Як зрозуміти, що тебе заблокували в Вайбере: як виглядає блокування в месенджері, непрямі ознаки занесення в чорний список

Розробники месенджерів подбали не тільки про зручний функціонал для спілкування, але і про опції, що дозволяють перервати діалог в будь-який момент. Назой-ливые повідомлення і неугодні дзвінки дозволено блокувати. Така можливість є і в Viber. Поговоримо про те, як заблокувати контакт в вайбере, а також розберемо нагальне питання – як зрозуміти, що тебе заблокували в вайбере?

Як відбувається блокування контакту

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Вайбере: як виглядає блокування в месенджері, непрямі ознаки занесення в чорний списокБлокування аккаунта в Вайбере.

Для того, щоб відправити обридлого користувача в «чорний список», досить хвилини. Алгоритм дій однаковий як для телефонів на android-платформі, так і для айфонів:

 1. Відкриваємо вибер і заходимо в список контактів.
 2. Викликаємо «Меню» (кнопка «Ще» у нижній частині екрана).
 3. Далі у вікні вибираємо «Налаштування», заходимо в «Конфіденційність» і натискаємо на пункт «Заблоковані номери».
 4. Бачимо або порожній список, або тих користувачів, які вже в блоці.
 5. Далі слід натиснути на плюсик, після чого з’явиться список усіх контактів.
 6. Додаємо тих, з ким не бажаємо спілкуватися.

Якщо ви не хочете продовжувати спілкування з тим, кого ще не додавали в «чорний список», то в чаті з незнайомим співрозмовником вибираємо «Заблокувати» (з’явиться зверху чату автоматично).

Занести контакт в блок можна ще одним способом – прямо з чату.

 1. Відкриваємо діалог в вибере.
 2. Тиснемо на три точки в правому верхньому куті дисплея.
 3. Клацаємо за пунктом «Інформація».
 4. Вибираємо «Заблокувати контакт» (такий самий алгоритм буде у випадку, якщо ви передумаєте. Тільки з’явиться у списку «Розблокувати». Знімаємо галочку і спілкування відновиться).

Дізнавшись, як в Вайбере заблокувати контакт, користувач може зрозуміти, додали його в чорний список чи ні.

Читайте також:
Як відправити відео в Вайбере: опис способів, як передавати відеофайли різного розміру іншій людині в месенджері

Що доступно заблокованого

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Вайбере: як виглядає блокування в месенджері, непрямі ознаки занесення в чорний списокПравила користування заблокованим аккаунтом.

Якщо ви відмовилися від спілкування з користувачем, ваш профіль буде виглядати для нього майже так само, як раніше.

Людина зможе його подивитися. У нього як і раніше, відобразиться ваша аватарка (фото профілю), він може побачити номер телефону.

Також буде можливість читати і перевіряти історію листування, якщо така є. У ній збережуться всі фото і відео.

До речі, дзвонити і писати вам заблокований людина теж зможе, ось тільки послання доходити не будуть.

Як дізнатися, заблоковані ви в Вайбере

Новоявлений заблокований абонент не отримає повідомлення про те, що опинився у «чорному списку». Так як же визначити, що тебе заблокували в вайбере? Про ігнорі можна дізнатися, звернувши увагу на наступні пункти:

Статус

Переглядаючи чат з співрозмовником, бачимо його статус – «в мережі», «був на…». Якщо час відвідування не відображається, то людина його приховав, або вніс вас в блок.

Повідомлення

Дізнатися, що ти опинився у чорному списку вибере, можна, звернувши увагу на галочки повідомлень. Після доставки листа програма буде показувати дві сірі галочки, ніби лист пішло, проте відповіді на нього не надійде. Справа в тому, що смс від заблокованих програма просто не доставляє.

Дзвінки

Для більшої вірності можна спробувати подзвонити. Якщо в трубці лише довгі гудки або скидання виклику, найімовірніше, ви в блоці.

Можна спробувати написати в чаті, в якому перебуває співрозмовник. Якщо ви занесені в список небажаних контактів, то, швидше за все, відповіді не отримаєте.

Способи обходу блокування

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Вайбере: як виглядає блокування в месенджері, непрямі ознаки занесення в чорний списокРозблокування контакту.

Якщо вирішили з’ясувати причину, по якій контакт відмовився продовжувати спілкування, то зробити це можна декількома способами.

 1. Написати в груповий чат, де ви обоє перебуваєте. Приятель буде бачити послання і, можливо, вирішить відповісти.
 2. Можна подзвонити другу на смартфон за стаціонарного зв’язку.
 3. В крайньому випадку, доведеться придбати нову сім-карту і достукатися до игнорщика з іншого номера.
 4. Знаєте, що людина використовує інші додатки або сидить в соціальних мережах? Знаходимо його і пишемо туди. Можна і лист по електронній пошті відправити. Ймовірно, таким чином вдасться дізнатися, заблокував вас один в Viber.
Читайте також:
Як в Вайбере відключити розташування?

Отже, процедура блокування в месенджері займе не більше хвилини. Відправляти в ігнор можна скільки завгодно користувачів. Для того, щоб розуміти, що в блокуванні ви опинилися, потрібно зіставити кілька факторів. Зазначимо, що видаляти і знову записувати контакт того, хто вас заблочил, марно: з «чорного списку» може дістати тільки сам користувач.

Моя довідка - Корисні поради