Як змінити звук Вайбера, скачати нові мелодії – інструкція

Завантажити звук Вайбера на телефон можна безкоштовно. Мессенджер розуміє мелодії в популярних форматах, наприклад в mp3. За допомогою установок можна поміняти мелодію вхідного дзвінка і СМС. Розберемося, як налаштувати Viber, де можна скачати мелодію і які ще параметри є в розділі з повідомленнями.

Налаштування повідомлень в Viber

звук Вайбера можна скачати на будь-якому інтернет-порталі або через торрент-трекер. Мессенджер підтримує більшість сучасних розширень. Як доповнення в налаштуваннях можна активувати включення екрану, мерехтіння вбудованого світлодіода і вібрацію.

Налаштовувати оповіщення можна через меню Viber. Для роботи не буде потрібно підключення до інтернету. Всі необхідні настройки доступні в розділі «Повідомлення» . Для доступу до всіх можливостей використовуйте останню версію месенджера.

Важливо. Якщо потрібно обрізати мелодію, скористайтеся редакторами аудіо. Їх можна безкоштовно завантажити через магазини App Store і Play Market.

Як змінити звуки Вайбера

Поміняти звук СМС в Вайбере можна за кілька секунд. Для цього не доведеться встановлювати додаткові додатки, всі настройки є в меню.

Установки на пристроях з Android і iOS практично не відрізняються. Музику можна скачувати з інтернету або шукати у вбудованій пам’яті телефону. За допомогою спеціальної кнопки можна синхронізувати мелодію Viber з музикою в телефоні, яка використовується в якості вхідного дзвінка.

Налаштування SMS

Як поміняти звук, який програється при вхідному повідомленні:

 1. Натисніть «Ще» , відкрийте «Налаштування» . Як змінити звук Вайбера, скачати нові мелодії  інструкція
 2. Тапніте по опції «Повідомлення» , перейдіть вниз і торкніться рядка «Звуки повідомлення» . Як змінити звук Вайбера, скачати нові мелодії  інструкція
 3. Тапніте по кнопці «Звук» , виберіть одну зі стандартних мелодій або перейдіть в режим вибору звуків на пристрої. Як змінити звук Вайбера, скачати нові мелодії  інструкція

Важливо. Не використовуйте для повідомлень довгі мелодії. Відмінно підійдуть уривки довжиною від 2 до 15 секунд.

Налаштування вхідного дзвінка

Змінити дзвінок можна і на вхідний дзвінок. Для цього доведеться також перейти в меню з повідомленнями і вибрати пісню.

Налаштування оповіщення Viber під час вхідного дзвінка:

 1. Відкрийте «Повідомлення» як показано в інструкції вище.
 2. Поставте галочку навпроти «Використовувати системні звуки» .
 3. Натисніть по рядку «Мелодія дзвінка» . Як змінити звук Вайбера, скачати нові мелодії  інструкція
 4. Виберіть «Провідник» . Як змінити звук Вайбера, скачати нові мелодії  інструкція
 5. Перейдіть в папку з аудіо, відзначте пісню і клацніть по «Ок» . Як змінити звук Вайбера, скачати нові мелодії  інструкція

Важливо. Міняти Виберіть рингтон на телефоні можна необмежену кількість разів. Вибирайте гучну пісню, щоб не пропустити дзвінок.

Що ще можна налаштувати

В установках можна змінити НЕ тільки мелодію Viber, але і варіант оповіщення. Додатково можна включити вібрацію і світловий індикатор (якщо він встановлений).

Опція знаходиться в розділі «Звук повідомлення» . Активація додаткових параметрів здійснюється за допомогою перемикачів.

Як змінити звук Вайбера, скачати нові мелодії  інструкція

Важливо. Якщо в телефоні не встановлено світлодіод або не підтримуються спливаючі повідомлення, функції будуть заблоковані.

Де скачати музику для Viber

завантажити звуки або популярні рінгтони можна на профільних сайтах. Знайти їх можна через пошук Google, Yandex або перейти по посиланню нижче.

Перевірені портали для завантаження музики Viber:

 • ringtones;
 • new-rington.com;
 • vip-rington.com.

В інтернеті можна завантажити рінгтон Viber original SMS, популярні мелодії, уривки з приспівами і незвичайні повідомлення.

Як змінити пісню в Вайбере? Для цього перейдіть в установки повідомлень і налаштуйте відповідні розділи. Остання версія Viber дозволяє не тільки змінити мелодію, але і активувати вібрацію, підсвічування вбудованого світлодіода.

Моя довідка - Корисні поради