Якщо не прийшов код активації Вайбер

Після установки програми Viber необхідно зареєструватися. Це просто – ви отримаєте SMS з кодом, який потрібно вписати в спеціальне віконце. Після цього ви стаєте користувачем Вайбера і готові до спілкування. Але що робити, якщо код активації не прийшов? Чому це відбувається?

Немає підключення до мережі

Так, можливо, це звучить банально, але відсутність Інтернету на момент запиту коду може спровокувати те, що він вам не прийде повідомленням. Підключіться до мобільного Інтернету або wi-fi, щоб відновити процес.

Якщо не прийшов код активації Вайбер

Номер телефону введено невірно

Іноді таке можливо: ви поквапилися і не вказали свій номер. Одна цифра – повідомлення з кодом отримує якийсь інший чоловік, вельми здивований фактом своєї нібито реєстрації в месенджері.

Якщо не прийшов код активації Вайбер

Код активації повинен бути отриманий на той телефон, який ви вкажете, тому зробіть це коректно. Зверніть увагу на обрану країну: від неї залежатиме міжнародний формат написання номери.

Якщо не прийшов код активації Вайбер

Ви не можете отримувати повідомлення взагалі

Можливо, код був відправлений, але ваш смартфон в принципі не здатний їх прийняти. Спробуйте опцію запиту дзвінка, тоді з вами зв’яжеться робот, який продиктує цифри для введення. Іноді активація відбувається після дзвінка автоматично, не вимагаючи від вас ніяких дій.

Якщо не прийшов код активації Вайбер

Може, ваш баланс негативний або є системна помилка телефону, тому ви не отримали смс-ку. Усуньте проблему – і зможете зареєструватися в Вайбере безперешкодно.

Немає сигналу стільникового зв’язку

Якщо ви знаходитесь в місці зі слабким покриттям мобільного оператора або далеко від найближчої вежі, то ви не зможете отримати не тільки SMS-повідомлення, але і дзвінок від Вайбер. Дивно, що ви змогли підключитися до Інтернету. Знайдіть місце, де буде тягнути зв’язок і запросіть повідомлення з кодом повторно.

Читайте також:
Чому в Viber не видно (не відображається) фото контакту?

Ви перебуваєте за кордоном

Спробуйте підключити роумінг, щоб отримувати смс-ки відповідно до зазначеної в телефонному номері країні.

Ви витратили всі спроби

Це як з PIN-кодом: набравши його тричі, ви будете заблоковані. Якщо ви не можете отримати код активації Вайбер, можливо, ви запросили його більше трьох разів, і система вас «забанила». Спробуйте зробити запит через добу.

Моя довідка - Корисні поради