Який офіційний сайт Вайбер

Viber займає лідируючі позиції на ринку месенджерів. Офіційний сайт вайбера веде статистику користувачів своєї програми, яка говорить про те, що всі користувачі цього додатка разом складають більше половини від кількості юзерів всіх месенджерів планети. Це додаток з’явилося пізніше інших популярних програм для спілкування, але змогла підкорити велику аудиторію.

Швидкий процес реєстрації без потреби вигадувати логін і пароль зіграв на руку творцям Viber і зміг залучити велику кількість людей. Голосові виклики в вайбере теж з’явилися раніше за інших не рахуючи Скайпа. Але, якщо скайп не може приймати дзвінки у фоновому режимі, то вайбер справляється з цим досить просто. Навіть якщо ви сьогодні не запускали додаток, ви все одно побачите, що вам телефонують. Це ще одна причина захоплення месенджером левової частки ринку мобільних додатків для спілкування.

Який офіційний сайт Вайбер

Крім усього іншого вайбер швидше адаптується до потреб сучасних користувачів. Його творці активно прислухаються до думки аудиторії програми. Відео дзвінок у цьому месенджері так само з’явився раніше, ніж у конкурентів.

Якщо ви проведете процес реєстрації у програмі на офіційному сайті вайбера «viber.com», то зможете телефонувати будь-яким користувачам по всьому світу через інтернет.

Viber.com/ru/ — російська версія сайту

Якщо вам потрібен офіційний сайт вайбера російською мовою, вам варто набрати в адресному рядку браузера «viber.com/ru/» без лапок. Після цього ви потрапите на сайт, який відкриє вам нові можливості для спілкування, дозволивши встановити вайбер на телефон, комп’ютер або планшет. Спілкуватися в месенджері можна в будь-якому місці, де є доступ до мережі. Програма має великий функціонал, але важить дуже мало, тому її робота не позначиться на автономності вашого пристрою, що дуже важливо в сучасних реаліях.

Читайте також:
Як відправити відео великого розміру в Вайбере і обійти обмеження

На російській версії офіційного сайту Viber можна встановити месенджер на будь-яке ваше пристрій. Причому на головній сторінці вже буде показана посилання на скачування для того гаджета, з якого ви і зайшли на цей сайт. Якщо з мобільного, значить покаже посилання для Android і iOS, якщо з комп’ютера – Windows, Linux або MacOS.

Який офіційний сайт Вайбер

Інсталяція

Ви легко зможете скачати вайбер з офіційного сайту на телефон або комп’ютер безкоштовно. На цьому ресурсі ви завжди знайдете надійні і безпечні посилання на скачування месенджера. Після того, як ви завантажили установник на свій пристрій, запустіть його і дайте всі необхідні дозволи. На комп’ютері потрібно буде просто натиснути «Так», а на телефоні дозволити встановлення програм не з магазину. Зробити це можна в налаштуваннях вашого гаджета в розділі «Додатки». Після цього інсталяція розпочнеться, і месенджер встановиться на ваш пристрій.

Якщо ви не може знайти скачаний інсталятор Viber, відкрийте папку «Downloads» і на комп’ютері, і на телефоні. За замовчуванням туди зберігаються всі завантаження з інтернету. Або, що ще простіше, наберіть у пошуку провідника вашого гаджета.

Які можливості дає офіційний сайт viber com

  • Завантаження версії вайбера, яка підходить саме для вашого пристрою.
  • Автоматичне оновлення месенджера по мірі виходу нових патчів.
  • Доступ до останніх новин від розробників програми.
  • Доступ до спільноти, офіційних сторінок і блогу творців Viber.
  • Рішення багатьох проблем з додатком, сторінка частих питань і відповіді на них.
Моя довідка - Корисні поради