Як змінити розташування в Вайбере

Viber не просто так вважається одним з кращих месенджерів у світі. Це додаток дозволяє обмінюватися місцем розташування. Щоб не треба було на пальцях пояснювати друзям, де вас знайти, ви можете відправити їм карту, де будете відзначені маркером. Але якщо хтось наполягає на тому, щоб ви показали, де знаходитесь, а ви цього робити не хочете, можна змінити розташування в вайбере, тобто обдурити месенджер і вашого співрозмовника заодно.

Як змінити розташування в Вайбере

Зміна геолокаціі

Просто так змінити геолокацію в вайбере не можна, тому що вона визначається автоматично з супутника. У самому месенджері просто немає такої функції, він лише використовує ті дані, які передає йому ваш смартфон. А ось цим можна скористатися. Якщо ваш мобільний пристрій буде передавати месенджеру невірне розташування, то і вайбер буде відправляти саме його.

Програм для зміни місця розташування досить просто. Для цього можна використовувати сторонні додатки з магазину Play Market для Android, наприклад, Fake GPS Location – Hola; і AppStore для iPhone, наприклад, SpoofMe.

Як обдурити розташування

Щоб обдурити вайбер і видати йому невірне розташування, перед тим, як запускати сторонні програми, потрібно дещо змінити в настройках самого пристрою.

  • Відкрийте налаштування телефону.
  • Перейдіть в розділ «місце Розташування».
  • На вкладці «Спосіб виявлення» виберіть «Тільки GPS».

Дана інструкція приблизно однакова і для айфон, і для андроїд, хіба що назви розділів можуть бути трохи іншими.

Далі для обману геолокаціі в вайбере необхідно задати інші координати в тому додатку, що ви завантажили з магазину. І тепер ваше місце розташування буде завжди відображатись таким, яким ви самі його вибрали. Можете подорожувати по всьому світу, не виходячи з дому.

Читайте також:
Як перенести Вайбер на інший телефон, зберігши листування: способи перенесення історії повідомлень пристрої з андроїдом і айфона
Моя довідка - Корисні поради