Як знайти групу в вайбере: способи пошуку спільноти, пабликаи групового чату на телефоні з андроїдом, айфоне і комп’ютері

В месенджерах можна вести розмову одночасно з великою кількістю користувачів. Розробники Viber пропонують утворювати групи, вступати в співтовариства і читати цікаві паблики. Розберемо їх основні відмінності і запропонуємо інструкції для пошуку.

Способи пошуку групи в Вайбере

Як знайти групу в вайбере: способи пошуку спільноти, пабликаи групового чату на телефоні з андроїдом, айфоне і компютеріПошук в Вайбере.

В месенджері є три категорії груп, що розрізняються за призначенням і функцій: групові чати, співтовариства і паблики.

 1. Група – чат для спілкування від 2 до 250 осіб. Організовується будь-яким користувачем. Цілі створення різноманітні: від особистих питань і ділового спілкування між колегами до спільних закупівель або організації заходів.
 2. Паблики – акаунти, які формуються відомими компаніями, ЗМІ, знаменитостями і брендами. У них активно ведеться обговорення між представниками облікового запису і користувачами, публікуються новини, тематичні фотографії та відео, просуваються товари, влаштовуються рекламні акції.
 3. Співтовариства – групи з необмеженим числом учасників. Бувають публич-вими і приватними, доступними за посиланням, об’єднують людей з спільними інтересами та уподобаннями.

Алгоритм пошуку залежить від того, до якої групи захоче приєднатися користувач месенджера. Можна знайти ці чати в мобільного та комп’ютерної версії програми, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

Для телефону з андроїдом

Смартфони на базі Android підтримують пошук будь-якого виду чатів. Перший крок починається з запуску програми. Подальші дії залежать від типу групи, яку потрібно знайти.

Спільнота

Ця категорія шукається з вкладки «Чати».

 1. Функція пошуку активується натисканням на іконку лупи вгорі.
 2. Пишеться тема, що цікавить або назва спільноти. Можна використовувати додатковий символ @. Наберіть його, за ним без пробілу найменування. (Наприклад: @dis, @група, @Телеканал ТНТ).
 3. Система виявляє збігаються за буквосочетанию або словосполученню, а також відповідні за змістом ком’юніті. Результат виводиться на екран.
 4. Із запропонованого списку вибирається шукана група. При її відкритті виявилося-кість вікно запиту. Вибір пункту «Почати» дозволить вступити в співтовариство в Вайбере і вести бесіду з однодумцями.

Як знайти групу в вайбере: способи пошуку спільноти, пабликаи групового чату на телефоні з андроїдом, айфоне і компютеріПерелік доданих чатів в Вайбере.

Чат, до якого приєдналися, відображається у списку бесід. Тепер відшукати його буде простіше. Прокрутіть стрічку вниз або наберіть назву через рядок пошуку.

Паблік

Існує кілька способів, щоб знайти необхідний паблік і вступити в нього.

Спочатку необхідно запустити месенджер, потім клікнути «Ще». Під фотографією профілю зі списку вибрати «Паблік акаунти», перейти на головну сторінку розділу.

Читайте також:
Як додати відео Вайбер з телефону

Перший варіант. Діємо через рядок пошуку, позначену іконкою лупи. Вводимо назву компанії, бренду, знаменитості. Для вступу в чат натискаємо на плюсик праворуч, потім – «Прийняти і продовжити». Можна відкрити профіль, щоб ознайомитися з описом пабліка, потім «Читати+».

Другий варіант. У програмі є просування найпопулярніших чатів. При натисканні на іконку з портретом праворуч угорі система відкриє аватар співтовариства. Пропонується два варіанти на вибір: або приєднуватися пропустити. Для переходу до наступної рекомендації необхідно натиснути «Пізніше». Ця кнопка закриває поточне вікно і відкриває подальше пропозицію.

Третій варіант. Публічний чат, який ви читаєте, буде показаний в відкриваю-щемся списку. Заходити до нього треба так само, як в категорії пабликов. На головній сторінці справа вгорі з’являється фіолетовий значок з трьох овалів. Клікнувши його, можна знову відкрити перелік читаються чатів.

Ви можете підписуватися на необмежене число груп і дізнаватися новини, а також виходити з них коли завгодно.

Груповий чат

На відміну від спільнот і пабликов, групи не мають рейтингу за популярністю. Їх неможливо знайти методом, звичним для інших категорій.

Якщо створити груповий чат, а потім вийти з нього, то відшукати його і знову зайти не вийде.

Як знайти групу в вайбере: способи пошуку спільноти, пабликаи групового чату на телефоні з андроїдом, айфоне і компютеріДодавання в групу Вайбера.

Принцип функціонування груп однаковий для всіх версій програми. Пошук групи в Вайбере на iPhone здійснюється так само, як на Андроїд.

Напишіть про бажання вступити в групу людині, яка там вже складається. Якщо контакт не записаний, слід перенести його в телефонну книгу додатки.

Далі зв’яжіться з користувачем і розкажіть про проблеми з отриманням доступу. Дочекайтеся запрошення від учасника або адміністратора.

Існуюча групова листування знаходиться в пошуку по назві. У вкладці чатів зверху введіть ім’я або слово з нього, натисніть лупу, виберіть потрібне з результатів.

Для айфона

Спільнота

Спочатку ввімкніть Вайбер.

 1. Відкрийте розділ чатів, щоб перейти до рядку пошуку.
 2. Наберіть назву спільноти або слово, фразу, відповідну по темі. Перед ними також можна написати знак @.
 3. Знайдіть в розташовувався переліку потрібне об’єднання.
 4. Натисніть на «+» праворуч або на найменування спільноти, щоб приєднатися до нього.

Після того як ви станете учасником чату, шукайте його за назвою серед своїх бесід.

Паблік

З розділу «Ще» відкрийте профіль і спустіться нижче до строчки «Паблік акаунти».

Клацніть «Пошук» і введіть назву пабліка або слова/фрази з тематики, що цікавить. Відшукавши потрібний канал, перейдіть до значка «+» біля його найменування, натисніть. Символ зміниться на «v». Вам буде доступний не весь контент групи.

Читайте також:
Пропали і не показуються контакти в Viber. Вайбер не зберігає або не додає контакти.

Крім того, можна використовувати каталог програми. За категоріями він ділиться на спільноти, ЗМІ, відомі особистості, чат-боти компаній, місцевий бізнес та інші. Гортання зліва направо відображає розділ з відповідними чатами.

Як знайти групу в вайбере: способи пошуку спільноти, пабликаи групового чату на телефоні з андроїдом, айфоне і компютеріПошук паблік-аккаунта на Айфон.

Іконка з портретом чоловічка запустить рекомендовані популярні публічні акаунти. Щоб побачити пропозиції, торкніться її.

Для перегляду і знаходження доданих акаунтів треба буде входити в рубрику пабликов через свій профіль.

Груповий чат

Якщо група вже створена, і ви в ній є, натисніть в розділі «Чати» на «Пошук». Напишіть її ім’я, дочекайтеся результату і переходьте до спілкування.

Буває необхідність вийти з групи, але через певний час «тягне» повернутися. Що стосується груп, в які хотілося б потрапити, звичайний пошук по найменуванню не підійде.

Зверніться з проханням до одного з користувачів або керівнику групи. Її учасник може запросити вас в бесіду.

Якщо контакт відсутній в телефонній книзі, слід записати і зберегти його до себе. Потім надішліть повідомлення цієї людини і почекайте відповіді з посиланням-запрошенням.

Для комп’ютера

Десктопна версія також не обділена функціями пошуку груп. Категорії чатів на ПК нічим не відрізняються від мобільних.

Спільнота

Запустіть програму. Месенджер відкриється, розгорнувши вікно з чатами і діалогами. Вгорі зліва в полі «Пошук» надрукуйте назву спільноти чи підходить по тематиці слово, набравши перед ним символ @ без пробілу.

Клікніть на співтовариство з виведеного списку / «Приєднатися». Ком’юніті, яке ви читаєте, з’явиться в переліку ваших бесід. Щоб знаходити його і потім, використовуйте набір в полі пошуку.

Паблік

Як знайти групу в вайбере: способи пошуку спільноти, пабликаи групового чату на телефоні з андроїдом, айфоне і компютеріПаблік-аккаунт на комп’ютері.

Відкрийте вікно програми, клацніть на три крапки над діалогами – так ви перейдете в профіль.

Виберіть пункт «Паблік акаунти», після переходу виберіть в лівій частині екрану на фіолетовий значок «Пошук паблік акаунтів».

Праворуч з’явиться каталог публічних чатів, зверху над ним – рядок запиту. Задавши пошук по імені або речі, можна відшукати цікавить об’єднання.

Щоб підключитися до чату, підведіть мишу до шуканого результату, натисніть на значок «+». Коли з’явиться символ «v», месенджер запропонує прийняти умови і увійти в паблік (тепер він буде виводитися зліва на екрані в списку читаються).

Груповий чат

Чати з існуючих листувань знаходять через рядок пошуку.

Оскільки групи – це закриті об’єднання, знайти групу в Вайбере так само, як спільноти, не вийде. Необхідно спочатку туди вступити.

Для цього доведеться списуватися з адміністратором або учасником чату. Вони можуть додати вас або задіяти спеціальні посилання для запрошення.

Читайте також:
Чому в Вайбере не приходять сигнал про повідомлення

Як знайти приховану групу

Прихований чат – це переписка, яка шифрується пін-кодом і ховається в діалогах.

Для того щоб знайти його:

 • запустіть програму;
 • натисніть на іконку лупи вгорі (для айфонів – потягніть екран вниз, з’явиться рядок пошуку);
 • введіть PIN-код;
 • виберіть чат з з’явилися на сторінці.

Секретні бесіди зашифровані в будь-який час можна зробити видимими.

Як долучитися до групи

Є 2 варіанти, як потрапити в таку бесіду:

 • прохання до учасників про вступ;
 • приєднання нового контакту.

Будь-який учасник, який раніше складався в групі, може звернутися до того, хто в ній знаходиться. Потрібно попросити, щоб вас додали для відновлення доступу до розмов. Адміністратор має право як відновлювати можливість входу, так і заблокувати акаунт.

Прохання про додавання

Як знайти групу в вайбере: способи пошуку спільноти, пабликаи групового чату на телефоні з андроїдом, айфоне і компютеріДодавання учасників в групу.

Якщо знати хоча б одну людину, яка спілкується в потрібному чаті, достатньо написати учаснику групи особисте повідомлення.

Коли додавання користувачів регулюється адміністратором, треба звернутися до нього. Вас запросять в бесіду або вишлють посилання на чат.

Відсутність контактів учасників – не привід опускати руки. Спробуйте знайти номер іншим способом – запитайте його особисто або дізнайтесь у знайомих, пошукайте дані в соцмережах.

Приєднання контакту-учасника

Новий учасник додається в самому додатку. Для цього треба буде:

 • відкрити вкладку «Контакти»;
 • натиснути на іконку з людиною або на знак «+»;
 • записати номер телефону або відсканувати QR-код з пристрою співрозмовника.

Таким чином зберігається номер в адресній книзі. Тепер можна попросити, щоб вас запросили.

Рядок пошуку універсальна для розшуку існуючих груп і спільнот. Публічні акаунти завжди під рукою у вашому профілі. Спілкуйтеся легко знаходите потрібну інформацію, читайте цікавий контент за допомогою популярного месенджера. Знайти групу можна тільки чітко слідуючи правилам. А ось як назвати групу в Вайбере – справа зовсім інше.

Тепер ви знаєте про те, як в Вайбере знайти групу, відправити запит на додавання, вийти з неї. Процес займає дві хвилини, незалежно від пристрою, з якого виконується операція. Головне – мати стабільне підключення до інтернету. Щоб вийти з групи у вайбере достатньо натиснути відповідну кнопку в контекстному меню.

Моя довідка - Корисні поради