Як зрозуміти, що повідомлення в Вайбере прочитано: статуси повідомлень в месенджері – повідомлення про їх стан

Відправляючи повідомлення в месенджері, нам часто важливо знати про те, прочитав його співрозмовник. Відповіді на деякі смс люди змушені чекати годинами. Ситуація неприємна, особливо в тому випадку, якщо ви розраховуєте на швидку відповідь. Допомогти може корисна функція, закладена в сучасні програми для спілкування – звіти про доставку.

Сьогодні розберемося, як дізнатися, чи прочитано повідомлення у вайбере.

Статуси повідомлення

Як зрозуміти, що повідомлення в Вайбере прочитано: статуси повідомлень в месенджері   повідомлення про їх станСтатус повідомлення у Вайбере.

У більш ранніх версіях Viber статуси листів позначали словами «Доставлено», «Переглянуто». Зараз їм на зміну прийшли нові повідомлення – різнокольорові галочки.

Знаки використовуються як в особистих чатах, так і в групових. Їх кількість і колір допоможуть зрозуміти, на якій стадії знаходиться ваше послання.

Відправлено

Як тільки ви відправите повідомлення співрозмовника, в чаті з’явиться одна сіра галоч-ка. Це означає, що послання надійшло на сервер. Якщо одинока «пташка» довго не змінюється – ваш співрозмовник лист поки не отримав. Найімовірніше, він знаходиться поза інтернет-охоплення.

Доставлене

Як тільки повідомлення буде доставлено, в вайбере з’являться дві сірі галочки. Це знак того, що надійшло смс на телефон одержувача, однак не було їм прочитано. Причини тому можуть бути різними: не побачили, не захотіли відкрити… Головне, що меседж прийшов.

Переглянуто

Як тільки співрозмовник прогляне повідомлення, галочки поміняють колір і стануть фіолетовими. У цьому випадку «відкрутитися» від відповіді не вийде: вайбер «здав», що повідомлення було прочитано.

Можна зробити повідомлення непрочитаним

Якщо не бажаєте, щоб ваші дії у програмі були видні іншим контактам, необхідно скористатися цікавою функцією приховування повідомлень.

Читайте також:
Переклад смайликів можна не дивитися - користуйтеся стікерами Warriors і чат-ботом GSW

Як зрозуміти, що повідомлення в Вайбере прочитано: статуси повідомлень в месенджері   повідомлення про їх станПриховування статусу прочитання повідомлення.

Це можна зробити наступним чином:

  1. Заходимо в Viber і клікаєм по трьох смужок внизу екрану (кнопка «Ще»).
  2. У меню, переходимо до пункту «Налаштування».
  3. Далі відкриваємо вкладку «Конфіденційність».
  4. Бачимо параметр «Переглянуто» і відключаємо його, знявши галку.

Тепер інформація про прочитання прихована.

Чому не змінюється статус

Іноді буває так, що галочки довго не змінюються. В цьому випадку важко визначити, на якій стадії перебуває повідомлення.

Причин тому може бути декілька:

  1. Найочевидніша – в одного неполадки з інтернетом.
  2. Другий варіант – людина відключив телефон.
  3. Можливо, абонент видалив вибер з телефону.
  4. Контакт відправив вас у «чорний список».

Чому затримуються повідомлення

У разі, якщо у ваших чатах виявилися збої, а повідомлення приходять і відправляли-ся з великими затримками, необхідно перевірити якість інтернет-з’єднання. Найчастіше проблема криється саме в цьому.

Також можуть бути збої в роботі смартфона і самого додатка. Спробуйте перезавантажити телефон і подивитися, що з цього вийде. Якщо не допомогло, доведеться перевстановити програму.

Отже, тепер ми можемо зрозуміти, що повідомлення в вайбере прочитано. Ви знаєте, що значить одна галочка в вайбере, дві, в чому різниця між квітами. З’ясувалося: послання можна прочитувати і переглядати, не залишаючи за собою «хвостів», просто змінивши при цьому конфіденційність. Тепер ми можемо бачити і визначати, на якій стадії знаходяться відправлені файли і чітко розуміти, прочитав їх співрозмовник.

Важливо: якщо налаштування месенджера постійно збиваються, спробуйте завантажити Вайбер безкоштовно, попередньо видаливши стару версію. У більшості випадків причина в застарілих кодах передачі даних. Після інсталяції реєструватися знову не доведеться. Достатньо ввести номер вже існуючого аккаунту.

Моя довідка - Корисні поради