Який максимальний розмір відео в Вайбері, відправка довгого ролика

В месенджерах можна ділитися не тільки повідомленнями і фотографіями, а й відеороликами. Розберемося, який максимальний розмір відео в Вайбері і як передати довгий ролик.

Відправлення довгого відео в Вайбері

За допомогою Viber зручно спілкуватися з друзями і родичами. Щоб показати красивий пейзаж або поділитися новиною, можна відправити відео. Файли стискаються на сервері автоматично для економії трафіку, однак якщо відеоролик занадто великий, передати його не вийде.

Який максимальний розмір відео в Вайбері? Більш ранні версії здатні передати файли вагою не більше 10 МБ і тривалістю до 90 секунд, при перевищенні ліміту може з’явитися повідомлення або помилка. Нові збірки Viber дозволяють відправляти відеоролики більшого розміру, проте фільм або запис весілля перекинути вийде.

Зверніть увагу. За допомогою Вайбера зручно відправляти короткі ролики, а також відеолистівки. Для роботи з довгими файлами доведеться скористатися сторонніми інструментами або програмами для стиснення.

Як передати довгий відеоролик

Відео по Вайберу можна передати в будь-який час. Опція безкоштовна, потрібно лише підключення до інтернету. Якщо відео задовге, доведеться його скористатися сторонніми методами:

 • скористатися редактором і стиснути відеофайл;
 • перекинути другу посилання на відеохостинг, на якому збережений ролик;
 • завантажити файл в хмарне сховище і відправити посилання на доступ.

Перекинути відеоролик можна через пристрій з ОС Андроїд, iOS iPhone, а також через комп’ютер. Зазвичай Вайбер автоматично стискає отримані елементи для економії інтернету, однак цього не завжди достатньо для відправки важкого відеоролика.

Спосіб 1: Стиснення файлу на комп’ютері

Зменшити розмір відео можна на комп’ютері. Для цього можна скористатися вбудованим редактором для обрізки або додатковим додатком для стиснення.

Зверніть увагу. Після стиснення відеофайл може втратити в якості, однак це не буде помітно на екрані мобільного пристрою.

Для стиснення відео можна скористатися як онлайн-сервісами, так і додатками. Також можна перевести один формат ролика в інший. Ця опція стане в нагоді, якщо Вайбер весь час видає помилку при завантаженні файлу.

Який максимальний розмір відео в Вайбері, відправка довгого ролика

Сервіси для конвертації формату відеоролика:

 • ofoct.com;
 • online-convert.com;
 • convert -video-online.com;
 • online-converting.ru.

Працювати в таких сервісах просто. Зазвичай потрібно додати файл, вибрати його формат і натиснути на кнопку запуску. Час роботи залежить від обраних параметрів і швидкості підключення до інтернету.

Для стиснення і обрізки можна використовувати відеоредактори. Це може бути Compress відеосжатія, Video Compress, Freemake і інші.

Порада. Стиснути ролик можна прямо на телефоні. Для цього скачайте в App Store або Play Market додаток Video Compressor.

Спосіб 2: Використовуємо відеохостинг

Поділитися відеороликом в Вайбері можна за допомогою посилання. У цьому випадку розмір і довжина відеофайлів не важлива. Одержувач клацає по посиланню і запускає відео через сторонній сайт, наприклад ВКонтакте або YouTube.

Як поділитися роликом на Ютубі через Вайбер на телефоні:

 1. Запустіть відеохостинг і знайдіть потрібний ролик.
 2. Натисніть на стрілку під відео.
 3. У вікні, виберіть Вайбер. Який максимальний розмір відео в Вайбері, відправка довгого ролика
 4. Виділіть одного і натисніть по кнопці у вигляді паперового літачка. Який максимальний розмір відео в Вайбері, відправка довгого ролика

Абонент отримає посилання на відеофайл, для перегляду досить натиснути на кнопку запуску. В цьому випадку Viber не завантажує відеоролик на сервер, і помилка не з’явиться, навіть якщо відео йде кілька годин.

Який максимальний розмір відео в Вайбері, відправка довгого ролика

Рада. За допомогою посилань можна ділитися відеофайлами не тільки з Ютуб, а й з ВКонтакте, Однокласників та інших ресурсів.

Як ще можна перекинути файл

Відео для Вайбера можна передати за допомогою хмарних сервісів. Це може бути хмара Яндекс або Google. При роботі не доведеться стискати файл або дотримуватися обмеження по довжині. Через Viber відправляється посилання, при переході через яку можна знайти, ролики.

Інструкція, як поділитися файлом через хмару:

 1. Відкрийте хмарне сховище, наприклад Google Диск.
 2. Завантажте ролик в хмару.
 3. натисніть по відеофайлу правою кнопкою миші і виберіть «Копіювати посилання загального доступу» . Який максимальний розмір відео в Вайбері, відправка довгого ролика
 4. Вставте посилання в Viber.
 5. У чаті з’явиться мініатюра і кнопка для запуску відтворення. Який максимальний розмір відео в Вайбері, відправка довгого ролика

Як передати велике відео по Вайберу на телефоні і комп’ютері? Можна скористатися кількома способами: стиснути файл через сторонній сервіс, переслати посилання на відеохостинг або хмарне сховище. Як стиснути відео? Для цього використовуйте спеціальні сервіси, які працюють як на телефонах, так і на комп’ютерах.

Моя довідка - Корисні поради