Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати

Viber автоматично переносить збережені в телефоні номера в власну книгу. Розберемося, як знайти контакт в Вайбері, як видалити його, і що робити, якщо номера в Вайбері недоступні.

Телефонна книга в Вайбері

Список контактів в Viber з’являється автоматично відразу після установки і сканування. Щоб роботи месенджер запитує дозволу, які потрібно надати за допомогою кнопки «Ок».

Працювати з збереженими номерами можна через мобільний і комп’ютерний Вайбер. За допомогою вбудованої телефонної книги можна телефонувати друзям і відправляти їм повідомлення. Якщо в одного є аватарка, вона буде відображатися ліворуч від імені.

Зверніть увагу. При збереженні нових номерів, список в Viber оновлюється автоматично.

Як знайти

Як знайти контакт в Вайбері? Для цього можна скористатися пошуком по імені або за номером телефону. Опція доступна як на комп’ютері, так і на смартфоні.

Як подивитися друзів і знайти потрібного на телефоні:

 1. Натисніть на фіолетову кнопку праворуч знизу.
 2. Список зі збереженими номерами можна перегорнути самостійно, для цього проведіть пальцем по екрану вгору або вниз. Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати
 3. Для пошуку напишіть номер або ім’я користувача в рядку зверху. Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати
 4. Відповідні варіанти представлені у вигляді списку знизу.

Для переходу до листування натисніть на картку людини. Щоб перейменувати картку, натискайте на неї до появи меню, виберіть «Змінити». У вікні можна подивитися фото, поміняти дані, ім’я. Для збереження натисніть по галочці справа зверху.

Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати

Як видалити

Як прибрати контакт в Виберіть? Для цього є два варіанти:

 • видалення з телефонної книги пристрою (в цьому випадку дані зникнуть автоматично);
 • стерти дані можна і через меню мессенджера.

Розберемося, як стерти інформацію через настройки Viber:

 1. Увійдіть в телефонну книгу і знайдіть потрібну людину.
 2. Натисніть на картку до появи меню.
 3. Виберіть «Видалити» .
 4. Підтвердіть дію в новому вікні. Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати

Важливо. Контакт віддалиться не тільки з месенджера, але і з пам’яті пристрою. Повернути номер можна в будь-який час, для цього збережіть його за допомогою налаштувань смартфона. Якщо тільки що доданий контакт не відображається, перезапустіть месенджер.

Щоб стерти телефон з книги Viber в комп’ютері, наведіть курсор мишки на картку абонента, натисніть на кошик.

Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати

Як відновити

Повернути телефон одного після видалення можна без настройки месенджера. Для цього збережіть телефон через меню смартфона, сканування в Viber виконається автоматично.

Як відновити контакти в Вайбері, після переустановлення або випадкового видалення? Для цього надайте месенджер все запитувані дозволу, увійдіть в систему. Після сканування всі номери будуть відновлені.

Як відновити вилучені контакти в Вайбері на комп’ютері? Для цього досить повернути номера в телефоні і синхронізувати мобільний Виберіть з комп’ютерним. Після завершення синхронізації всі телефонні номери доступні у вбудованій телефонній книзі. Для перегляду клікніть по іконці у вигляді чоловічка.

Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати

Як приховати

Як приховати контакти в Вайбері? Такий опції не передбачено. Якщо потрібно видалити номер, зробіть це через меню Viber або за допомогою можливостей телефону.

Настирливих абонентів можна заблокувати. Блокування доступна тільки на мобільних пристроях, для перегляду списку заблокованих доведеться перейти в настройки.

Як заблокувати людини

Заблоковані контакти не можуть писати повідомлення і дзвонити. Вони відображаються в телефонній книзі, при переході в чат, додаток повідомить про блокування і запропонує її зняти.

Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати

Додавати абонента в чорний список можна через вікно з бесідою, для цього досить увійти в опції і вибрати блокування. Людина, для якого створено чорний список не сповіщається про блокування і може дізнатися про накладені санкції за непрямими ознаками.

Як заблокувати абонента в Viber:

 1. Проведіть по екрану справа наліво, перебуваючи у вікні з листуванням.
 2. у вікні тапніте по «Заблокувати контакт» . Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати

Подивитися список всіх заблокованих можна через меню. Для цього зайдіть у налаштування – конфіденційність – заблоковані номери.

Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати

Важливо. Номери, додані в НС, не пропадають з телефонної книги.

Як розблокувати в Viber? Натисніть на кнопку в чаті або в вікні НС. Блокування знімається миттєво, абонент зможе зателефонувати або написати повідомлення.

Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати

Вайбер не бачить контакти, що робити

Якщо в Вайбері пропали контакти, причина може полягати в наступному:

 • версія месенджера застаріла, потрібне оновлення;
 • скинулися дозволу в налаштуваннях смартфона;
 • роботу Вайбері блокує антивірус.

Оновити Вайбер можна безкоштовно через магазин з додатками. Як це зробити, читайте в покроковому керівництві.

Як надати дозвіл на доступ до телефонної книги:

 1. Відкрийте настройки мобільного пристрою, виберіть розділ з додатками.
 2. Знайдіть Вайбер, у вікні, натисніть на розділ з дозволами. Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати
 3. Активуйте пункт «Контакти» за допомогою перемикача праворуч. Як знайти контакт в Вайбері, як відновити їх і приховати
 4. Перезавантажте мобільний телефон і перевірте телефонну книгу в Вайбері.

Якщо на телефоні встановлено антивірус, тимчасово вимкніть його і перевірте працездатність месенджера. У разі правильного відображення збережених даних, додайте Вайбер в список виключень.

Увага. Якщо нічого не допомагає, зверніться до служби технічної підтримки Viber.

Висновки

Контакти в Вайбері скануються автоматично. Нові номери додаються в телефонну книгу месенджера, їх можна видаляти і блокувати. Щоб відновити віддалений контакт в Вайбері, досить заново записати його за допомогою меню смартфона.

Приховати свій номер або дані одного не вийде. За допомогою налаштувань Viber можна поміняти ім’я користувача, номер, об’єднати кілька номерів в одну картку. Якщо телефонна книга працює з помилками, перевірте дозволу, а також оновити Вайбер до останньої версії.

Моя довідка - Корисні поради