Який розмір відео можна відправити по Вайберу?

Viber – один з найпопулярніших месенджерів у світі. І спілкуватися в ньому можна не тільки за коштами повідомлень, але і обмінюватися різними файлами, наприклад, відео. Проте, намагаючись поділитися з ким-небудь відеороликами, користувачі часто виявляють помилку. Повідомлення не відправляється, тому що перевищено максимальний розмір файлу. Так який розмір відео можна відправити по вайберу? Зараз дізнаєтеся.

Який розмір відео можна відправити по Вайберу?

Обмеження при відправленні

Творцями вайбера були введені деякі обмеження щодо надсилання відео в їх месенджері. А саме обмеження розміру та тривалості. Відео, яке надсилається в Viber, має бути тривалістю не більше 3 хвилин і розміром до 200 МБ.

Щоб відправити у вайбере більш довге відео, існує три способи:

  • Архівування. Використовуйте будь-архіватор, щоб стиснути розмір відео і відправити його через вайбер.
  • Спеціальне ПЗ для стиснення. В інтернеті повно таких програм. Також їх можна знайти в магазинах ігор і додатків google Play і AppStore.

Який розмір відео можна відправити по Вайберу?

Який розмір відео можна відправити по Вайберу?

  • Завантажити хмара. Надішліть ваше відео на Яндекс або Гугл диск, OneDrive, DropBox і інші хмарні сховища. А потім просто дайте на нього посилання вашому другу. Він зможе подивитися відео онлайн або навіть завантажити.

Докладніше про те, як відправити довге відео з вайберу, читайте в іншій нашій статті. Такими ж способами можна пересилати відео і комп’ютерної версії Viber.

Читайте також:
Не приходить код активації Viber: чому немає смс з кодом підтвердження і як його отримати
Моя довідка - Корисні поради