Як знайти відео в Вайбере?

Якщо ви коли-то отримували якесь відео в Viber, а тепер хочете відправити його ще комусь, але не можете знайти цей запис, не переживайте. Сьогодні ми розповімо вам про те, як знайти відео в вайбере.

Як знайти відео в Вайбере?

Де знайти відео в вайбере?

Перегортати тонни листувань, щоб знайти у відео в вайбере, справа тоскне і зовсім не потрібне. Для більш швидкого і надійного пошуку існує кілька інших способів.

У програмі існує зручний пошук за повідомленнями. Якщо у відео, опис, ви можете знайти його за нього. Якщо пам’ятаєте, звичайно ж. Або постарайтеся пригадати, про що ви тоді говорили і знайти найближчі повідомлення таким же чином. Все ж швидше, ніж перегортати величезна кількість повідомлень.

Якщо ви все ще не змогли знайти відео в Viber, відкрийте папку месенджері в пам’яті пристрою. Всі прийняті файли зберігаються там, як фото, так і відео, різні документи тощо.

Перегорніть папки вашого смартфона або планшета і знайдіть папку з назвою Viber. Якщо у вашому пристрої немає, пошукайте аналогічним чином на флеш-карті. Зайшовши в папку Viber, ви побачите ще декілька директорій. Вам потрібна та, яка називається Video. Або просто пройдіться по всьому, їх там не так багато. Якщо таким способом ви нічого не знайшли, можете скористатися пошуком по назві в пам’яті вашого пристрою. Знову ж таки, якщо пам’ятаєте, як відео називалося.

Як знайти відео в Вайбере?

Як знайти відео в Вайбере?

Тепер ви знаєте, як знайти відео в вайбере. Тепер потрібно зрозуміти, як поділитися цим роликом в вайбере, якщо ви гикали його саме для цього.

Як завантажити відеофайл в чат?

Кілька простих варіантів того, як завантажити відеофайл в чат в вайбере. Якщо у вас встановлена актуальна версія месенджера, ви можете відправити відео прямо з соціальних мереж та інших популярних ресурсів, таких як YouTube, наприклад. Таким чином, якщо цей ваш ролик був саме звідти, вам не треба буде нічого шукати в телефоні.

  • Зайдіть в Viber.
  • Відкрийте потрібний вам чат.
  • Натисніть на значок «Поділитися» внизу вікна (виглядає як лупа).
  • Тепер натисніть YouTube.
  • Впишіть в пошук назву ролика, виберіть потрібний і відправляйте.
Читайте також:
Як відправити файл або посилання скріншот в Вайбере

Як знайти відео в Вайбере?

Для десктопної версії вайбера доступна така ж функція, але додається ще один ресурс – RuTube. Алгоритм відправки відео абсолютно такий же.

Як знайти відео в Вайбере?

Якщо у вас встановлена стара версія Viber, функція інтеграції з видеохостингами вам буде недоступна, щоб відправити відео з YouTube в вайбер, зробіть наступне:

  • Відкрийте потрібне вам відео в ютубі через браузер або додаток для смартфона.

Як знайти відео в Вайбере?

  • Якщо ви заходили через браузер, скопіюйте посилання в адресному рядку і просто вставте її в переписку в Viber.

Як знайти відео в Вайбере?

  • Якщо ж ви скористалися мобільним додатком, натисніть кнопку «Поділитися» під відео, виберіть вайбер, потім потрібного співрозмовника і відправляйте.

Як знайти відео в Вайбере?

Також ви можете завантажити відео на свій телефон, а потім просто відправити його в вайбере, знайшовши його в пам’яті пристрою також і натиснувши кнопку «Поділитися». Той же алгоритм працює і для роликів, які ви шукали раніше в пам’яті телефону. Відправляти можна відео всіх форматів, але самі рідкісні відкрити у вайбере не вийде. Вашому співрозмовнику може знадобиться завантажити його на свій пристрій і відкрити вже з пам’яті. Також не забувайте про те, що розмір відправляється відео в Viber обмежений 200 МБ і трьома хвилинами тривалості. Однак ви завжди можете стиснути ролик, закинути його в архів і так далі.

Моя довідка - Корисні поради