Як знайти прихований чат в Вайбере: способи пошуку невидимого чату, входс телефону з андроїдом і айфона, як приховати листування

На форумах в темах, присвячених месенджерів, актуальні питання про таємницю особистого листування. Розробники Viber завжди ставили в основу конфіденційності-ність інформації. Для цього вони створили таємний чат. Ніхто не зможе прочитати ваш діалог, не маючи спеціального доступу. Його легко налаштувати, треба лише запам’ятати деякі особливості.

Комусь треба приховати «велику маленьку брехня», хтось вважає за краще не світити свої контакти перед близькими або рідними, інші замислюються про безпеку ділової розмови. Якщо ваш телефон випадково або навмисно потрапить у чужі руки, можна буде не турбуватися за конфіденційність спілкування.

Як знайти прихований чат в Вайбере: способи пошуку невидимого чату, входс телефону з андроїдом і айфона, як приховати листуванняЯк знайти прихований чат в Вайбере: способи пошуку невидимого чату, входс телефону з андроїдом і айфона, як приховати листуванняПрихований чат в Вайбере.

Особливість секретної листування в тому, що вона в прямому сенсі прихована. У приходять повідомлення неможливо побачити, від кого прийшло послання, лише напис «нове повідомлення» і кількість.

Відповісти у спливаючому вікні теж не вийде. Для дій з ним використовується секретний PIN-код. Не знаючи його, неможливо розблокувати і подивитися бесіду, бачити її учасників.

Щоб зробити прихований чат в Viber, треба:

 1. Перейти в розділ «Чати».
 2. Вибрати потрібний діалог.
 3. Перший спосіб. Для смартфона з Android – натиснути і утримувати деякий час для iPhone – змахнути вліво, клікнути «Приховати чат».
 4. Другий спосіб. Відкрити діалог, натиснути на три точки, у верхньому куті, потім на «Інформація» або зрушити екран вліво, після цього прокрутити вниз до рядка «Приховати чат».
 5. Система запропонує написати 4-значний PIN-код. Придумати і запровадити його. Цей пароль буде єдиним для всіх створених прихованих діалогів. Підтвердити введення ще раз. Власники iPhone можуть використовувати Touch ID.

ВАЖЛИВО! Запам’ятайте цей код! Відновлення пароля не передбачено, його можна тільки скинути. Сервіс попереджає, що при цьому видаляються всі секретні бесіди і всі файли, пов’язані з ними.

Не варто вводити пароль з однакових цифр або прив’язувати їх до даті народження, адресі. Такі шифри можна підібрати, знаючи особисті дані.

З цього моменту ваша переписка з користувачем нікому не буде видно. Ви ж зможете швидко знайти і переглянути її.

Способи пошуку прихованого чату

Багато встановлюють сервіс одночасно на телефонах, планшетах або комп’ютерах. Зверніть увагу, що приховати чат в Вайбере можна тільки на смартфоні. На інших пристроях отримання повідомлень з нього буде недоступне.

Шукати зацікавив вас діалог можна двома способами: через пошук або через адресну книгу «Вибера».

Через пошуковий рядок

На самому початку налаштування ви задаєте пароль для входу. Ці цифри використовуються для знаходження і розблокування невидимого розмови.

Щоб знайти заховану бесіду, в рядку пошуку потрібно натиснути на іконку лупи і ввести код з 4 цифр. Так здадуться всі зашифровані бесіди. Натисніть на потрібну та листуйтеся як зазвичай. Як тільки ви закриваєте діалог, він знову стане невидимим.

Через вкладку з контактами

Як знайти прихований чат в Вайбере: способи пошуку невидимого чату, входс телефону з андроїдом і айфона, як приховати листуванняЯк знайти прихований чат в Вайбере: способи пошуку невидимого чату, входс телефону з андроїдом і айфона, як приховати листуванняПошук секретної листування в Вайбере.

Конкретна листування шукається методом перебору і потребує більше часу. Доведеться перевіряти кожен контакт.

 1. Включаємо додаток.
 2. Відкриваємо «Виклики».
 3. Переходимо до розділу «Контакти».
 4. Натискаємо на рахунок абонента.
 5. Вибираємо «Безкоштовне повідомлення».
 6. Якщо чат відкритий, то відкриється відразу. Якщо прихований – спочатку попросить ввести пін-код.
 7. Переходячи від одного абонента до іншого, шукаємо ті, що потрібні.

Якщо номер відсутній в телефонній книзі, то знайти його можна тільки через рядок пошуку за допомогою PIN.

Як увійти в прихований чат

Користувачі, які вирішили приховати листування в «Вайбере», не завжди мають уявлення, як працювати з нею далі. Приймається рішення перенести один або кілька діалогів приховані, а ось їх пошук може поставити в глухий кут. Але в цьому немає особливої складності. Способи зайти до них на різних платформах практично не відрізняються.

На телефоні з «Андроїдом»

Почнемо з запуску програми. Всі існуючі бесіди згруповані на вкладці «Чати». Над ними шукаємо рядок пошуку з малюнком лупи. В ній пишемо пароль. У відчиненому списку натискаємо на назву контакту, з яким будемо спілкуватися. Його фотографію сервіс відключає. Замість цього показується перекреслений малюнок очі.

На «Айфоні»

Після включення програми перейдемо в розділ чатів. Тягнемо екран вниз, тим самим відкриємо рядок пошуку. Набираємо 4-значний код або ім’я контакту. Якщо вводиться ім’я, то програма запропонує на вибір: пройти перевірку по відбитку пальця, Face ID або ввести секретну комбінацію. Діалог відкриється для листування.

Якщо забув код

На жаль, розробники не передбачили можливості відновлення забутого пароля.

По шляху «Настройка» – «Конфіденційність» – «Приховані чати» можна лише змінити існуючий код, але його треба пам’ятати.

Якщо вибрати пункт «Скинути PIN-код» або відключити «Доступ за допомогою Touch ID» (смартфонів у Apple), програма видалить всі ваші приховані листування і їх дані (фото, відео).

Щоб ненароком не втратити важливу інформацію, запам’ятовуйте цифрову комбінацію, записуйте її, або скористайтеся менеджером паролів.

Використання можливостей прихованого чату

Як знайти прихований чат в Вайбере: способи пошуку невидимого чату, входс телефону з андроїдом і айфона, як приховати листуванняЯк знайти прихований чат в Вайбере: способи пошуку невидимого чату, входс телефону з андроїдом і айфона, як приховати листуванняВведення PIN-коду для входу в секретний чат.

Плюси застосування цієї функції:

 • Без знання PIN-коду можна прочитати листування.
 • Можна створювати будь-яку кількість захованих бесід.
 • У співрозмовника немає можливості дізнаватися, що ви помістили його в прихований діалог.

Приховування листування

У повідомлень з прихованого розмови є особливість. Якщо сховати листування в «Вайбере», у повідомленні від програми не буде видно ні імені контакту, ні початку тексту повідомлення. Якщо повідомлення було кілька, вказується їх кількість у спливаючому вікні або червоному гуртку на іконці програми.

Перейти до діалогу, як завжди, натиснувши на спливаюче вікно, теж не вийде. Спочатку знадобиться його відшукати. Скористайтеся тими способами, які описані в статті.

Додавання учасників

Співрозмовників можна додавати так само, як у звичайному режимі. Ви, як адмін, можете надати доступ будь-якого користувача.

 1. Свайпом вліво відкрийте екран інформації.
 2. В розділі «Учасники», натисніть «Додати».
 3. Виберіть користувача, якого ви хочете прийняти.

Всі функції групових бесід будуть доступні. Користувачів можна додати, вилучити, заблокувати.

Налаштування діалогу самоуничтожающегося

Ця функція працює тільки в секретних діалогах. Відкрийте меню бесіди, натиснувши на вертикальне три крапки. Натискання на рядок «Перейти в секретний чат» створить нову листування зі значком замочка.

Інший спосіб – це звичайне змахування екрану на вкладку з інформацією. Пункт повторюється і там. Врахуйте, що секретний чат можна подивитися на екрані, але його теж можна приховати, так і повернути назад.

Відкрийте секретний чат. В полі повідомлення натисніть на хмарка з годинником і кількістю хвилин. За замовчуванням інформація зникає через одну хвилину. Цього вистачає, щоб переглядати та читати невеликі тексти. Натисканням на хмарка встановіть потрібний період, напишіть і відправте запис. Вона зникне через той час, яке було налаштоване на таймері.

Відключення секретності

Знімати цю опцію з засекреченої листування не складе праці. Спосіб відкрити прихований чат в «Вибере» для всіх власників смартфонів буде однаковим.

Знайдіть потрібну листування. Відкрийте її і проведіть пальцем вліво (можна натиснути на кнопку з трьома крапками і перейти в опцію «Інформація»), в самому низу буде рядок «Зробити чат видимим». Виберіть, введіть в віконці PIN-код.

Тепер діалог буде відображатися в загальному списку.

Вихід з чату

Як знайти прихований чат в Вайбере: способи пошуку невидимого чату, входс телефону з андроїдом і айфона, як приховати листуванняЯк знайти прихований чат в Вайбере: способи пошуку невидимого чату, входс телефону з андроїдом і айфона, як приховати листуванняВихід з секретного чату.

Рухом справа наліво відкрити додаткове меню, перейдіть до самого низу. Натисніть «Вийти і видалити».

Сервіс запропонує вимкнути звук повідомлень або видалити розмова цілком. Виберіть останній варіант.

Видалення

З часом конфіденційні бесіди можуть не знадобитися.

Можна зробити чат видимим, потім довгим натисканням викликати контекстне меню та натиснути «Видалити». Інший спосіб – скористатися опцією «Вийти і видалити» з інформаційної вкладки. Третій спосіб допоможе видалити всі секретні розмови. Треба перейти в «Настройки» – «Конфіденційність» – «Приховані чати» – «Скинути PIN-код».

Відновлення

Історію текстових листувань можна зберігати і відновлювати при втраті.

Для активації функції потрібно заздалегідь підключити месенджер Диска Google або iCloud і дозволити доступ до них. У налаштуваннях знаходимо «Обліковий запис» і вибираємо «Резервне копіювання» – «Створити копію». Чекаємо закінчення копіювання.

Якщо додаток треба буде перевстановити, повторюємо кроки, останнім натискаємо на «Відновити».

В останніх версіях розробники додали функцію автоматичного резервного копіювання для вашого облікового запису. Можна задавати періодичність збереження копій (кожну тиждень, місяць) або виключати її. Не треба турбуватися, коли листування випадково пропадає.

У власників смартфонів з встановленим месенджером не буде виникати складнощі з таємницею особистої інформації. Опцію завжди можна активувати і деактивувати. Головне – запам’ятовувати послідовність дій і не забувати PIN-код.

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради