Як зробити конференцію (груповий дзвінок) в Viber?

Як зробити конференцію в вайбере?

Щоб запустити конференцію на гаджеті з встановленою програмою Viber необхідно відкрити месенджер і створити групу, в якій буде відбуватися спілкування. Для цього потрібно відкрити меню створення конференції (зазвичай на іконці меню зображено декількох чоловічків зі знаком плюс поруч) і вибрати підпункт створення «Секретний чат» або «Нова група». В створену групу слід додати тих користувачів зі списку контактів, які будуть брати участь у бесіді. Після цього можна починати листування.

Як зробити конференцію (груповий дзвінок) в Viber?

Створення секретного чату додасть приватності бесіді і дозволить контролювати листування. Це дуже зручно в тому випадку, коли важливо зберегти конфіденційність пересилається. Використовуючи секретний чат можна:

Як зробити конференцію (груповий дзвінок) в Viber?

  • Налаштувати таймер зберігання повідомлень і вся переписка вийде через зазначений період часу;
  • Відключити функцію пересилання повідомлень іншим адресатам, які не брали участь у конференції;
  • Заборонити робити знімок екрана. У разі створення скріншоту сторінки з листуванням, всі учасники бесіди отримають повідомлення про те, хто це зробив.

Відеоконференція в вайбере як налаштувати

Як зробити конференцію (груповий дзвінок) в Viber?

Основна проблема користувачів Viber в тому, що мобільна версія месенджера поки не надає можливості здійснювати групові аудіо-та відеодзвінки. Тому для відеоконференцій потрібен встановлений додаток на комп’ютері або ноутбуці, а також активована програма на телефоні. Щоб організувати конференцію з іншими користувачами через комп’ютерну версію Viber потрібно в першу чергу почати бесіду з одним зі своїх контактів, а потім додати решту. Коли обрані учасники будуть у мережі, можна починати відеоконференцію. Це робиться натисканням кнопки «Початок відеодзвінка». Додаткові параметри налаштувань дозволяють змінювати гучність, вмикати та вимикати камеру або змінювати якість картинки прямо під час переговорів. Це дозволяє регулювати вхідні дані у відповідності зі швидкістю інтернету.

Читайте також:
Помилка підключення до сервісів Viber - чому вона виникає і чтоделать, щоб її виправити

Як зробити конференцію (груповий дзвінок) в Viber?

Обмеження і технічні вимоги

Як зробити конференцію (груповий дзвінок) в Viber?

Технічні вимоги для здійснення дзвінків з Viber на телефоні:

Обмеження для мобільної версії програми полягає в тому, що месенджер не дозволяє здійснювати групові аудіо-та відеодзвінки.

Комп’ютерна версія вимагає тільки наявність фронтальної камери та інтернету.

 

Моя довідка - Корисні поради