. Дочекатися завершення установки.

Ввести мобільний номер з кодом країни, потім вписати в клітинку код з СМС. Залишилося налаштувати користувальницький профіль і можна використовувати месенджер.

Завантажити старі версії Android Viber

Після першого запуску програми в автоматичному режимі синхронізуються контакт з телефонної книги. Також можна порекомендувати Вайбер своїм знайомим, натиснувши на кнопку «Запросити в Viber».

Моя довідка - Корисні поради