Як зробити опитування в чаті Viber?

Взаємодія з аудиторією виходить на новий рівень. Бренди і блогери прагнуть дізнатися думку своїх передплатників і клієнтів, щоб постійно вдосконалювати контент. Ви знали, що в Вайбере є функція голосування в чатах і групах? Розбираємося, як створити опитування в Viber.

Покрокова інструкція

  • У полі введення повідомлення клікніть на іконку опитування (у вигляді трьох вертикальних паличок різної висоти).
  • Введіть сформульоване запитання, адресоване учасникам. Нехай він буде однозначним, щоб передплатники не заплуталися і відповіли максимально точно, адже можна вибрати лише 1 варіант.
  • Заповніть варіанти відповіді за допомогою кнопки-плюсик. Все можливо не більше 10 варіантів відповіді.
  • Клацніть на Створити, щоб опублікувати опитування. Учасники можуть проголосувати повторно, але в такому випадку перший вибір змінив свою думку людини враховуватися не буде.

Як зробити опитування в чаті Viber?

Як зробити опитування в чаті Viber?

Як зробити опитування в чаті Viber?

Як додати і видалити варіанти відповіді?

До моменту натискання Створити ви ще можете змінити зміст опитування. Щоб додати більше відповідей, натисніть на значок бузкового плюса – Додати, а щоб прибрати, виділіть непонравившийся відповідь і видаліть його на клавіатурі.

Як змінювати порядок варіантів відповіді в опитуванні?

Для того, щоб змінити черговість варіантів, виберіть їх, натисніть і потягніть вниз або вгору пальцем або курсором миші.

Хто може проводити опитування в групових чатах Вайбера?

Якщо спілкування відбувається в спільній розмові месенджера, створити опитування може будь-який учасник. Що стосується спільнот (паблік-акаунтів), задавати питання з варіантами відповідей може тільки адмін.

Як переглянути результати опитування в Viber?

Члени групи у програмі можуть взяти участь в голосуванні за той чи інший варіант, натиснувши на серці поруч з відповідним. Творець спостерігає за процесом у режимі реального часу.

Читайте також:
Що означає зірочка в Вайбере на фото в контактах?

Якщо вас цікавить, як розподілилися голоси ваших передплатників (або друзів в загальному чаті), ви можете побачити результати по кожному варіанту відповіді, натиснувши на них. Якщо це груповий чат, то автор голосування може побачити навіть те, хто саме і що саме вибрав. У публічних групах голосування анонімно.

Для чого потрібна функція опитування в Вайбере?

Розробники стверджують, що така опція допоможе отримати зворотній зв’язок від аудиторії, зрозуміти її смаки і майбутні тенденції, щоб скоректувати подальші заходи з розкручування і просування.

Якщо ж це загальний чат, в ньому можна просто вирішити побутові питання ненудним способом, проголосувавши, наприклад, за те, яке кіно вибрати – «Капітан Марвел» або «Королівський коргі», де справляти випускний або яку піцу замовити до вечері.

Моя довідка - Корисні поради